Rozważania transferowe (dyskusja)

To byłby deal dekady xd.

Tego Robinsona to można włożyć między bajki. Pismaki piszą o nim, bo obecnie mamy kontuzjowanych dwóch LO, z czego jeden za chwilę będzie grał. Transfer z gatunku bezsensownych.

A Bena Davisa pamiętasz? :rofl:

Niech chociaż tego Inacio albo Hincapiego ściągną i będę umiarkowanie zadowolony. W młodego klasowego DMa nie wierzę w tym okienku.

Wymiana za Diaza? Ciekawe czy ktokolwiek wgl bierze pod uwagę pozbywanie się Lucho. Według mnie to SF aale jak już to szejków z Paryża namówić na taki deal xD

Pamiętam. Chyba, że klub chce wypożyczyć tego Robinsona na pół roku. Wtedy ma to jakiś sens. Transfer nie ma sensu.

ciekawi mnie czy ogólnie są jakieś przeznaczone środki na transfery w zimowym okienku… Generalnie szedłbym all in po Bakayoko z PSV, Inacio lub Hincapie (lewa noga, ewentualnie na lewą stronę pod nieobecność Tsimikasa i Robbo) i starałbym się podpisać Zielińskiego bo w lato kończy mu się kontrakt.
W lato odejdzie Thiago i przydałby sie ktoś w jego miejsce, myślę że taki Zielu wniósłby trochę jakości do zespołu. Marzeniem jest jeszcze PO aby uwolnić potencjał TAA, coś nie mam przekonania do Bradleya oraz Ramsaya.

w zimie 1 nazwisko max, nie liczyłbym na coś więcej.

1 polubienie

Po co Liverpoolowi 30letni Zieliński? xd

8 polubień

Po co Liverpoolowi cipowaty Zieliński który nie umie wziąć gry na swoje barki?

Bakayoko, Zubimendi albo ewentualnie Fofana, Inacio i mamy okienko 10/10 oraz praktycznie kompletna kadrę.

1 polubienie

Zastąpienie 33letniego Thiago 30letnim Zielińskim byłoby doprawdy żałosnym ruchem. My musimy odmładzać skład, a nie sprowadzać wypalonych 30latków, już jeden Endo nam starczy.

6 polubień

ale kupienie kogoś 3 lata młodszego to odmłodzenie składu

Bastoni & Barella :yum:

Ja tam im życzę jak najlepiej. Kibicuje im w walce o scudetto.

Barella oczywiście marzenie. Ale nie powinien się ruszać z Mediolanu przed końcem sezonu.

“Ben Jacobs poinformował, że Chelsea będzie skłonna zaakceptować ofertę w wysokości 45-50 milionów funtów za Conora Gallaghera. Co więcej, w transakcje podczas okienka ma nie być zaangażowany szkoleniowiec The Blues - Mauricio Pochettino.”

Wzięli Caicedo i Lavie. Moglibyśmy teraz kupić ich najlepszego pomocnika.

Gallagher to półka wyżej niż Jones. Ja bym brał gościa w ciemno

1 polubienie

Za tyle to nie, ale do 40 milionów funtów bym brał. Idealny zawodnik pod Kloppa, taka nowocześniejsza wersja Milnera

1 polubienie

Gra w tym sezonie na 6. Wybiegany i waleczny, a przy tym nie łapie kontuzji… Poch nie chce go sprzedać ale w zarządzenie pracują kretyni. Idealna szansa na wyjęcie go. Do tego Anglik

7 polubień

Spoko ale my potrzebujemy DMa, LO i SO :slightly_smiling_face:. Jezeli outujemy Thiago w zime do Arabii i przyjda obroncy to spoko opcja. Jezeli przejscie Gallaghera oznacza brak srodkow na defensywe to lepiej odpuscic.

Ja to wiem, Ty to wiesz, pani Krysia ze spożywczaka też to wie. Wszyscy to kurka wodna wiedzą tylko nie zarząd LFC. A Gallagher - brałbym go w ciemno nawet za te 50 baniek.

1 polubienie