Niech chociaż tego Inacio albo Hincapiego ściągną i będę umiarkowanie zadowolony. W młodego klasowego DMa nie wierzę w tym okienku.
Wymiana za Diaza? Ciekawe czy ktokolwiek wgl bierze pod uwagę pozbywanie się Lucho. Według mnie to SF aale jak już to szejków z Paryża namówić na taki deal xD
ciekawi mnie czy ogólnie są jakieś przeznaczone środki na transfery w zimowym okienku… Generalnie szedłbym all in po Bakayoko z PSV, Inacio lub Hincapie (lewa noga, ewentualnie na lewą stronę pod nieobecność Tsimikasa i Robbo) i starałbym się podpisać Zielińskiego bo w lato kończy mu się kontrakt.
W lato odejdzie Thiago i przydałby sie ktoś w jego miejsce, myślę że taki Zielu wniósłby trochę jakości do zespołu. Marzeniem jest jeszcze PO aby uwolnić potencjał TAA, coś nie mam przekonania do Bradleya oraz Ramsaya.
Zastąpienie 33letniego Thiago 30letnim Zielińskim byłoby doprawdy żałosnym ruchem. My musimy odmładzać skład, a nie sprowadzać wypalonych 30latków, już jeden Endo nam starczy.
“Ben Jacobs poinformował, że Chelsea będzie skłonna zaakceptować ofertę w wysokości 45-50 milionów funtów za Conora Gallaghera. Co więcej, w transakcje podczas okienka ma nie być zaangażowany szkoleniowiec The Blues - Mauricio Pochettino.”
Wzięli Caicedo i Lavie. Moglibyśmy teraz kupić ich najlepszego pomocnika.
Gra w tym sezonie na 6. Wybiegany i waleczny, a przy tym nie łapie kontuzji… Poch nie chce go sprzedać ale w zarządzenie pracują kretyni. Idealna szansa na wyjęcie go. Do tego Anglik
Spoko ale my potrzebujemy DMa, LO i SO . Jezeli outujemy Thiago w zime do Arabii i przyjda obroncy to spoko opcja. Jezeli przejscie Gallaghera oznacza brak srodkow na defensywe to lepiej odpuscic.
Ja to wiem, Ty to wiesz, pani Krysia ze spożywczaka też to wie. Wszyscy to kurka wodna wiedzą tylko nie zarząd LFC. A Gallagher - brałbym go w ciemno nawet za te 50 baniek.
tylko, że takiej okazji na kupienie kogos z HG w tej cenie może juz nie być. A jak wiadomo u nas z tym problem. Poza tym nie ma żadnych plotek o obroncach, jedynie Robinson z Fulham
Szczerze jeśli Conor jest do wyjęcia za taką kwotę to nawet bym się nie zastanawiał. Gallagher idealnie pasuje do taktyki JK bardzo wybiegany i świetnie presuje do tego dołozmy młody wiek i status HG.
Priorytetami powinien być DM i CB, ale przy takiej okazji grzech nie skorzystać.
Od kilku dni co rusz pojawiają się plotki o Ignacio z Sportingu, który łączony jest z Liverpoolem, ale i z Arsenalem, Realem i united. Więc to na tyle w kwestii “żadnych plotek o obrońcach”.