Rozważania transferowe (dyskusja)

Olise Pan Piłkarz. On + Kudus to byłoby fenomenalne.

1 polubienie

Liverpool we wrześniu 2025

Alisson
TAA-Quansah-VVD-Robertson/Kerekez
Joao Neves-Macca
Olise-Szoboszlai-Wirtz
Isak/David

Młody i ciekawy skład.
Teraz czas na SPD i N, a latem 2025 na Olise i Wirtza :slight_smile:

Chyba ci się chłopaku majóweczka przedłużyła :rofl::rofl:

22 polubienia

Dwa słowa: Federico Chiesa.
26 lat, rok do końca kontraktu w Juve.

Ile opuścił meczy tylko w tym sezonie. Po Keicie i Thiago mam dosyć takich zawodników. Potrzebujemy kogoś ze zdrowiem Salaha.

Żaden Chiesa. Po długiej kontuzji to już nie ten sam piłkarz + często łapie drobne urazy.

Taki Olise go zjada, ma klauzulę i bardzo dobre zdrowie.

No takie zdrowie, że zagrał 16 meczy przy 30 Chiesy (sam wolę Olise ale jest mega szklany)

Doznał kontuzji na mistrzostwach u21, potem kolejnej, bo Hodgson go przeciążył. W poprzednich 5 sezonach(4 sezony 20+ gier) opuścił 3 spotkania.

To jakby powiedzieć, że Salah jest szklany.

1 polubienie

Olise to od dziś mój mokry sen. Chłopak jest rewelacyjny.

1 polubienie

To jak gdybasz żeby nikt nie komentował to po co wrzucasz huh?

Tu się zgodzę , mega grajek ale co chwilę kontuzjowany

To że tam jest napisane napastnik nie oznacza że to będzie środkowy równie dobrze może chodzić o prawą stroną gdzie salah nie ma zastępstwa

Isak ma zapis że po obecnym sezonie ma obniżkę wynagrodzenia o 20%, zresztą sportowo to raczej awans niż spadek dla niego jakby przeszedł do Nas.

1 polubienie

17 występów w PL w tym sezonie. No rewelacja rozgrywek. Drugi Jota.

1 polubienie

@AleksanderFa już wyjaśnił skąd tak mała liczba występów w tym sezonie.

1 polubienie

My juz mamy swojego Isaka, a na imie ma Jota.
Poziom podobny, dosteponosc moze byc podobna.

Jak mamy szukac zawodnikow to takich jak Salah, Rice ktorzy moga grac milion meczow bez przemeczenia.

Mac Alister w porownaniu do Szobo dal duzo w tym sezonie, bo byl wiekoszosc czasu dostepny, non stop w rytmie.

Krytykowany Nunez dal wiecej w ciagu calego sezonu niz wlasnie Jota.

Izak mimo wszystko to za duze ryzyzko, a sportowo to nie taki poziom zeby je wlasnie podejmowac.

3 polubienia

A ja bym chciał aby Gordon wrócił do nas.

A z innych opcji ten rewelacyjny 18-nastolatek z PaImeiras czyli Luis Guilherme mógłby być ciekawa opcja na przyszłość.

Jaki Gordon? Kaide? Czy Antony u nas gral i mi to umknęło?

2 polubienia

Tego Olisse trzeba brać najlepiej w pakiecie z Eze. Niesamowite jak właściciele CP kisili potencjał tej drużyny, zatrudniając Woja.

Zastanawia mnie co z naszym atakiem się stanie w przyszłym sezonie. Jeśli łysy z Holandii będzie chciał zmienić system, to ciekawi mnie, który z trójki Jota, Nun ez, Diaz zostanie odpalony i kim moglibyśmy go zastąpić.

W ogóle jest ktoś ciekawy w Feyenoordzie, kto mógłby pójść za trenerem?

IMO jedynie Geertruida.
Chyba, że na głębszą rezerwę to jeszcze Hancko.