Rozważania transferowe (dyskusja)

1 polubienie

Leny Yoro latem i mamy niesamowitą głębię oraz jakość na środku obrony.

2 polubienia

Do tego Olise :grin: I ja bym w końcu ściągnął prawdziwego PO za Arnolda i Arnold przesunąć na stałe do pomocy :grin::grin::grin:

2 polubienia

Olise świetny, ale niestety podatny na kontuzje.

O Kubo już nikt coś nie pisze.

Z ciekawszych zawodników na prawą stronę są: Kubo, Bakayoko i Olise

@Mati2020 Gomez powinien być już tym prawym obrońcą.

I właśnie ta jego podatność na kontuzje sprawia, że jestem przeciwnikiem tego transferu. Mam poza tym nadzieję, że nauczeni przeszłością będziemy BARDZO DUŻĄ WAGĘ przykładali to podatności na kontuzje wśród zawodników, których chcemy ściągnąć do klubu. Trzeba pamiętać, że nowy prawoskrzydłowy będzie musiał w przyszłości zastąpić nie tylko jednego z najlepszych zawodników w erze Premier League, ale także gościa, który pod kątem zdrowotnym czy kondycyjnym jest prawie niezniszczalny.

1 polubienie

Ciekawym grajkiem jest też ten Summerville z Leeds. Nawet strzelił nam bramkę w zeszłym sezonie.

1 polubienie

Bakayoko chyba będzie najlepszą opcją - w kwietniu dopiero 21 lat, młody szybki, gniewny, świetny drybling i genialne podania, o czym świadczą m.in. liczby asyst. Potencjalnie odwrotny Diaz, który zamiast rozejrzeć się i dograć do lepiej usytuowanego kolegi, to strzela często na pałę lub próbuje dryblować dwóch obrońców naraz.

Oczywiście wszystko na podstawie ligi holenderskiej, ale w angielskiej nikogo nie ma. Bowen będzie 3x droższy, a czy lepszy? No i coraz starszy jest Anglik. Sądzę, że skończy karierę w WHU lub pogra tam przynajmniej do 32/33. Olise piłkarsko mnie się bardzo… podoba, ale to szklanka. Sami widzicie, jak jest z Jotą, którego często brakuje, a w tym wypadku możliwe, że taka sytuacja byłaby jeszcze częstsza. Kubo zgasł po świetnym początku sezonu, a cena raczej z tego powodu nie spadła.

1 polubienie

1 polubienie

W transferach przy naszych doswiadczeniach w tej materii z przeszlosci powinna u nas obowiazywac prosta zasada: 2 dluzsze kontuzje(tak do 3 miesiecy absencji powiedzialbym) w ciagu ostatnich 3 sezonow oznacza nasze NO!!!

Manu Kone od jakiegoś czasu znowu zaczął grać, sporo info było o naszym zainteresowaniu latem.

Wypożyczenie byłoby bezpieczne. Jak się przyda i odpali zawodnik to kupujemy po sezonie i tyle.


Podatny na kontuzje?

No ta ostatnia kontuzja była dosyć długa.

Co wedlug ciebie oznacza bycie podatnym na kontuzje? Podatny to jest Thiago, Keita albo nawet Jota. Idac tym tokiem rozumowania to Van Dijk jest podatny, bo mial rozwalone wiezadla.

No niby racja. To może jednak Olise nie byłby złym pomysłem.

Źródło srednie ale licze że na przełom.

:smirk: