Rozważania transferowe (dyskusja)

Skoro Edwards tak długo się targował z Henrym i wywalczył sobie pełnię władzy to jestem pewny że będzie duży ruch w obie strony i to nie będzie typowe next summer

2 polubienia

Też tak czuję. Edwards myśli przyszłościowo. To on chciał się pozbyć Hendersona i własnie w jego miejsce chciał przyjścia Guimaraesa…
Salah może być niestety poświęcony do zdobycia kasy na transfery. Dużo zależy od rozmów na temat nowej umowy. Diaz może chcieć odejść, żeby też wiecej zarabiać. Tak wiec, nie zdziwi mnie odejście tej 2. W ich miejsce oczywiście nowa 2, tylko pytanie o jakim profilu. Dużo pracy może być latem do wykonania.

3 polubienia

BREAKING: Luis Diaz could leave Liverpool for PSG after talks with player’s agent

Ta informacja robi mi dzien.

@SamWallaceTel

for

@Telegraph

Oraz

@PsierraR

Liverpool value Luis Díaz at around £75M —

@SamWallaceTel

for

@Telegraph

Nowy ŚO i tak jest potrzebny na już, a pomysły o przedłużeniu o rok Matipa to mało śmieszny żart. Musi przyjść jakiś crack do pary z Virgilem, który docelowo go zastąpi. Też dużo zależy co z kontraktem VVD. Konate i Quansah do rotacji i wyglądałoby to dobrze.

2 polubienia

Źródło? Który tier? :face_with_peeking_eye:

1/2. No jakby powazne zrodla.

I mam taka nadzieje. Niech ze soba zabierze swojego głupkowatego ojca.

2 polubienia

D Lynch pisał wczoraj, że interesujemy się bramkarzem Sunderlandu. Kellehera trzeba spieniężyć.

Sprzedaż Diaza, Salaha, Kellehera i się okaże, że Edwards już na początku zrobi obiecaną, niedoczekaną od lat rewolucję składu.
Szkoda, że już wtedy Kloppa nie będzie.

Dla mnie nasze lato będzie zagadką, ciekawy jestem jak to będzie.

Jeśli odeszliby Salah i Diaz to widziałbym tutaj duo Wirtz i Kudus.

@diablinadali osobiście wolałbym Wirtza niż Leao. Myślę, że Kudusa dałoby radę ściągnąć, tylko pytanie jakich pieniędzy chciałby West Ham. Fajnie jakby miał przyzwoitą klauzulę odejścia. Jeszcze Openda to dobra opcja.

1 polubienie

Kudus? Dopiero co przyszedł do WHU w zeszłe lato. Londyńczycy nie będą skłonni do sprzedaży, a zwłaszcza jeśli prawdą okaże się plotka o ponownym włączeniu się City o podpis Paquety.

Wirtz to powinien być must have po odejściu Diaza. On albo Leao, bo jednak Edwards ma sporo kontaktów we Włoszech. Jednak trzeba mieć też na uwadze, że Edwards to człowiek od transferów nieoczywistych i raczej bez szastania grubymi milionami. ALE. Jeśli doszłoby do sprzedaży Salaha i Diaza jednocześnie, to hajsu będzie więcej niż za samego Coutinho, więc może być przynajmniej jeden mocny transfer.

Sprzedaż Salaha wchodzi w grę tylko pod warunkiem, że Mo będzie chciał odejść. Obecnie ma status nie sprzedawalnego. Chłop jest zbyt cenny dla Liverpoolu.

1 polubienie

a mnie jakos trasfery ponad 80mln nie przekonują. Wiekszosc się nie sprawdza, a jak dozna kontuzji to jest problem. Trzeba brac takiego Kudusa ale dopoki jeszcze ponizej 50 mozna kupic.

Edwards czekamy na Sane.

