Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale co on ci zrobił ? Niedawno wszedł i wygrał nam mecz z CP. Kompletnie nie kumam dlaczego uznales że to jego trzeba się pozbyc

Nie neguję, że tam nam pomógł. Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Granie na 100%, rozgrywanie, asystowanie i strzelanie bramek to jego praca i obowiązek. A moim zdaniem On nie spełnia pokładanych w nim nadziei, jest za słaby i za wolny na grę w tym klubie.

Ale jeśli już mam napisać, co mnie w nim najbardziej irytuje to właśnie spowalnianie akcji (gość ma dwa biegi: wolny i wolniejszy) oraz kompletny brak umiejętności używania prawej nogi.

Jak nie rozmowy o Darwinie przez kilkadziesiąt postów tak teraz wywody na temat Harveya. Rozumiem że ktoś chce go kupić, że spekuluje się o jego sprzedaży i o tym ile daje drużynie?

1 polubienie

Czlowieczku nie wpi… polityki na tą stronę. Pewnie też byś salaha sprzedał?

1 polubienie

https://discourse.lfc.pl/t/harvey-elliott/
swoje żale wylewaj tutaj, nie ma żadnych spekulacji na temat sprzedazy elliotta, więc bez sensu spamować

3 polubienia

Gościu, wyjmij tą słomę z butów, a najlepiej zamilcz, jeśli nie potrafisz publicznie dyskutować bez używania wyzwisk i niecenzuralnych słów. Nie musisz domowego slangu przenosić na tutejsze forum.

Jeśli latem szejki wrócą z ofertą 150-200 mln funtów to myślę, że warto będzie ten temat rozważyć.

Nie będziesz mi dyktować co i gdzie mam pisać, Młodzieńcze. Są to szeroko rozumiane “ROZWAŻANIA i spekulacje transferowe”, więc rozważam i poddaję pod rozważania sprzedaż Elliotta.

Kultury oraz umiejętności dyskutowania się choć trochę nauczcie.

1 polubienie

Ja juz temu panu nie odp bo jest śmieszny.

A tu taka ciekawostka :grin:

1 polubienie

Trzeźwy jesteś? No ale cieszmy się, ze Klopp m inne zdanie na temat Eliota od Ciebie :grin:

4 polubienia

Przykre i zakompleksione życie musisz mieć podkreślając tak bardzo swoją wyższość nad anonimowymi użytkownikami na piłkarskim forum :')

4 polubienia

Trzeba być skrajnie niepoważny żeby pisać o sprzedaży Elliotta xD.

18 polubień

Można pisać, bo do tego służy ten wątek. Na pewno możliwość sprzedaży Elliotta ma większe prawdopodobieństwo wystąpienia niż transfer Mbappe, o którym tutaj piszecie od tygodnia.

5 polubień

Panowie spokojnie. Wątek rozważań i spekulacji transferowych jak sama nazwa wskazuje służy temu, abyśmy w nim rozważali i spekulowali i nie ma co kogoś atakować, jeżeli ma odmienne zdanie. Ja osobiście uważam, że Harvey jest ważną częścią naszego składu i z uwagi na wiele czynników ( wiek, narodowość, umiejętności, miłość do klubu, możliwość gry na różnych pozycjach itd. ) powinien mieć miejsce w naszej drużynie. Faktem jest natomiast, że od momentu wejścia do drużyny nie zrobił narazie jakiegoś gigantycznego postępu i sam uważam, że do gry na najwyższym poziomie na skrzydle ma zbyt wolne nogi i prędzej widzę go jednak jako ósemkę, ale nie sądzę, aby klub myślał o jego sprzedaży.

No miał dużo dobrych wejść z ławki, nawet został okrzyknięty ,super zmiennikiem". Nie mówię, że ma grać w podstawie co mecz, ale jako gracz pierwszego składu jest przydatny. A zaraz będziesz płakał że nie mamy ławki. Poza tym widać że PS to nie jest jego pozycja, gra tam słabo.

Oczywiście że nie ma sensu wypychać Harveya z klubu, bardzo przydatny chłopak który jeszcze nie jeden punkt pomoże zdobyć. Chociaż szczerze mówiąc to w ogóle bym się nie zdziwił gdyby on sam postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej, obecnie można powiedzieć że
u Jurgena jest 6 pomocnikiem w hierarchii a nawet 7 bo chyba częściej od Elliotta niemiec w tym sezonie w pomocy wystawiał Gakpo, jeśli jeszcze w lato miałby przyjść ten wyczekiwany defensywny pomocnik to też by się odbiło zapewne na jego minutach

1 polubienie

Odpuściłbyś sobie ten pseudointeligencki ton, który ma ukryć prostackie ad personam co? Nic nie wnosisz do dyskusji na temat transferów tylko wypacasz swoje żale w przestrzeni internetowej odnosząc się do domniemanego wieku rozmówcy i potencjalnych poglądów politycznych. W dodatku twoje spostrzeżenia najzwyczajniej mijają się z prawdą X D

5 polubień

O kulturze dyskutowania pisze człowiek, który tonem autorytarnym (na zasadzie „ma tak być i ch*j”) wygłosił, ze Elliot ma być sprzedany i koniec. No komedia :rofl::rofl::rofl:

9 polubień

Elliott strzeli jakąś bramkę i będziesz go zaraz kochał i nazywał legendą , typowy kibic.

1 polubienie


Luke Chambers has completed a loan move to Wigan Athletic for the remainder of 2023-24

1 polubienie

Może i się mijają ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ludzie… prostackie przepychanki to zaczął Mati2020, nic dziwnego że Tomasowi puściły nerwy po czymś takim:

Wyluzujcie trochę, nie każdy musi lubić czyjegoś pupilka tak jak nie każdy musi hejtować czarną owcę (Nunez<3).

Osobiście uważam że Elliott idealnie sprawdza się w swojej obecnej roli, czyli piłkarza szerokiego składu, który wnosi świetną energię wchodząc z ławki (gol z Wolves, gol z CP dający zwycięstwo, asysta z Luton dająca remis, a pewnie nie o wszystkim pamiętałem). W dodatku ma odpowiednią mentalność typową dla LFC, która odróżnia go chociażby od Gravenbercha, a takich ludzi (którzy przy okazji dostarczają odpowiednią jakość) nie powinniśmy się tak łatwo pozbywać.

Ja osobiście nie miałbym problemu z tym żeby sprzedać Elliota, jakby ktoś chciał zapłacić więcej niż jest wart.

Jak zostanie to też jest ok, nawet jak już jego umiejętności piłkarskie się nie rozwiną bardziej.

Tak jak kolega wyżej wspomniał na ten moment jako ławkowicz czy zawodnik który może odciążyć podstawę w mniej znaczących pucharach Anglik jest w porządku.

Tygodniówka 50k na week nie jest super wysoka.
Wychowanek to i zawsze dużo daje do presingu czy ogólnie na brak zaangażowania nie możemy narzekać.
Nie robi kwasu w szatni.

Dopóki przy obecnych umiejętnościach zadowala się tygodniówką i dosyć małą ilością minut to nie ma co go sprzedawać za jakieś normalne oferty.

@rcolor jak Liverpool będzie traktował okienka na poważnie to można wrócić do takiej formy, teraz ona nie ma sensu.