Rozważania transferowe (dyskusja)

Bruno może z powodzeniem grać jako pivot albo 8.

Odchodzi Bilva, Nunes nie dojechał na razie, Kovacic to wtopa. Tam się zrobi miejsce dla pomocnika nowego.

Dlatego pisałem o tym jak o rozwiązaniu z kategorii “marzeń”.

Rodrygo może szukać nowego klubu ze względu na potencjalne przyjście Mbappe.
Choć pewnie wyżej stawiałby PSG czy Man City, niż nas - tym bardziej ze wchodzimy w niepewny okres.

Rodrygo z powodzeniem zajmuje prawą flankę w Realu. Mbappe to chce grać na środku ataku.

Vini - Mbappe - Rodrygo

Tutaj jest miejsce dla Rodrygo


Ja stawiam że będzie coś w ten deseń
Robinson nie ma takiego potencjału jak Robbo ale w tym sezonie jeden z najlepszych w lidze na lewej Drugie nazwisko Kerkez którego Hughes ściągał do Bournemouth.
Varela chyba najlepszy śpd w Portugalii a myślę że to będzie główny rynek do kupowania.
Simons jeden z trójki największych talentów bundesligi z Wirtzem i Musialą, tylko że pozostała dwójka wg. mnie bez szans. W klasyfikacji kanadyjskiej ma 19 punktów (Wirtz 21, Musiala 17) natomiast samych asyst 12 najwięcej z całej trójki. Myślę że szanse byłyby spore z dwóch powodów, pierwszy to VVD, po drugie jest piłkarzem PSG które chce Diaza ( w słabszej niż niemiecka lidze nigdy nie zbliżył się do takich statystyk)

1 polubienie

Simons jest zawodnikiem PSG jeśli się nie mylę. Wątpię, że będą chcieli go w jaki sposób puścić do innego klubu.

co do Rodrygo i miejsca na prawej flance - myślę, że główny zamysł jest na
Bellingham
Mbappe - Vini

Zobaczymy

Pół składu wymienić tak od razu ? Czy nowy trener wejdzie z buta czy jednak da pograć obecnym graczom jeszcze przez rok ? Szobo na ataku ? :thinking:

Jak zostaniemy z Nunezem jako głównym egzekutorem to możemy cierpieć kolejny sezon. Chłop jest ciekawy ale do gry na dwóch N. Zaraz coś zaproponuję swojego.

Oczywiście mam tego świadomość, że to nie ma szans powodzenia ale pewnie i tak ten skład tak samo zbliży się do rzeczywistości jak wasze. Ewentualnie jako drugi napastnik byłby fajny jeszcze Kane ale Kane nam nikt nie sprzeda.

albo faktycznie tak ale to by nas zabiło według mnie. Chłop co wsadzi rogala ale z 3 metrów nie umie nie jest dobry d opierania na nim ofensywy

1 polubienie

Nie pół składu ale 3-4 transfery na pewno, Amorim raczej nie gra typowymi skrzydłowymi więc miejsce na prawej dla Szoboszlaia by się znalazło zresztą w Lipsku grał wyżej niż tutaj

Jeszcze jeden sezon Edwards i Amorim mu dadzą na pewno, chociaż moim zdaniem zdrowy Jota go wygryzie. Ugarte też bardzo realny, u Enrique nie gra pierwszych skrzypie u Rubena wymiatał

Diomande nie jest lewonożny. Jak chcemy grać formacją Amorima to musimy mieć jednego lewonożnego środkowego obrońcę. To oczywiste. Z Bayeru Leverkusen prawdopodobnie nikt nie odejdzie. Jestem pewny, że Xabi zdecydował się tam zostać pod tym warunkiem. W kolejnym sezonie zrobią historyczny wynik w lidze mistrzów, a pozniej będzie wielka wyprzedaż

Ja nie rozumiem trochę tego wrzucania Mbappe- przecież to już nawet w kategoriach memów się przejadło po SEBie.

Podobna sprawa do Wirtza. Bardzo podobny profil zawodnika do Szobo- który kosztował będzie gazyliony.

Czemu ktoś taki miałby tutaj przychodzić i po co tak szczerze? Wydamy 170 mln na 2 ofensywnych pomocników z czego na razie 1 nie umieliśmy dobrze wykorzystać?

Ugarte po roku od przyjścia do PSG za gigantyczną kwotę- przejdzie do nas?

