Rozważania transferowe (dyskusja)

Olise i Eze - sprawdzeni w PL i na prawdę świetnie grają. Oni już wcześniej potrafili zagrać nieźle, nie bez powodu często się o nich mówiło (a zwłaszcza o Francuzie), ale od kiedy przyszedł do nich Glasner, który sprawił, że reszta drużyny dojechała, a przede wszystkim Mateta pozwalając im się uwolnić od podwajania przez obrońców skupiając ich uwagę na sobie, to błyszczą w każdym meczu, w którym grają. W Liverpoolu nie wiem jak będzie pod nowym trenerem, ale z lepszymi zawodnikami kto wie, co by potrafili pokazać.
Żałuję, ale wątpię by tam zostali pod Glasnerem, bo chciałbym zobaczyć ich przez cały sezon pod nim razem jeszcze z Doucouré i pewnie jakimiś kolejnymi transferami, bo CP miałoby spokojnie możliwość zawalczenia nie tyle o LK, co i LE. No i jeśli mają odejść… to nie chciałbym, by byli np. kolejnymi młodymi kupionymi przez Chelsea czy kolejnymi gwiazdami w składzie Pepa (no bo w MU mocno wątpię, a w Arsenalu jednak swoje zrobi duo Martinelli (i w odwodzie Trossard) - Saka, a żaden raczej nie pójdzie tam grzać ławkę).

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1789320260207718653

Raphinha chce odejść z Barcelony. Co o tym myślicie. Już kiedyś nas z nim łączono jako backup za Salaha.

chyba barca chce go sprzedac, żeby miec kase na transfery albo w ogole na pensje. Raphinha podobnie jak De Jong nie chce sie ruszać. Co do samego transferu to chyba nie spełnil pokładanych w nim nadziei i za te cene jaka jest to lepiej kupic Olise i miec lepszego grajka i to z HG.

1 polubienie

Często w tym roku oglądałem Barcelonę i to jest gorsza wersja Sane który sam jest gorsza wersją Robbena.
Samolubny skrzydłowy który non stop podejmuję błędne dezycje , czasami wyjście strzał życia i to tyle.
Za darmo bym go nie chciał.

5 polubień

Jestem na nie, gwiazdka, która w sumie nic nie pokazała, inkasuje pewnie krocie w Barcelonie, lubię Thiago no ale chyba byłaby to podobna historia.

Moim zdaniem pod względem umiejętności, to jak najbardziej powinniśmy skupić się na Olise, tylko czy ten chłopak nie ma problemów z kontuzjami? Salah był solidny jak mało kto pod tym względem i wydaje mi się, że nowy komitet transferowy będzie na ten aspekt zwracał szczególną uwagę.
Co do Barcy, to chętnie bym zobaczył u nas Felixa. Podobno nie ma powrotu do Atletico, więc może być dostępny za promocyjną cenę. Czytałem coś o jego problemach z dyscypliną, ale za odpowiednią cenę gra warta ryzyka. Statystyki może enie powalają, ale uwielbiam oglądać jego grę. Ma spory talent i może w końcu dorośnie do bycia piłkarzem na jego miarę.

Ale on kiedyś chyba był brany pod uwagę jako zastępstwo za Salaha. Z tego co pamiętam miało być tak, że jeżeli Leeds spadnie z ligi to będzie kosztował 20 mln euro i go bierzemy bez względu czy Salah będzie czy nie będzie a jak Salah odejdzie to mieliśmy go brać za tyle co poszedł do Barcelony.

Gdyby Raphinha nie byl 27-letnim brazylijczykiem to bym sie skusil za 30/40 mln. Ale ze jest z Brazyli i pozatym nie zrobil w tym sezonie furory to skupilbym sie np na Nico Williamsie ale to juz wiadomo trzeba wiecej zaplacic .

1 polubienie

Oboje to fajne opcje, ale mi najbardziej stamtąd podobał by się Wharton młody, Anglik, ŚPD, dzisiaj widziałem informację że Bayern się o niego stara może Edwards się włączy w to

2 polubienia

Co to ogór? Znowu mamy oprzeć 6 na zawodniku poziomu Endo?

Ostatnio mi migneło, że Aston Villa i Chelsea wstrzymali zainteresowanie Nico Williamsem ponieważ zarabia 200k tygodniowo i chcę podwyżki w nowym klubie. Nie ma szans, że Liverpool mu da taką tygodniówkę.

Tez go widziałem w kilku meczach i uważam że młody nie pęka, ciekawy piłkarz

1 polubienie

Widziałeś chociaż tego chłopaka w akcji? Wszedł w ligę z buta i jest jednym z lepszych zawodników Palace. Gra wszystko na jeden/dwa kontakty, nie holuje niepotrzebnie piłki i potrafi ładnie przyspieszyć akcję. Bardzo inteligentny zawodnik i fajnie się go ogląda w akcji.

5 polubień

Jakbym czytał o Bajceticu. Numer 2 i 3 na pozycji 6 już mamy. Teraz potrzebujemy numeru 1.

1 polubienie

Dokładnie. Facet gra pół roku w pl i my już zajmujemy się jakimiś plotkami bez żadnego pokrycia. Od 2 lat nie mamy topowego dmf i to nasz największa bolączką. Jestem przekonany że gdyby to u nas grał rice albo caicedo to mielibyśmy już mistrza. Endo to dobry transfer, ale właśnie na ławkę. Doświadczony gość który nigdy nie marudzi i na 20 meczy w pierwszym składzie da radę a i kolejne 20 z ławki pomoże. Nie oszukujmy się w końcówce widać było że intensywność dla niego jest duża i nie daje rady co tyd. Dodatkowo że y rywalizować o najwyższe cele trzeba też na tej pozycji szybciej rozdawać pilne lub czasami z nią podciągnąc. Liczę że nasz nowy dział transferowy wynajdzie jakiegoś gościa który to właśnie u nas wejdzie na ten topowy poziom jak to było w przypadku salaha mane robbo i vvd.

2 polubienia

Prawdopodobnie największy jeździec bez głowy ze skrzydłowych w Europie.

Powiem szczerze że odejście TAA mnie nie zaskoczy. Chłopowi kończy się kontrakt, jego dobry ziomek Bellingham biega sobie w Madrycie i w Realu ma szanse na zgarnięcie pucharów co rok. Tylko pytanie czy oni by go ściągneli tam na PO? Bo w pomocy to go tam nie widze

9 polubień

25 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Wszystko zalezy od ambicji wlascicieli i tego jak pojdzie dalej nowy projekt pod tytulem Arne Slot. Arnold bedzie sie bacznie temu przygladac, Real Madryt tez.

Też się tego obawiam, bez obrazy ale to jedyny nasz zawodnik który może ich godnie reprezentować i realnie tam przejść. Perfekcyjnie ułożona noga.