Rozważania transferowe (dyskusja)

Matip też nigdy nie był za dobry w powietrzu, ale miał inne zalety. Kerkez i Ait Nouri to stary typ lewego obrońcy w stylu Robbo, a Szkot miał problemy w naszym nowym systemie, gdzie często w fazie ataku przechodzimy na 3 z tyłu. Inacio na pewno w tym elemencie byłby lepszy od całej trójki.

Matip wygrywa prawie 70% główek, więc jest bardzo duża różnica. Myślę, że przy transferze klasowego DMa, lewy obrońca dostanie więcej szans na grę do przodu w naszym systemie, a Ait Nouri wypada też bardzo dobrze w defensywie.

Przy piłce tak to mogłoby wyglądać. Bez piłki 4-4-2.

Żadnego Olise tu nie chcę. Dość kupowania piłkarzy z bogatą historią kontuzji

Jak wygląda jego bogata historia kontuzji?

Tak naprawdę 1 kontuzja.

Pany mnie to zaczyna przerażać co sie odwala. Albo jurgen nie chce kupić nikogo albo FSG nie chce rzucić 100 mil na trasfery w styczniu. Przecież my przegramy mistrza przez braki w kadrze. Ile można junorami grać? Teraz jak nam ktos wypadnie to będzie dramat.

9 polubień

Przegramy czy tam nie przegramy, na razie nie ma co mówić o mistrzostwie i się podpalać, grajmy swoje i realizujmy plan mecz po meczu. Jesteśmy świeżo po wygranym meczu z Wisienkami bez TAA, Szobo, Robbo, Tsimikasa, Salaha, Endo i Matipa. Z jednej strony zgadzam się z Tobą i powinniśmy zrobić z 2 porządne transfery w miarę możliwości, ale z drugiej nie dziwię się czemu tego klub nie robi. Ceny zimą są mocno zaporowe i niewiele klubów zgodzi się na utratę istotnego zawodnika gdy walczą o konkretne stawki.

Według mnie powinniśmy chociaż pójść po Inacio. Wpłacić klauzulę i tyle. Obrońca przyda się na już. Formacja ofensywna musi wystarczyć taka jaka jest do lata.

Tylko wiesz - to jest trochę na zasadzie " teraz albo nigdy". Kiedy będzie szansa na tytuł jak nie w momencie w którym City gra słabiej? Niedługo skończy się w Liverpoolu era Salaha i van Dijka więc i nam też nie będzie łatwiej tylko trudniej

1 polubienie

Zgadzam się z tym. Nie powinniśmy już mówić o jakimś sezonie przejściowym, przebudowie bo ten sezon tak się ułożył, a my gramy tak dobrze, że mistrzostwo jest realne. I klub powinien zrobić wszystko by już w tym sezonie zdobyć Olimp.

1 polubienie

Co Ty, z choinki sie urwałeś? Jakie 100 mln w styczniu. Jak rzucili by 30 to i tak byłby cud. To są ludzie którzy liczą każdy grosz. Dla nich to więcej warte niż tytuły. Oni praktycznie zmarnowali połowę kariery takich cracków jak robertson, salah, virgil. Bo zawsze brakowało kropki nad i. Punkcik brakowało. Kiedy był mane i został kupiony tylko Diaz i proszę jak to wtedy hulało. Zawsze, od zawsze brakuje nam tego jednego zawodnika.

2 polubienia

FSG w tym momencie:

8 polubień

Które okienko transferowe jesteś z Nami? Nic się nie wydarzy. Pora żeby odpowiedzialność wzięli na siebie dostępni gracze. Wczoraj pokazali jaja. Tak działa LFC ery Kloppa.

3 polubienia

Tylko, że Inacio to nie jest środkowy obrońca Jurgena Kloppa, nie przy takich statystykach pojedynków w powietrzu. Jedyną opcją jest granie Inacio na lewej obronie i to tylko pod warunkiem, że dalej będziemy grali z systemem z Trentem schodzącym do środka. Nie wiem czy taki jest długoterminowy plan klubu.

Dokładnie. A nawet możliwe, że w obecnym systemie wrócimy do bardziej ofensywnego lewego obrońcy, w momencie kupna klasowego DMa.

I przy ewentualnej grze Inacio na lewej obronie, potrzebujemy lewego skrzydłowego, umiejącego grac przy linii.

1 polubienie

Plotki o Kimmichu to jakieś wymysły Niemieckiej prasy. Nie interesuje nas ten piłkarz. Niby gdzie miałby grać? Na prawej obronie za Trenta? Czy może zamienimy 30 letniego Endo na 29 latniego Kimmicha.

Chyba, że to jakaś zasłona dymna

3 polubienia

Gdyby taka opcja istniała tylko to sam bym pojechał po Kimmicha i zawiózł Endo gdziekolwiek.

Jak by istniała taka możliwość to powinniśmy Kimmicha ściągnąć. Wybitny piłkarz. Z miejsca wchodzi do naszego środka pola i sadza KAŻDEGO.

3 polubienia

Żadnego Kimmicha. Za rok 30 lat, będzie chciał grubej pensji. No i dalej nie mamy DMa. Brać Kamarę z Villi. Dużo lepsza opcja dla nas.

Piłkarz tej klasy co Kimmich jest w stanie spokojnie 5-6 lat pograć na swoim najwyższym poziomie, więc te argumenty, że skończy w tym roku 29 lat zupełnie do mnie nie trafiają.

1 polubienie

Nie przesadzasz trochę? Schweinsteiger przeszedł do United mając 31 lat i był cieniem samego siebie sprzed lat. Bez sensu kupować piłkarza w tym wieku za dużą kasę i jeszcze oferować mu potężną tygodniówkę