Rozważania transferowe (dyskusja)

Wypożyczyć na drugą część sezonu z opcją wykupu za te 20-30 baniek, jeśli oczywiście Klopp uzna, że Sancho dobrze rokuje, głównie jeśli chodzi o głowę.

1 polubienie

No przecież robią. Sterlong poszedł od nas do City, a z City do Chelsea, Kovacic z Chelsea do City, Jesus i Zinchengko z City do Arsenalu, Tevez z United do City, Van Persie z Arsenaly do United, Matic z Chelsea do United, Lampard z Chelsea do City, Cole z Arsenalu do Chelsea, Sanchez z Arsenalu do Uniteda, Giroud z Arsenalu do Chelsea, a wspomniany Sancho trafił do United, choć jest wychowankiem City. Po prostu raczej zazwyczaj do tego nie dochodzi ze względu na cenę. Zawodnicy mają w pompie animozje. Kibice wybaczą wszystko, jeśli zawodnik będzie dobrze grał. Z tym wzmacnianiem rywala to może trochę prawdy, no ale case Coutinho czy Suareza pokazuje, że jak zawodnik się uprze, a klub stać to do transferu dojdzie (Coutinho poszedł do Barcy, Suarez robił wszystko co mógł, żeby trafić do Arsenalu - może gdyby Arsenal inaczej poprowadził tą próbę transferu i sięgnął głębiej do kieszeni to by go kupili)

#Edit Sturridge i Sterlong grali u nas w City i w Chelsea xd

@Down

No tak nie było, choć w obecnym United to nie wiem czy liczy się coś innego niż excell. Fani też by pewnie przymknęli oko no zawodnika z Anfield w ekipie, jeżeli do gabloty trafiłby jakiś dzbanek, zresztą oni nawet byli zadowoleni z tego, że Owen tam grał.

Myślę, że w tych rozważaniach na temat Sancho chodziło głównie o to, że nie było od kilkudziesięciu lat bezpośredniego transferu na linii ManU-Liverpool.

No właśnie, też jestem zdania, że to problem przerysowany.

Dawać go do nas.

4 polubienia

Czy oprócz ściągania gotowych grajków z Salzburga do Lipska czymś zasłynął?

Brakujące ogniwo

Konspiracją z Bayernem, dlatego go wyrzucili.

Czy Panu Schmadtke nie kończy się niedługo umowa?? Miał na 3 miesiące, może potajemnie przedłużyli i pracuje nad zaskakującym nas styczniowym transferem z Bochum?


Co sądzicie o tym gościu:)

IMO w naszym zespole nie ma pozycji dla Niego.

Dla nas jest za słaby, a na ligę angielską jest zbyt cienki fizycznie.

2 polubienia

Na pewno z Szymańskim wiązałbym większe nadzieje niż z Wataru Endo. Szymański był wyróżniającym się, a wręcz zbyt dobrym graczem na ligę rosyjską. Potem w lidze holenderskiej pozamiatał. Teraz szaleje w lidze tureckiej. Bardzo dobrze radził sobie też w zeszłym sezonie Ligi Europy. W tym sezonie już wykręca bardzo dobre liczby.
Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć znowu Polaka biegającego w koszulce Liverpoolu, jednak cena (pewnie min. 20 mln euro) za taki “eksperyment” faktycznie mogłaby być nieadekwatna do korzyści.

Taka zamiana za thiago

Może i Szymański ma umiejętności pozwalające mu zagrać w Premier League. Nie sądzę natomiast aby były to umiejętności na grę w klubie pokroju Liverpoolu. Maks jakiś Tottenham świętujący po wygranej 12 vs 9

Edit. Niestety nie ma obecnie polskiego gracza który miałby racje bytu w naszej drużynie. Zieliński to już pod względem peselu nie ten profil. Lewandowski tym bardziej bo to stary dziad już. Reszta to nie ten kaliber. No może Szczesny bo u bramkarzy wiek aż tak bardzo ich nie wyklucza ale Alisson jest zwyczajnie lepszy.

Edit 2. Mocno liczyłem na Modera ale tam gdzie nie wykończyła chłopa Polska myśl szkoleniowa, tam się z nim rozprawiła Polska myśl medyczna.

1 polubienie

Widzę, że kolega jeszcze nie wytrzeźwiał po weekendzie :rofl:

1 polubienie

Nie polska lecz brytolska, bo to Brighton chłopaka tak leczyło. Też na niego po cichu liczyłem, bo zapowiadał się na świetnego Box to boxa.

1 polubienie

Polska. Ponoć właśnie w Polsce mu spieprzyli bo przyjechał na 2 miesiące.

Tymczasem „nasz” Andre w finale Copa Libertadores

ładnie będzie śmigać w Realu Madryt razem z „naszym" Bellinghamem

5 polubień

Będą niby ściągać 5 przyszłościowego pomocnika? Wątpię.