Rozważania transferowe (dyskusja)

Wszystkie te umiejętności cechują napastnika kompletnym, a Nunez po prostu musi się odblokować. Przypominam że Benzema w pewnym sezonie w La lidze strzelił wielkie 5 bramek rozgrywając praktycznie cały sezon. Jak historia z nim się później potoczyła każdy wie…

Jeśli ta piętka z Realem nie jest dla Ciebie magicznym golem to coś jest nie tak.

A tu napisani są Obroncy jakich klub miejwiecej by mógł kupić

Wydaje mi się, że możliwe zakupy do linii ataku ograniczą się jedynie do kupna prawego napastnika, a termin tego zakupu będzie zależał od tego, czy Salah zdecyduje się na odejście do Arabii czy też wypełni z nami kontrakt do końca. Zauważcie też, że Salah to jest jeden z tych cyborgów, który praktycznie nigdy nie jest kontuzjowany i gra w zasadzie od deski do deski w każdym istotnym meczu, także zakup jego następcy podczas gdy Mo będzie jeszcze w klubie w zasadzie jest bezcelowy. Niesamowita wręcz nieskuteczność Darwina to duży problem, ale nie wierzę, że mając 5 wysokiej klasy napastników i duże problemy na innych pozycjach to my skupimy się na wymianie Darwina na innego środkowego napastnika. Powroty z wypożyczeń naszych piłkarzy raczej utwierdzają mnie w tezie, że w tym okienku nie ma co liczyć na jakikolwiek konkretny transfer, chyba że doszło by do sytuacji takiej jak z Diazem, czyli, że piłkarz, którego chcemy kupić w lecie będzie dostępny już pół roku wcześniej i chcemy go zaklepać, bo konkurencja robi pod niego podchody. Nasz klub swoim minimalizmem transferowym już dawno nauczył mnie takiego podejścia do tematu, aby nie liczyć na nic i jeżeli coś się wydarzy to być po prostu pozytywnie zaskoczonym. Polecam to podejście dla zdrowia psychicznego :slight_smile:

1 polubienie

O czym niby ma świadczyć ten argument, ze Benzema w jednym sezonie strzelił 5 bramek? Karim to nawet jak nie strzelał bramek to potrafił się cofnąć po piłkę i wykreować coś dla drużyny. Taką wizję gry/boiskowe IQ jak Benzema to Nunez nie ma i nie będzie miał.

Twierdzisz, że Osimhen by nie potrafił strzelić takiej bramki? Moim zdaniem jest o wiele lepszy technicznie niż Nunez.

Przecież Nunez w tym sezonie robi to samo co taki Benzema. Ty siebie czytasz? Nunez przypomina w tej części Benzeme. Też się cofa po pilke, też coś kreuje. I wątpię byś pamiętał Benzeme jak grał przez pierwsze lata w Realu jak piszesz takie bzdury. Był podobnym memem co Nunez i to przez długi czas.

Chyba mało Benzemy oglądałeś jak twierdzisz, że robią to samo.

Jak już wy tak chcecie kupować to polecam spojrzeć na Girona FC

18 meczy 11 bramek 26 lat

Zainteresowane MC
19 meczy 5 bramek 20 lat

Powiem wam że mają kilku fajnych graczy i oglądałem wczoraj mecz i powiem że wymiatają.

Ty Nuneza nie widzisz na boisku teraz, więc wątpię byś Benzeme wgl widział w Realu, jedynie sugerujesz się ostatnimi sezonami które miał wybitne, a grał zupełnie inaczej wcześniej w latach 2014-2017

Savio już ponoc dogadany z City.

Koniec dyskusji dla mnie jak twierdzisz, ze Nunez robi to samo na boisku co Benzema.

Widziałbym go u nas młody i i znakomicie gra w obronie.

1 polubienie

“Karim to nawet jak nie strzelał bramek to potrafił się cofnąć po piłkę i wykreować coś dla drużyny”

To samo w kontekście Nuneza w twoim mniemaniu jest nieistotne. W przypadku Benzemy tak. Wieje hipokryzją i fałszem.

