Rozważania transferowe (dyskusja)

Sam sobie go wymyśliłem, jak widać na załączonym obrazku

Nie sądziłem, że to taką burzę wywoła. Przepraszam.

Ciekawe, że w tym newsie było też info o Osimhenie, ale to Moukoko przykuł uwagę akurat.

Ja osobiście bym chciał takiego Endicka i szlifowanie jego talentu spokojne.

1 polubienie

Osimhen z Nunezem z przodu brzmi jak plan doskonały :sweat_smile:

Podobno “znowu” chcemy Andre. Karuzela się kręci.

Jest też sporo newsów łączących nas z młodymi Archie Grayem i Gabrielem Moscardo.

Jest też zainteresowanie Mortenem Frendrupem (tu podobno na meczu byli już skauci).

Do stycznia to takich wykluczających się wzajemnie plot będzie mnóstwo, pismaki muszą coś wymyślać.

Zastanawia mnie, czy były podejmowane jakieś kroki w stronę Bellinghama, ale Jobe. Może się mylę, ale to młodsza wersja Jude’a techniką gry, pozycją. Owszem 18 lat i Championship, ale Sunderland kupił go poniżej 2M, a już w wieku 18 lat ma dobre statystyki. W czerwcu pewnie by Sunderland będzie wołał 50 mln, a za 2 lata znów więcej. Nie wiem, czy tylko była kwestia Jude, z której się wycofaliśmy. Borusia Jude’a 18latka kupiła z Birmingham, z Championship po 41 meczach na jego koncie z 4 golami i 2 asystami. Na ten moment Jobe ma 18 lat, 16 meczów, 3 gole i 1 asystę. Kupić dać mu czas, wypożyczenie, ogranie, spróbować i wprowadzać do zespołu, ale nie tak jak Stefana którego zajechaliśmy i pół roku nie gra już.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1722698500318658844
Co prawda tutaj piszą o zainteresowaniu Arsenalu tym zawodnikiem Girony, ale gdzieś mi mignął wczoraj news, że i My monitorujemy też tego grajka.

Mała plotka o Koopmeinersie. Dziś dominują newsy o naszym zainteresowaniu Gabrielem Moscardo:

Brazylijski gigant gotowy zaakceptować ofertę Liverpoolu o wartości 30 milionów funtów za pomocnika.

Teraz to wygląda, jakby chcieli nam go wcisnąć.

Sezon ogórkowy wię zapytam

Benfica ma ponoć nowego gościa na pułapie Enzo. Neves się zwie. Może ktoś coś więcej o nim powiedzieć? Wiem jedynie że to 6/8 i świetny z pilką przy nodze. Problem oczywiście cena - piszą, że Ugarte był od niego gorszy a poszedł za 60. Znając Benfice to pewnie cena 80-100.

“Benfica star Joao Neves recently signed a new deal with the club which runs through to 2028 and has a release clause of £103m.”

1 polubienie

Mówi się, że The Reds są zainteresowani kolejnym pomocnikiem z Brazylii, Gabrielem Moscardo, a doniesienia z Hiszpanii sugerują, że transfer obrońcy może być bliski zawarcia umowy.

Hiszpański portal Nacional podaje, że Liverpool jest „bliski” sprowadzenia Gonçalo Inácio na Anfield. Z raportu wynika, że ​​The Reds wyprzedzają Real Madryt i Barcelonę w wyścigu o jego podpis.

Twierdzono, że Liverpool jest gotowy zapłacić żądaną opłatę zaproponowaną przez Sporting CP. Według O Jogo z Portugalii (za pośrednictwem Paisley Gates) Inácio ma w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego o wartości 66 milionów dolarów (53 milionów funtów / 60 milionów euro).

Oby to była prawda z tym stoperem, potrzebny jest ktoś do pary z Virgilem bo Matip ma już swoje lata

Niedziela jest, czymś te portale muszą zachęcić czytelników :smiley: Ile to już nie było zawodników blisko Liverpoolu, a potem klapa :smiley:

Żaden obcokrajowiec zimą nie przyjdzie, bo nie mamy wolnego slota. Takie są przepisy. Podziękujcie Adrianowi, Thiago i Endo

Według Calciomercato Liverpool należy do wielu klubów zainteresowanych pozyskaniem lewego obrońcy Boca Juniors, Valentina Barco, który ma w przyszłości zastąpić Andy’ego Robertsona.

w LE nie zgłoszono Adriana. Może coś podobnego będą mogli zrobić w PL.

Może przyjść i stu, tylko żaden nie może grać. Podpisanie nowego zawodnika całkiem możliwe, chociaż pewnie raczej od przyszłego sezonu. Dla Thiago to będzie ostatnie pół roku w klubie o ile nie odejdzie już zimą (nie sądzę, wyciśnie cytrynę raczej do końca). Adrianowi się kończy kontrakt również, ale to bramkarz więc sytuacja jest trochę inna, kończy się kontrakt również Matipowi, ale on podobno chce zostać.

1 polubienie

może pytanie głupie ale proszę o poważną odpowiedź, czy lewonożny obrońca nie może grać tylko bliżej lewej strony czyli tam gdzie gra Virgill ? Nie ustawia się raczej lewonożnych ŚO bardziej z prawej strony.

Szczerze mówiąc nie wiedziałem że ten Inacio jest lewonożny, ale jeśli rzeczywiście tak jest to ja bym szukał prawonożnego bo jednak Virgil w tym sezonie wrócił na właściwe tory a Matip raczej gra ostatni sezon