Jest szansa na Mbappe w Liverpoolu. Jego matka jest wielką fanką Liverpoolu. Ja myślę, że Amorim jest na takim poziomie sportowym, że dosłownie każdy będzie chciał tutaj przyjść.

Myślę podobnie jak CzerwonyBartek.

Mbappe - Nunez

Tak będzie wyglądać nasz atak.

Podoba mi się to że co okienko jest temat Mbappe i co okienko jest on weryfikowany XD. Ja nie wiem panowie ile razy ma on jeszcze nie przyjść żebyście zrozumieli że nie mamy na niego szansy?

Chłop w grudniu skończy 26 lat i będzie wchodzić w ten teoretyczny najlepszy okres dla piłkarza. Czemu ma wybierać Liverpool który po Kloppie będzie potrzebować gruntownej przebudowy i nie wiadomo czy ona się uda?

Już pomijam punkt finansowy bo nie ma opcji że mu zapłacimy chore pieniądze i bonusy. Dla mnie to on albo skończy w Realu albo jeśli już to w City.

Mnie zadziwia jak kazdy lekka reka pozbywa sie i wyrzuca ze skladu naszego najlepszego zawodnika, ktory cala reszte skladu wyprzedza o dwie dlugosci. Jednoczesnie zostawiajac tam Nuneza czy innego Szoboszlaia. :smiley:

Przekornie powiem, ze nasz sklad na pierwszy mecz nastepnego sezonu to bedzie:

Gakpo - Nunez - Salah
Szoboszlai - Jones - MacAllister
Robertson - VvD - Konate - TAA
Alisson

Po pierwsze nie spodziewam sie wielkich zmian kadrowych.
Po drugie jak przyjdzie Amorim lub ktos jego pokroju to zwyczajnie “przestraszy” sie i nie zrobi duzych zmian w kadrze i taktyce. :>

redbird12 dołączył 20 godzin temu

Przyznać się czyje to troll konto! :sweat_smile: Możecie napisać na pv, obiecuję, że nie wydam

@Kolumbjajo po co trollowi odpisywać?

1 polubienie

Mój ojciec jest wielkim fanem Realu którego nienawidzę… W sensie Realu nie ojca. Póki był Jurgen to ta plotka jeszcze miała 1% szans, że tam już zarobił a teraz przyjdzie do niemca zdobywać tytuły ale już nie ma tego procenta nawet
@kuczq kurde nie obczailem daty założenia, to będzie Abes

A to sie cos zmienilo? Bo zawsze chcial grac na skrzydle. Dlatego Psg kupilo rok temu 2 napasntikow

Po co ten trolling? Czy Wam sprawia przyjemność zakładania nowych kont, udawania kibiców i takiego śmieszno-pasywnego trollingu xD?

Nie wiem o co chodzi. Nie wiedziałem, że jest z góry narzucone co wolno, a czego nie wolno pisać. Od teraz będę pisał to co kuczq.

Ty sobie to o tak z dupy wymyśliłeś i piszesz głupoty czy gdzieś coś się zmieniło u niego? Bo wg wielu doniesień, to on woli grać na lewej stronie, gdzie może w większym stopniu wykorzystać swoją szybkość aniżeli na napadzie. To, że i tak raczej będzie grać na napadzie to inna sprawa, bo nie wywalą Viniego dla Mbappe, tylko będą upychać ich razem.

Rodrygo na prawej gra gorzej (nie, że gra źle - gorzej niż na lewej), bo to stworzony lewoskrzydłowy do schodzenia - tak jak gra obecnie większość lewoskrzydłowych.

Ma to sens - ani Szobo ani Simons to nie są typowi skrzydłowi, jednak potrafią grać z boku - aczkolwiek najlepiej czują się w rozegraniu. Czuję jednak, że tu szansę może dostać Elliot i nie będziemy nikogo ściągać.

Ostrzeżenia za takie głupoty, to się nauczą. Po Jurgenie nie ma szans na nikogo tej klasy NA TEN MOMENT. Jeśli nowy trener utrzyma Nas w topie, to być może - wtedy będzie wszystko zależeć od chęci do takiego zakupu właścicieli i samego zainteresowanego piłkarza.

1 polubienie

Wy tak z marszu będziecie wszystkich nowych banować to kto tu zostanie. xdd

A mój post był odpowiedzią na post CzerwonyBartek. Nic nie mam więcej do dodania w kwestii Mbappe.

1 polubienie