Rozważania transferowe (dyskusja)

To słynny seb przecież, najbardziej odklejony użytkownik w historii forum, kilkukrotnie banowany, coś czuję, że długo sobie nie popisze swoich bzdur. Więc jak ktoś jest nowy i go nie widział, to mamy próbkę jego ,umiejętności".
@kuczq tylko on nie prowokuje, on tak myśli xd pamiętacie, jak kiedyś sam prosił o bana dla siebie, jak za bardzo odleciał, nawet jak na siebie?

Rozwaliło mnie to Mbappe albo Nico Williams. xd
Porsche albo Opel Astra 1.4T

7 polubień

To ja przewidziałem transfer do nas Gakpo, Diaza oraz Nuneza.

Teraz możesz zacząć się domyślać z kim sypiam. I to z pewnością nie jest to matka Mbappe.

4 polubienia

w takim razie jesli odpada matka Mbappe to obstawiam ze sypiasz ze swoim psychoanalitykiem :upside_down_face:

Ojjj, mam nadzieję że GIF który ukradłem(tylko głupi by nie ukradł) z reddita będzie stale aktualizowany:

2 polubienia

Ta przewidziałeś, pisząc w każdym poście po 30 nazwisk xd to ja też tak mogę sobie przewidzieć, wybierając pierwsze 30 nazwisk z transfermarkta. Ale pamiętam jak się cieszyłeś z Diaza xd pozostałą dwójkę wymyśliłeś :wink: szok, że nic nie zmądrzałeś przez tyle czasu

Serio ? Jeszcze dajecie się nabrać na te małostkowe prowokacje ? Karmicie trolla forumowego.

Sądzisz, że Edwards nas zasabotuje nie sprowadzając nikogo na DM?

A Shelby?

1 polubienie

Dajcie już spokój z tymi transferami. Przecież najpierw to trzeba sprowadzić menedżera. On będzie przecież miał coś do powiedzenia jeśli chodzi o to kogo kupić. Dyrektor może decydować o profilu zawodnika - wiek, cena, możliwości rozwoju i potencjalnej sprzedaży w przyszłości. Ale to trener wybiera nazwiska, kogo widzi w swojej strategii itd. na pewno odejdą Matip i Thiago bo im się kończą kontrakty a kontuzje często ich dotykają. Co do reszty to nic nie jest pewne

A mógłbyś jeśli dzięki temu Kylian miałby tu trafić xD

5 polubień

Powiem więcej. Zostałbyś naszym froumowym bohaterem gdybys to załatwił. Jak, nieistotne.

1 polubienie

artworks-000174904596-gfixk1-t500x500

2 polubienia


Sprzedać Diaza a ściągnąć Musiale. Deal idealny.

Jakby to hulało ło jezu…

4 polubienia

I to mi sie podoba, lapy precz od Diaza. Rozumiem ze mogl strzelic kilka bramek np z city ale nie rozumiem jak mozna go wypychac z klubu, nasza sila bylo 5 napastnikow i tak powinno zostac.

1 polubienie

To, że nie ma żadnych gorących informacji na temat nowego trenera, nie oznacza, że temat nie jest już załatwiony za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie ogłosi tego teraz. Nie mówię oczywiście, że mamy już nowego trenera, ale na takim poziomie takie rzeczy są załatwiane wcześniej. To nie jest tak, że taki Alonso czy inny Amorim zgadza się na kontrakt, a 5 minut później info krąży już po sieci. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że Edwards już dobrze wie, kto zostanie nowym trenerem. Wszyscy, którzy są w kręgu naszych zainteresowań, są ważni w swoich obecnych zespołach i obojętnie na kogo padnie (bądź już padło), nie dowiemy się o tym przed końcem sezonu. Leverkusen w grze o historyczny wynik, Sporting również pierwszy w lidze oraz z szansami na awans w Lidze Europy. Z szacunku do obecnego pracodawcy i kibiców, żaden z nich nie pobiegnie do mediów z info, że odchodzi do Liverpoolu.

1 polubienie

Musiale i Wirtza. Ofensywa obstawiona na 10 lat do przodu xD

Nie no aż tyle to nie

Ta o ile jeden by w trakcie nie zamarzył o Realu a drugi o Barcelonie…

W czym problem? Zrobilibyśmy ‘powtórkę z Coutinho’ :wink:

Liverpool nie może odpuszczać topowych zawodników z obawy o to, że za kilka lat być może zechcą zmienić klub.

1 polubienie