Rozważania transferowe (dyskusja)

Jest. Zawsze odpuszczamy lepszych graczy i szukamy niby promocji. Jakby Edwards tu był rok temu to oprócz Alistera nie byłoby nikogo kto wtedy przyszedł. Przecież potęgę Realu tworzą piłkarze. O Belinghamie mówiono że go chcemy 3 lata wcześniej ale Borussia za 17 latka chciała 60 mln i kupiliśmy Thiago, o Bruno też pisano już że wolał Jurgen hendo, Tchuameniego trzeba było brać też wcześniej, a nie Melo wypożyczać. Ściągnięcie konate rok za późno. Tak to wina FSG i Jurgena że zamiast środka Bruno, Bellingham, MacAlister mamy Endo, Mac i Szobo. Węgier w sumie w Lipsku nic nie pokazywał u nas miał dobry początek ale teraz gra to co przeważnie w Lipsku.

Widać, że Edwards wrócił. Takiego szumu transferowego nie było od dawna. Masa plotek i zaprzeczeń, że nie interesujemy się graczem X. Stare, dobre metody Edka. Narobić szumu, zniechęcić konkurencję do negocjacji i bomba spada.

To będzie dobre lato.

2 polubienia

image

Ale ty jesteś naiwny naprawdę. Jak będą jakieś dwa wartościowe transfery to będzie gigantyczny sukces, jak na nasze warunki. Ale coś czuję, że Pearcy na polecenie FSG już ćwiczą palce przed napieprzaniem na klawiaturze wysrywów, że w sumie mamy super skład, a w razie czego dziury załata się niesamowicie utalentowanymi dzieciakami z akademii czy rezerw, przed którymi drżą najlepsi piłkarze w PL i LM. I tak, wiem, że coś wreszcie drgnęło z tymi naszymi talentami, ale to o wiele za mało, by walczyć z najlepszymi.

3 polubienia

Źródło słabe, ale ciekawe czy coś w tym jest.

https://x.com/AnythingLFC_/status/1798751340329410599?t=vwDtLII0e1hnJY2HCpCVaQ&s=19

Bo skład jest super, tu nie ma czemu zaprzeczać i Pearce nie musi nic pisać. Kupić 6, obrońcę za Matipa i ewentualnie drugiego bramkarza i kogoś do przodu. Kogo byś więcej chciał? Gdzie są te mityczne dziury w składzie?

@CzerwonyBartek i tym się klub zajmie w to okienko. Fanlive pisze, jakby pół składu było do wymiany.

@CzerwonyBartek a jeśli przyjdzie Bruno/Varella, Pacho/Silva i powiedzmy Bułka/Patterson, to będziesz zadowolony?

Po finale ligi Europy jestem ogromnym fanem, oby to była prawda

1 polubienie

6ka, obrońca i nowy bramkarz za Kellehera. Sam wymieniłeś i się pytasz :smiley:

Edit. Zajmie się albo nie zajmie. Zobaczymy. Też zależy jakiej klasy będą to wzmocnienia bo jeśli przyjdzie nie wiem Manu Kone, Jonatan Tah i Kacper Tobiasz to nie będzie to powód do hurraoptymizmu :slight_smile:

@Hmmmmmm tak

Chociaż Silva za drogi i kwota transferu pewnie pętała by mu nogi

1 polubienie

Jak już tu wielu pisało DM potrzebny na już. Endo to co najwyżej zmiennik, nie rozśmieszaj mnie Bajceticiem. ŚO potrzebny na już. Ktoś do rywalizacji z Robbo potrzebny na już, bo Kostas jest za słaby. Zmiennik/przyszły następca Salaha potrzebny na już. 4 poważne transfery. Myślisz, że twoje niezwykle rozrzutne FSG to sfinansuje? Od kiedy kibicujesz LFC, że nie wiesz jak działają?
@Hmmmmmm tak jak robił co trzeba przez kilka lat wcześniej xd no to ja też mogę się założyć o butelkę dobrego wina, że klub nie zrobi 4 wartościowych transferów tego lata (Ramsaye, Carvahla itp się nie liczą, bo to żadne wzmocnienia). Wchodzisz?
@Hmmmmmm ok, zgadzam się
@Lapaino tak, też o tym myślałem, żeby nie było swojego subiektywnego widzimisię :wink:

7 polubień

Wiem, jak działają i wiem, że klub zrobi co trzeba w to okienko. Cztery transfery to nie jest jakiś kosmos.

@Fanlive94 wchodzę. Jednak alkohol mnie nie interesuje. Proponuję, że przegrany nie będzie się udzielał na forum do końca roku.

@Fanlive94 ok.

Informacje o valerii też ostatnio wyjaśnili że to plotki tylko z argentyny a w klubie nie ma tematu transferu

Ty chyba nie wiesz, jak działa Edek na rynku. Dementi to jego specjalność.

Klub zakończył zainteresowanie Summervillem i wybrał Olise:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798770183651381281?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Mac nie ma klauzuli i zostaje w klubie:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798771403581477302?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet

Musi przyjść konkretna oferta za Diaza, jeśli klub ma go sprzedać. Oczekuje się, że zostanie w klubie:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798773112122773939?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Adrian prawdopodobnie zostaje:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798765525247594602

1 polubienie

Realnie to pewnie przyjdzie Geertruida aby była opcja TAA do środka i może ktoś typu właśnie ten Ederson na 6 bo wątpię, że wydamy 80-100mln na jednego zawodnika. ŚO też pewnie będzie do 40-50mln. Gomez rozegrał trochę spotkań i jak się z Konate nie połamią na reprezentacji to im pewnie odkleją łatkę szpitalną. Na bramkę w miejsce Kellehera wróci z wypożyczenia Jaros i jako 3 przedłużenie Adriana.


Szybko poszło, nie ma co słuchać tych dziennikarzyn z Ameryki południowej

No tak, lepiej słuchać Pearcea…

Wspaniały Romano pisze jak niżej:

"What I’m hearing is that Atalanta haven’t received an official bid for yet…

“But it’s also true that Liverpool made contact with the agents of Ederson recently to understand the situation of the player.”

Atalanta twierdzi, że nie sprzedaż.

Polecam na koniec okienka zrobić ankietę ile tych grubych transferów było i zobaczyć co forum myśli, bo indywidualnie to ktoś może się upierać, że Endo to był klasowy transfer :rofl::rofl::rofl:

Osobiście nie wierzę w więcej niż 1, a potrzeba pewnie więcej .

1 polubienie

Być może trochę odpłynąłem ale okienko letnie 2024 rozegrałbym mniej więcej tak:

Sell:
Gomez - 30m
Kelleher - 25m
Sepp - 15m

In:
Geertriuda - 20m
Olise - 70m
Bruno G. - mówi się o 68m // Ederson - 40m
ŚO - 25-30m - liczyłem na Tosina ale nie pykło
Trafford - wypożyczenie z wykupem za rok

Sprawę Diaza i Darwina chyba będzie trzeba zostawić na za rok, bo zbyt duże roszady to chyba by była też przesada. Jeśli jednak sprzedać Diaza i ściągnąć w jego miejsca kogoś kto potencjalnie może dać duże liczby, np. Kudus to jestem za.