Rozważania transferowe (dyskusja)

Calafiori 2 bramki przeciwko Juve do tej pory. Idealny na LO u Slota.

przeciez on gra caly sezon na środku. Na lewą to moze tego z Ipswich wziąc? Leifa.

image
image
image

Może grac też na lewej. Idealny jako ten bardziej defensywny boczny obrońca w systemie Slota.

Wszystko fajnie, ale o najważniejszym wzmocnieniu czyli klasowym ŚPD ciągle cisza. Nie rozumiem tego i to mnie martwi. Mam nadzieję, że jakiś konkretny transfer na tą pozycję jest dogrywany za kulisami.

No wiesz - też dużego wyboru wśród klasowych DMów nie ma.

A ja wole cisze a potem cyk! i jest transfer :laughing:
Te wielotygodniowe “sagi” sa wnerwiajace oraz nuzace cos jak z obecnymi graczami Chelsea-naprawde brakuje Ci tego ?

3 polubienia

Osobiście wolę sprawy załatwiane jak w przypadku sprowadzenia Fabinho - pierwsze plotki pojawiły się na 2 dni przed oficjalką, gdy prawdopodobnie wszystko było dopięte. Długie sagi nie działają w ostatnim czasie na naszą korzyść, dlatego liczę, że powrót Edwardsa i zatrudnienie Hughesa odwróci ten trend.

3 polubienia

Dla mnie to też najważniejsza pozycja którą musimy wzmocnić w lato.

Jakby zamiast Endo i pół sezonu męczenia tam Maca to pewnie byśmy mieli mistrza.

Klub chyba nie popełni tego samego błędu 2 raz z rzędu.

Według tier S PSV decyzję w sprawie Bakayoko podjeliśmy jeszcze w kwietniu. To samo źródlo pierwsze podało o transferze Gakpo do nas. Nawet kwota ma być podobna ~37mln.

1 polubienie

No właśnie też mam nadzieję, że nie popełni, ale po ostatnim okienku straciłem trochę zaufania do klubu w tym aspekcie. Jakichkolwiek transferów byśmy nie poczynili i ktokolwiek nie byłby naszym trenerem, to jak na przyszły sezon opcjami na ŚPD będą Endo ( jest jaki jest), Mac ( męczy się tam i brakuje go wyżej), Bajcetić ( wielka niewiadoma-cały sezon stracony przez problemy zdrowotne) i Morton ( rozegrany cały niezły secon, ale jedynie na drugim poziomie rozgrywkowym) to według mnie nie ma opcji na powalczenie o coś więcej niż top4.

Kross właśnie zapowiedział zakończenie kariery piłkarskiej :slight_smile:

No to ciekawe jak to wpłynie na sytuację Maca.

Czyli przez tragiczną dyspozycję Szobo sprawa się trochę ułatwiła. W jego miejsce wejdzie Arnold a my możemy szukać prawego obrońcy, a raczej backup za Bradleya.

W systemie Slota jedyna pozycja dla Trenta to PO. Szobo powinien grac na lewym skrzydle. Na 10 kupić Olise, który będzie jednocześnie następcą Salaha.

Priorytetem powinien być DM oraz LO. Przy odejściu Matipa powinniśmy też kupić ŚO.

Arne-Slot-XI-354x450

Jedno z ustawien Feyenoordu Slota. Dlaczego uwazasz ze nie ma w nim miejsca w pomocy dla Trenta?
Jak dla mnie Mac Allister 10 , Trent 8 i nowy DM 6.

2 polubienia

Ponownie kaleczyć Maca na DM = marnowanie potencjału najlepszego gracza sezonu. Jones w podstawie ? Szobo po słabym sezonie ?

To nie moj sklad. Wiadomo ze Mac Allister powinien grac wyzej :slight_smile:

Slot gra najczęściej 4231, które zmienia się w 442 w defensywie. W takiej formacji nie ma miejsca dla Trenta w środku pola.

Kogo byście woleli Bakayoko czy Olise?

To zależy od tego czy Salah zostanie jeśli tak to Bakayoko, jest o dwa lata młodszy od francuza przychodził by ze słabszej ligi więc miałby rok na naukę i wchodzenie z ławki, puchary. Jeśli Salah odejdzie to Olise zawodnik na już, ograny w PL wręcz można powiedzieć że jej gwiazda

3 polubienia