Rozważania transferowe (dyskusja)

O tym Pacho krążą już plotki od dłuższego czasu. Ciekawa opcja, a przy tym się nie łamie. Może być solidnym zawodnikiem na lata.

Oferta MU miała zostać odrzucona

Już Ci wyjaśniam zjazd statystyk Szobo, w Lipsku grał na 10 albo na skrzydle a u Kloppa jako b2b i miał zdecydowanie więcej obowiązków defensywnych niż np Elliott, który często wchodził na podmęczonego rywala.

Idealnie, żeby zabierać miejsce non HG.

@roberthum niestety info bezpośrednio z klubu.

Najdroższy podgrzewacz do ławki/trybun jaki jest w PL. Nikt tyle nie płaci trzeciemu golkiperowi, który nawet nie ma statusu HG co my. Gość nawet raz nie wszedł na murawe w tym sezonie i mam nadzieje, że ten news to tylko plotka bez pokrycia w rzeczywistości. Jesli już tak bardzo chca go zatrzymac w klubie to niech zakończy karierę i ogarnie jakies miejsce jako asystent nowego trenera bramkarzy

@AleksanderFa Tym gorzej. Myslałem, że w końcu uwolnimy się od Hiszpana. Już rok temu przedłużanie kontraktu z nim było głupotą.

Zostanie jako czwarty bramkarz i pomoc trenerowi bramkarzy. Przy odpowiedniej tygodniówce może zostać jako uzupełnienie sztabu szkoleniowego.

image
wygląda, że rzeczywiście zostaje

@everlast raczej, taki trener, co od biedy moze zagrac, wydaje mi się, że już pełni taką rolę od dłuższego czasu.


za tyle to może warto się zastanowić, jak zostajemy przy 4-3-3 to prawy skrzydłowy się przyda, a na pewno umiejętnośći ma większe od naszych młodzików, a i Salah cały sezon już nie jest w stanie grać na najwyższych obrotach

1 polubienie

co oni tam palą na Anfield :smiley:
Chyba, że rzeczywiście ma być traktowany jako trener bramkarzy, ale to powinien mocno zjechac z tygodniówką.

2 polubienia

Jedynie ma to sens jeśli będzie częścią sztabu i go nie zarejestrują.

1 polubienie

Jakieś info zza kulis kto zamiast Kyliana ?

9 polubień

Haaland i Bellingham już spakowani :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ordep Oten jedynie :smiley:

4 polubienia

Adrian już od dawna robi za pomocnika trenerów i dobry duch w szatni. Zarabia grosze, więc może zostać.

Już rok temu część użytkowników spekulowała, że przy przedłużeniu kontraktu na pewno zjedzie z tygodniówką. Żadne źródła tego nie potwierdziły, więc pewnie dalej inkasował 60k/week. Gadki, że teraz “przy odpowiednio niższej tygodniowce” do mnie nie przemawiają. Krótka piłka - kończysz karierę i idzesz do sztabu albo sayonara. Zostawianie go jako zawodnika nie ma kompletnie sensu - jeśli go nie zgłosimy to i tak nie będzie mógł grać, a jak zgłosimy to zabiera miejsce dla gracza bez HG.

Wiem, że sloty zwolnili Thiago i Matip, ale z Adrianem juz teraz mamy 15 graczy bez HG w kadrze. Zostają 2 wolne miejsca, więc albo to zwiastuje “spokojne” lato albo możemy spodziewac się innych ruchów transferowych. W każdym razie podpisywanie kontraktu z Adrianem jako aktywnym zawodnikiem nie ma żadnego sensu

60 k/week to faktycznie grosze… weź się nie kompromituj. Grosze to zarabiają Curtis i Harvey w porównaniu do gościa, który jest tylko “dobrym duchem szatni”

3 polubienia

image
może dlatego zostawiamy Adriana :stuck_out_tongue:

Grosze?

Ponad 3 bańki rocznie. Dla porównania Carson zarabia połowę tego. Bettinelli niecałe 2. Hein zarabia 500 tys. Olsen 2.6 mln. Austin 400 tys. Heaton 2.4 mln. Karius 0.5 mln.

Mamy prawdopodobnie najdroższego trzeciego bramkarza w lidze xD

3 polubienia

Bardzo optymistycznie to wyglada poki co. Jedyne oficjalne info od klubu to jest przedluzenie umowy hiszpanskiej łamadze xD. Przeciez na trzeciego bramkarza to juz lepiej dac Pitaluge. I taniej i lepiej.

3 polubienia

Nikt nie pomyślał, że skoro straciliśmy cały/większość sztabu szkoleniowego to Adrian zostanie w roli asystenta/trenera bramkarzy? Plus ewentualnie będzie 3 bramkarzem.

1 polubienie

za 60k tygodniowo? fajna fucha, szkoda tylko, że trenera bramkarzy napewno taniej można kupic. no zobaczymy ile dostanie jak już podpisze

1 polubienie