Rozważania transferowe (dyskusja)

Po wybuchu formy Quansaha Inacio raczej nierealny. Trzeba poszukać pomocnika defensywnego, który w razie kontuzji Konate będzie mógł zagrać na środku obrony. Jakieś pomysły?

Mac to nie DM.
Dużo bardziej byśmy skorzystali gdyby go przesunąć do góry.

3 polubienia

To będzie katastrofa gdyż mamy o wiele większe braki z tyłu niż w środku. Jeśli LFC ma powalczyć o tytuł to jeden transfer jest więcej niż potrzebny.

Czy przypadkiem ostatnie letnie okienko transferowe nie było jednym z większych pod względem wydatków klubowych od jakiś 4 sezonów ?

W takim wypadku spodziewam sie, że Henry i spółka będą przez najbliższy czas lizać rany po tym okienku niż wydawać dalej.

5 polubień

To chyba nie jest tak do końca wykluczone. Już przed kontuzją Matipa, Quansah dostawał swoje szanse. Dodatkowo okazało się, że Gomez stanowi bardzo dobre zabezpieczenie obu bocznych stref obrony więc nie musi być traktowany tylko jako kandydat na środek obrony. W tej sytuacji wydaje mi się, że sięgniemy po jakiegoś ŚO. Czy akurat po Inaco nie wiem.

tak plotki, że Arsenal albo Real są faworytem. Więc już wiadomo, że my jestesmy z tego wymiksowani. Inacio juz byl nasz w wakacje wedlug plotek, więc skoro teraz klauzula jest wyzsza i doszli inni gracze, to w ogole nawet go nie biorę pod uwagę

1 polubienie

Pełna zgoda, brzmi bardzo sensownie, tez nie wierze w żadnego Inacio

A kto mowi o zapchajdziurze? Co z tego, ze Robno wroci za miesiac. Nie ma zmiennika a mlodszy tez sie nie robi. Chyba ze jako zmiennika traktujesz Gomeza… Mamy szqnse wygrac Mistrzostwo i raczej jednym LO po kontuzji bez backupu bedzie bardzo ciężko.

2 polubienia

Logika nakazuje, że w zimowym okienku Inacio byłby najbardziej sensową opcją. On by krótkoterminowo pomógł Gomezowi i Robertsonowi ( po powrocie do składu ) zabezpieczyć pozycję lewego obrońcy, który w naszej obecnej taktyce jest czymś pomiędzy lewym obrońcą a lewym stoperem. Długoterminowo byłby następcą Matipa i wreszcie mielibyśmy przynajmniej jednego lewonożnego stopera. Także teoretycznie jednym zawodnikiem bylibyśmy w stanie rozwiązać przynajmniej dwa problemy. Szkopuł w tym, że po naszym ostatnim okienku wiemy już, że nasze działania transferowe często z tą logiką to za wiele wspólnego nie mają…

1 polubienie

Po naszych ostatnich 10 okienkach*

6 polubień

Arsenal? Oni mają 3 dobrych stoperów (Saliba, Gabriel, White) + Kiwiora i Tomiyasu.

A White to nie gra raczej na PO? Abstrahując, ze Japończyk to szklanka, a Kiwior… No nie gra zbytnio w lidze

Kiwior ma odejść, ponoć do Włoch.

A taki był to rzekomo dobry transfer xD

2 polubienia

Teraz gra jako PO, ale w Brighton i na początku przygody z Arsenalem grał na SO. Właśnie takiego gościa potrzebujemy.

Mamy takiego, nazywa się Joe Gomez, ale fakt, przydałby się dodatkowy obrońca w związku z kontuzją Matipa.
Pewnie i tak był planowany zakup stopera i moim zdaniem ta kontuzja przyspieszy ten transfer o pół roku.

1 polubienie

I oby to był Inacio.

2 polubienia

Pan Piłkarz

1 polubienie

Talent ogromny ale płacić chore 100 milionów za 18 letniego pomocnika z SLB to już przesada.