Rozważania transferowe (dyskusja)

Davies - no zdziwilibym się ,gdy przyszedl do nas. Bruno? ja nie wiem dlaczego niektorzy na tym forum nie pamietają, że Newcastle to najbogatszy klub swiata i to tylko kwestia czasu jak będą się bić z City, a tutaj niektorzy by chcieli wykupić tam zawodników.

Są też tacy, którzy pamiętają, że Bruno ma klauzulę.

Klauzula, duże problemy z FFP- liga trochę się zmieniła od czasów City.

On pompowali w nieograniczony sposób swoje fikcyjne przychody w momencie, w którym te regulacje nie działały albo były dziurawe jak sito. Teraz jest trochę ciężej.

Newcastle nie ma globalnej siatki fanów, niskie przychody, słaba pozycję reklamową - że taki InPost mógł u nich wykupić reklamę.

Jak będą chcieli kupić (a będą chcieli na pewno) to będą musieli coś sprzedać- zwłaszcza, że nie będzie LM.

Z tym, że Bruno pewnie zdecydowanie bliżej myslami będzie do Arsenalu. Tak mi się wydaje. Projekt jest zdecydowanie pewniejszy, a nam nigdy nie przechodziło przez myśl, żeby się licytować z innymi klubami o tygodniówkę piłkarza.

Zatem nawet jeśli uruchomimy klauzulę to jeszcze może się okazać, że Londyn jest ładniejszy.

Mam jednak ogromną nadzieję, że spróbujemy ściągnąć Bruno i będziemy mieli “6” klasy światowej.

no ale jeszcze musi chcieć odejść. Co ma klauzula do tego? To nie działa tak, że wpłacasz klauzule i zawodnik jest Twoj.

W City odejdzie pewnie De Bruyne oraz Bernardo. Wiec jak nic Bruno może być celem oraz będą szukać kolejnego. Znowu wydadzą pod 200 jak nie więcej milionów i nikt nic z tym nie zrobi. My natomiast mamy magiczną LM ale wydamy podobnie jak co roku, bo pewnie nie będzie dostępnych graczy których byśmy chcieli… A jak wydamy pod 300mln to tylko dlatego, że kupimy nowych graczy za Salaha i Diaza oraz zostanie na kilku innych. A potem zlecą się kibice varsenalu i będą pisać, że Arteta wydał 100mln natomiast Slot 500mln…

Bruno G to nie jest transfer w stylu Edwardsa. Co prawda Edwards nie zajmuje się bezpośrednio transferami, ale w praktyce to on pociąga za sznurki i bez jego aprobaty transferu nie będzie

I tak i nie. Jeżeli nie masz swoich wpływów w organach UEFY to wiele nie ugrasz

2 polubienia

Rudego możemy nie zobaczyć na Anfield:

Mainz are expected to trigger a first-option buyout clause in Sepp van den Berg’s contract that would allow them to sign the defender permanently from Liverpool for less than €5m.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1793266524842590342

Która wynosi 100 milionów funtów i kończy się na koniec czerwca, znając Edwardsa to myślę że będzie szukał tańszego " zamiennika" i podejrzewam że młodszego od Bruno który w tym roku będzie miał 27 lat

Mi się wydaje, że właśnie po to przychodzi Edwards z ekipą, żebyśmy nie musieli robić takich dużych transferów. Bruno za 40 mln euro to niezła okazja. Bruno za 100 mln euro to żaden interes. My dzięki Edkowi i ekipie mamy być jeden krok przed wszystkimi jeżeli chodzi o sprawy związany z transferami i ogólnie porządkiem wokół klubowym.

10 polubień

bardzo fajnie jak by tak było, no ale czas pokaże jak będzie

1 polubienie

Dokładnie. Będziemy celować w takiego Fabinho z Monaco, albo Mane z Southampton. Co raz ciekawszy jestem tego nadchodzącego lata, bo co by nie mówic ale transfery komitetu o wiele bardziej ekscytowały aniżeli Brendana czy później samodzielnie Kloppa i jego ekipy.

3 polubienia

napewno bardziej realna opcja niz napastnik za ktorego trzebyloby wydac 70mln plus

Przede wszystkim klub powinen celować w klasowego dma, potrzebny jest tez obronca o swietnym zdrowiu w miejsce matpia. Moglibyśmy kupić też Napastnika i prawego obrońce jezeli trent przejdzie do pomocy, na co licze. Fajnieby było kupic tez olise, ktory nie ma duzej klauzuli. No i powinnismy wdrazac jeszcze bardziej mlodzikow i graczy wypozczonych takich jak morton, carvalho czy chambers

Na moje prawy obrońca nie jest super potrzebny, bo mamy tam TAA, Bradleya i od biedy Gomeza.

Bardziej ktoś potrzebny jest na lewą.

Środkowy obrońca by się przydał, bo Quansah to jeszcze nie poziom pierwszego składu, a konate nie wytrzyma całego sezonu.

Na gwałt potrzebny klasowy ŚPD i jeden uniwersalny skrzydłowy który może grać na lewej i od biedy na prawej.

Te 3 pozycję to mus, później można uzupełniać resztę braków jak lewa obrona itd.

2 polubienia

Brzmi jak plotka wymyślona na kolanie. Kokcu ma wylot z benifici za swoje zachowanie i wypowiedzi dodatkowo średnio sobie radzi. Kiedyś grał u slota więc napiszmy to. Na 10 mamy szobo, elliott, maca, od biedy gakpo, Jones

ŚP z udziałem przy 15 bramkach w 27 meczach to rzeczywiście średnie statystyki.

Są to statystyki z ligowych rozgrywek i faktycznie one wyglądają bardzo dobrze. On grał jednak na 10 ( dalej jednak te staty są dobre). Jeśli jednak spojrzymy na wszystkie mecze z jego udziałem w zeszłym sezonie
Bd to już 43 mecze 18 g/a. 0 w obu statystykach w lm. Imo nie na tyle imponująco aby zrobić taki przeskok

Z przodu będzie to wyglądało tak mniej więcej lub raczej powinno na ten moment Diaz Jota Salah rezerwowa trójka Gakpo Nunez Bakayoko/ Olise trzeci napastnik Dans. Niech Bakayoko/Olise jak najczęściej luzuje Salaha np. Puchar Ligi, FA Cup i co 3-4 mecz w lidze, koniec świętych krów. Z przodu wygląda to ok. DM to najważniejsza pozycja do obsadzenia Taki Bruno to byłby transfer na miare Van Dijka i Alissona., ewentualnie Zubimendi. Kimmich to tłusty kot. LO mam nadzieję że chociaż pytamy o Davisa. Natomiast na ŚO to Yoro/Scalvini jeśli wychodzi ze statystyk i algorytmów kto inny to mi to obojętnie.