Problem taki, że Jurgen nie chce się pozbywać “swoich żołnierzy”, a i w to jakich zawodników ściągamy chce się za bardzo angażować zamiast przekazać jakich zawodników potrzebuje i najwyżej uczestniczyć w wyborze i dalszym angażu. Miałby lepszy skład gdyby nie to. Oczywiście to też wiąże się z tym, że zawodnicy chcą dla niego wyszarpać sobie płuca później na boisku, ale też przez to potem przegrywamy o milimetry ligę, o tego dnia konia bramkarza LM. Dlatego te drugie mistrzostwo na koniec przygody bardzo by też poprawiło to, jak na Jurgena patrzyliby postronni eksperci, bo my fani Liverpoolu będziemy go kochać za to co zrobił, ale w świecie piłki jednak liczą się garnki. Bielsę wychwalają wielcy trenerzy, ale nikt na poważnie go nie bierze przy wyborach najlepszych trenerów, bo brakuje mu tych garnków.

1 polubienie

Pytanie, czy podpisze nowy kontrakt na dogodnych dla klubu warunkach. Myślisz, że Edwards pozwoli, żeby min 150mln odeszło po następnym sezonie za darmo? Albo nowy kontrakt albo arabia. Tylko te 2 opcje są. Nie zostanie bez nowej umowy.
A znając Edwardsa, to Salah może zostać sprzedany, tak samo jak Diaz. I wtedy kupimy piłkarzy w stylu Van Dijka czy Fabinho. Nie gwiazdy, ale piłkarzy aspirujących do tego miana. Takie moje zdanie.

To żaden problem, bo - jakkolwiek to nie zabrzmi - Kloppa w lato już tu nie będzie. Edwards nie bez powodu postawił swoje warunki, a i FSG nie bez powodu tak mocno naciskało na powrót Edwardsa. Oni czują, że bez Kloppa to jest jedyny człowiek, który udowodnił, że zna się na swoim fachu.

1 polubienie

Post był dotyczący “szkoda, że już wtedy Kloppa nie będzie”. Bo gdyby był, to by takich zmian nie było i wątpliwe, że Edwards by wrócił (chyba, że jako osoba poniekąd bardziej decyzyjna od Jurgena wtedy by się zgodził, a to piłka byłaby po stronie Jurgena czy mu to pasuje czy odchodzi).

Tego lenia, żeby nas zniszczył od środka jak Bayern? Dziękuję…

W ostatnich meczach Diaz gra bardzo dobrze, ale trzeba uczciwie przyznać, że ciężko jest o jego jednoznaczną oceną jako piłkarza. To taki trochę podobny przykład do Nuneza, bo Nunez ma wszystko, żeby być światowej klasy napastnikiem, ale często zawodzi jeden piekielnie ważny czynnik, czyli skuteczność. Diaz według mnie ma wszystko żeby być światowej klasy lewoskrzydłowym, ale u niego zawodzi inny bardzo ważny czynnik, czyli decyzyjność, i dla tego on wywołuje tyle irytacji na forum. Według mnie, gdyby udało się opchnąć Diaza w lecie za ok 70 mln funtów i ściągnąć w to miejsce Williamsa z Bilbao, któremu kończy się kontrakt to byłby to transferowy majstersztyk. In WARD we trust :slight_smile:

Nie zgodzę się.
Diaz ma tylko ponadprzeciętną zawziętość i drybling.
Reszta kuleje.
Nie umie podać , co mecz jakieś piłki zwalniające kontrataki, oczywiście jak cud się zdarzy, że zechce podać.
Strzały ma gorsze niż Nunez czy Salah.

Ostatnie 2 mecze miał dosyć solidne, ale to tylko w kontraście jego słabego sezonu, bo nawet w meczu z United podaniami i dryblingami zwolnił parę akcji, a w ostatnich minutach meczu zamiast podejść do strzału na spokojnie i rozstrzygnąć spotkanie to walnął bezmyślnie na pałę.

Z dwójki Diaz, Salah trzeba kogoś poświęcić i kupić kogoś kto mógłby zagrać w razie w po obu stronach boiska.

1 polubienie