Rozważania transferowe (dyskusja)

Juz pisałem wcześniej o lewonożnym ŚO:

I żaden z nich tutaj nie przyjdzie. Jak zwykle Edwards zrobi psikusa i zrobi coś odwrotnego do tego na co liczą ludzi i pismaki.

2 polubienia

image

1 polubienie

Edwards🤭

1 polubienie

Mowa tu o Gvardiolu. Nie wiem czy to prawda, ale to co pisze Raj zazwyczaj się sprawdza. Jeśli tak to szkoda, Gvardiol byłby idealnym LO u Slota.

1 polubienie

W świetle tych informacji zastanawia mnie skąd uwielbienie Colwilla przez Kloppa? Już po okresie przygotowawczym wypowiadał się bardzo pozytywnie o Quansahu i wiedział, że ma kota w kadrze. To po co był mu Colwill? Po prawie skończonym sezonie okazało się, że Jarrel zdemolował każdego młodego obrońcę z dowolnej ligi i jest po prostu najlepszym młodym środkowym w Europie.

To nie pierwszy raz kiedy uwielbienie Kloppa i wąskie patrzenie popsuło nam transfer.

No z drugiej strony Colwill to jeden z tych nielicznych grajków, który w Chelsea raczej nie zawodzi w tym sezonie. Skąd uwielbienie? Młody, Anglik, kadrowicz, status HG, lewo nożny - praktycznie same znaczące rzeczy. Klub musi mieć zawodników HG, przed Colwillem jeszcze olbrzymie możliwości rozwoju. Do tego kadrowicz - to moja subiektywna ocena, ale mam wrażenie, że drużyny, które dostarczają wartościowych piłkarzy reprezentacji Anglii są jakoś lepiej traktowane przez sędziów. Nie twierdze, że to jakaś zmowa sędziowska, może to po prostu efekt “swojemu odpuszczę”. No i ta lewa noga - już kiedyś się rozpisywałem jak istotne jest to w kontekście budowania ataku, więc drugi raz nie będę. Najlepiej niech świadczy o tym fakt, że Guardiola zawsze stara się mieć min jednego lewonożnego stopera w kadrze i płacił olbrzymie pieniądze za takich zawodników jak: Laporte, Ake, Gvardiol. Moim zdaniem Colwill to jedno z najgorętszych nazwisk w Anglii jeśli chodzi o obrońców, ale przed Jarradem Branthwaitem z Evertonu również świetlana przyszłość

1 polubienie

Po co mieć jednego kota jak można mieć dwóch? Dlatego właśnie takie myślenie daje Realowi przewagę nad wszystkimi klubami.

3 polubienia

Jezu, jak Ty pierdolisz w kolejnym temacie. W jednej statystyce był najlepszy, co wcale nie przekłada się w 100% na bycie najlepszym, bo nawet meczu innych zapewne nie obejrzałeś, a piszesz znowu swoje farmazony.

7 polubień

Czy to prawda, się nie dowiemy. Ale nie zdziwiłbym się gdyby dziwne decyzje transferowe, pochodziły od Kloppa. Założę się, że gdyby wygrał LM wcześniej czyt. wcześniej zyskałby większą władze, to do klubu mógłby nie zawitać Salah tylko … nikt np bo jakiś jego transferowy sen by się wypiął na nas.

Imo wolałbym Colwilla od Gvardiola z tym, że chłopak jest dożywotnio związany kontaktem z Chelsea.

1 polubienie

Dwa lub trzy transfery w lato według Romano:

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1789060866245009550?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

To w sumie nic nie powiedział, bo przecież średnio zawsze tyle jest xD

2 polubienia

Nie wiem na ile to wiarygodne źródło

Ale

Lubię Tsimikasa, uważam że był dobrym rezerwowym i gdy zastępował Robertsona to dowoził
Ale 40 mln to tak szalona jak na rezerwowego!!

Nieźle jakby się udało

Ooo pierona to proszę brać tego newsa przez konkretny filtr w takim razie XD

A ten cały Ivan Schwakoff to nie był ten sam poziom co jakies Indykaila?

Ten gosc to jeden z lepiej obeznanych ludzi w otoczeniu lfc. Tsimikas moze odejsc dla mnie swoje odegral czas kupic kogos lepszego na jego pozycje. Brentford dobry kierunek i dobry poziom dla greka. Czasami takie konto jak indykalia wiedza wiecej nic pearce czy joyce.

Za 40 milionów to powinniśmy Kostasa opakować w kokardę. Grek to fajny chłopak, w najlepszej formie jest w stanie zbliżyć się do poziomu Robbo. Jako rezerwowy super, bo nie marudzi na brak gry, jednak w takiej cenie to bez żalu można pożegnać.

Nawet gorzej xD

To jest największy farmazon w sferze Liverpoolu.

Wystarczy przypomnieć sobie co pisał w sprawie Valverde, Bellinghama czy Mbappe xD

Absolutnie najgorszy kłamca.

W ramach ciekawoski przypomnę, że on twierdził, że już 2.5 roku temu Bellingham jest na pewno nasz, że ma inside info i że wszystko jest dogadane. Nawet się założył, że usunie konto - jak to się nie sprawdzi.

Oczywiście nie usunął i dalej puszcza takie śmierdzące fejk niusy.

2 polubienia

Liverpool mial okazje sciagnac tego Gvardiola (ktory jest kibicem liverpoolu) ale Klopp uparl sie na Colwilla.
Dobrze ze ci wszyscy dyrektorzy juz wrocili

2 polubienia