Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja też, bo póki co oficjalna narracja jest taka że nie jest na sprzedaż. Nie mniej, taka wartość widnieje na Transfermarkt

Kurde Mbappe na Transfermarkt kosztuje 180 mln euro, a do Realu przechodzi za darmo. Perez to jednak potrafi negocjować pfffff

Jakiś czarownik czy czarodziej xd

1 polubienie

Coś konkretnego niedługo może być jeśli chodzi o Summervilla. Ciekawe czy to oznacza że pożegnamy się z kimś z ataku i jeśli tak to z kim? Najoczywistszy wybór to Diaz ale nie wiem czy byśmy nie woleli mieć jego i Summervilla razem by mogli się wymieniać.

@AleksanderFa O zainteresowaniu Summervillem nie tylko Romano pisał bo już wcześniej były doniesienia że go obserwujemy. A co do jego rzetelności to rzadko raczej to co piszę się nie sprawdza całkowicie więc dalej bym go liczył jako dobre źródło.

1 polubienie

Diaz gra jak na swoją cenę powiedzmy adekwatnie

1 polubienie

Romano to celebryta nie dziennikarz. Pisze to za co mu płacą agenci. Nie ma co go słuchać.

1 polubienie

Wg ostatnich doniesień Liverpool odpuszcza Hincapie na rzecz zakontraktowania Pacho.
Są wątpliwości czy Hincapie poradziłby sobie z intensywnością Premier League oraz regularna grą co kilka dni. Dodatkowo Leverkusen bardzo niechętnie patrzy na możliwość odejścia lidera ich defensywy.

Moim zdaniem lepszą opcją jest Hincapie tylko kwestia hajsu. Tu nie chodzi że sobie nie poradzi w PL ale o kaskę jak to u nas xD A kto wrócił na dyrektora xD Wasz Edzio xD Wielbiany tutaj. Zobaczymy jak będzie. Liczę że nie wróci to co było przed kloppem. Czyli walka o 4 mieejsce.

Od kiedy Hincapie jest liderem defensywy Leverkusen? XD

2 polubienia

Losowy koleś z Polski ma większą wiedzę, niż sztab analityków w klubie. Składaj CV, bo szukają tam takich fachowców.

1 polubienie

“The main reason for the change in the Reds’ mind is the fact that Leverkusen won’t be too open to the idea of blowing up their almost invincible lineup. Thanks to contributions from players like Hincapie the team lost only one game last season”

Ok, może nie jest napisane wprost że jest liderem ich defensywy ale miał swój udział w ich nadzwyczajnym sezonie, bez dwóch zdań (rozegranych ponad 2600 minut).

Ten Hincapie to jest przereklamowany a poza tym my nie będziemy grać na lcb więc po co nam on. Chłop co ma 184cm nie zastąpi Van Dijka przecież. Ja bym stawiał na Hancko.

Według pewnego kolegi z forum Mbappe przechodzi do Liverpoolu i dostaje udziały w FSG ^^.

1 polubienie

Ej dobra ale Gordon za mniej niż 100 openda za mniej niż klauzulę i bakayoko to jeszcze wsm przebole ale po co sprzedawać kellehera i kupować bramkarza bijlowa bez sens trch leny yoro jak chcemy to minimum 100 mln oczekuje lens a myślę że taki Real czy inny potrzebujący CB klub może dać więcej to jakby te ceny są wyssane z palca

Strasznie mi się marzy Bruno w Liverpoolu. To mógłby być ten gościu, który z marszu wniesie naszą grę na wyższy poziom. Szkoda, że tyle kosztuje i chce go też Guardiola, bo jak zwykle będziemy musieli obejść się smakiem.
W ogóle tak sobie pomyślałem, że jakby dalej był u nas Schmadtke, to pewnie pierwszego czerwca już by była wpłacona klauzula za BG xDD

15-letnie lewaki? Tydzień do wyborów i konfederaci nawet w temacie o rozważaniach transferowych muszą wrzucić politykę xD

Nie byłbym taki przekonany, że The Reds potrzebują na DM tego klasycznego, rosłego “mudżyna”. IMO wydaje mi się właśnie, że u nas potrzebny jest właśnie taki Endo, tyle że ze wszystkimi umiejętnościami +10.

Edit.
Chyba moderator usunął post wcześniej - brak sensu mojej wypowiedzieć wynika z tego :smiley:

2 polubienia

Czyli jednak matka Mbappe mnie okłamała.

9 polubień

Musisz znaleźć nowy cel w życiu, nową drogę.

Miałem na myśli kompletność drugiej linii, biorąc pod uwagę naszą aktualną sytuację finansową i kadrową. Uważam, że przyjście dobrego defensywnego pomocnika rozwiązałoby większość problemów w tej formacji, biorąc pod uwagę że dzięki temu Szoboszlai mógłby być przesunięty bliżej bramki przeciwnika i odciążony z zadań defensywnych. Uważam że pomoc Varela - MacAllister - Szobo wsparta z ławki Endo, Gravenberchem i Elliottem wywiązałaby się wystarczająco z postawionych przed nią celów. No chyba że zakładasz, że drugie lato pod rząd całkowicie przebudujemy swoją pomoc i ściągniemy kozaków pokroju Wirtza, Bellinghama czy Rice’a.

2 polubienia

Ogólnie za dużo Holendrów to niedobrze. Nie przez przypadek Holendrzy mają tylko jeden duży sukces w historii. Kiedyś Barcelona nasciągała pełno zawodników z Holandii i zaliczyła fatalne kilka sezonów. Może przesądny jestem, ale wolałbym nie robić tutaj niderlandzkiej drużyny :crazy_face:

2 polubienia