3 polubienia

Koniec już powinien być dawno, mamy trzech napastników Jota Nunez i Gakpo, póki ktoś z tej trójki nie odejdzie nikt nowy nie przyjdzie.

2 polubienia

Tylko poziom kreacji akcji przez Benzeme, a Nuneza to jest inny poziom.

Tak? Chcesz mi powiedzieć że Benzema asystował jak De Bruyne czy jak Xavi? A może jak Iniesta? Podania prostopadle z połowy boiska? Salahem w jakości asyst to gość nigdy nie był, więc Nie rozśmieszaj mnie proszę.

Nawet skuteczność miał podobną przez dłuższy czas do obecnego Nuneza. Sklejki farfocli i przestrzelonych sytuacji to była jego wizytówka do 2021 roku. Dopiero w ostatnich 3 latach grania w Realu Benzema poprawił swój wizerunek i stał się prawdziwie topową 9 z której nikt nie szyderował :).

Więc ciężko przewidywać w co się przeobrazi Nunez za jakiś czas. Albo stanie się topowym grajkiem drogą Benzemy albo Wernerem.

Dla mnie temat zamknięty. Nieźle zrobiono Boga z Benzemy, tego też życzę Nunezowi. Nie musi być wiecznym memem co Benzema udowodnił.

1 polubienie

Wtrącę się do waszej dyskusji. Nie porównujecie Nuneza do Karima xD To popierwsze.

Niuniez ma drybling i ma strzał. Ale brakuje mu skuteczności przy strzale. Ja oglądając mecz za każdym razem mówię o jezu znów będą marnowane sytuację. I tak jest za każdym meczem. Irytuje mnie to że jest przepadlisty. Zamiast podac piłkę gdzie wystawia komu kolwiek na patenie to ten wchodzi w driblink i sam chce skończyć. To jest właśnie u niego wkurzające. Może jakby taki nie był to by Może w końcu trafiał do siatki a nie w bramkarza. To część tego w czym mnie irytuje jak większoci tutaj.

A tu z innej beczki

Tak się składa, że ma taką asystę.

W 5 z 9 sezonów w Realu miał więcej bramek niż xG i ponad 20 bramek w lidze. Tylko w jednym miał poniżej 10 bramek. Do tego 8 z 9 sezonów minimom 5 asyst. Całkiem nieźle jak na takiego patałacha jak próbujesz z niego zrobić.

Uwielbiam fanboyów Nuneza. Tylko w tym tygodniu już został porównany do Benzemy, Saki i de Bruyne :joy: :joy: :joy:

Raz mu się udało to już jest królem dogrywania xd

A tak w ogóle nie wiedziałem że Nunez gra tutaj już 9 sezon i że można porównać to do 9 sezonów Benzemy. Kiedy ten czas zleciał?
Gość jest tutaj 1,5 roku ale już wiadomo jaka będzie miał skuteczność przez resztę kariery tutaj…

Ja za to uwielbiam hipokrytów którzy sami sobie zaprzeczają.

WTF oglądam regularnie obu i człowieku odleciałeś :smiley: ale nie kryjesz się tu z sympatią do Chelsea więc jakoś mnie to nie dziwi… a prawda jest taka że oni z tym swoim świetnym (według Ciebie) składem ledwo się mieszczą w top10 ligi.

2 polubienia

Nunez bywa irytujący bo marnuje bardzo dużo okazji (Salah i Diaz też marnują, nie aż tyle ale jednak. Ogólnie to Liverpool chyba najwięcej marnuje w lidze). Tak czy inaczej ma podobne statystyki co Alvarez z City (oczywiście, że 4 razy więcej kosztował ale kto nam broni kupować bezpośrednio z Argentyny?). Zaletą jego na pewno jest waleczność, którą przewyższa pozostałych ofensywnych zawodników. Moim zdaniem on wychodzi przeładowany na mecz i głowa nie nadąża za organizmem. To jest główny powód, którego sztab nie umie rozwiązać. Mam nadzieję, że nie pójdzie to w kierunku pewnego Włocha któremu głowa nie dojechała a talent miał olbrzymi.