Rozważania transferowe (dyskusja)

Chłopak dostał wystarczającą liczbę szans (sezonów) i ich nie wykorzystał. Na EFL lepiej dać szansę młodszym.

Jonsa mozna odpalić bez żalu jest clark ewentualnie morton mogby zostać gdyby zależało na kimś bardziej doświadczonym i fabio carvalio powinien mieć status hg dzięki akadiemii fulham więc opcję są a na jonsie można dobrze zarobic wystarczy do chelsea go zaoferować za gorszych płacą 50 wzwyż

Pewnie. Pisalem to siedzac w kawiarni nieopodal Anfield.

2 polubienia

Nie gramy o klasę A. Co najwyżej o klasę B. Także Yoro tu nie przyjdzie.

Jonesa bym sprzedał za te 40 milionów bez żalu.

Olise bym tu widział, kozacki zawodnik.

No a resztę hajsu na Wirtza/Musiale :wink:

Wiecie co jest najgorsze? Oglądam sobie tego Musiale, Wirtza i sobie rozmyślam, który pójdzie do Realu, a który do Man City. Nawet przez sekundę nie rozważałem scenariusza, że któryś pójdzie do LFC. Dzięki John!

5 polubień

W realu to oni są potrzebni jak kurwie majtki, Real ma już Bellinghama i Gulera na tą pozycje. City to teraz dla takich zawodników jedyna opcja, ale tego klubu może za niedługo już nie być

Spory skok jakościowy? No to nie wiem na co czekają. Trzeba jechać do Newcastle tam jest gostek taki jeden z nr 38. To byłby ogromny skok jakościowy, ale znając nas pewnie ruszymy po niego jak będzie dogadany z City.

Meh, Real myśli i działa zawsze sporo do przodu. Jak ściągali Camavingę to też mieli pełną pomoc, podobnie z Tchouaméni. Real nie kalkuluje w taki sposób- jest piłkarz generacyjny to go ściągają. Ktoś wygra walkę o skład, ktoś przegra i się go odpala.

4 polubienia

Liverpool wydaje 150m na gracza Realu. Przepraszam ja wiem że sezon ogórkowy jest w pełni i obsługa w kawiarni przy Anfield chce nakręcić sprzedaż wiec trzeba o czymś plotkować ale naprawdę są pewne granice. Bez urazy ale przecież to brzmi jak teorie płaskoziemców. Gdyby to jeszcze SEB napisał to bym zrozumiał.

4 polubienia

Tylko ten gostek jest już stary i może byc opcja tylko krótkoterminową.

@CzerwonyBartek w tym roku kończy 27 lat i jest to już sędziwy wiek. Szukałabym kogoś w przedziale 22-25 lat. W sensie, gdyby Bruno przyszedł to byłbym jak najbardziej zadowolony, ale on może szybko stracić nogi.

Skoro uważasz że Bruno jest stary to znaczy że propagandową Papka klubowych dziennikarzy wyprała ci mózg. Bez urazy.

Stary to jest ten złoty niesamowity Samuraj który miał to napisać historię niczym Rocky Balboa. Okazał się może trochę ponad przeciętniakiem. Czyli dokładnie tym za kogo uważaliśmy go kiedy przychodził.

1 polubienie

bruno jest starszy o rok od kyliana. gdyby mbappe do nas miał przyjść to chyba nikt nie powiedziałby że jest stary :wink:

Nie no, ja Endo widziałem trochę poniżej przeciętniaka i dlatego mnie pozytywnie zaskoczył :wink: co nie zmienia faktu że klasowy DM potrzebny na przedwczoraj

1 polubienie

Ja mam problem właśnie z przeciwnym myśleniem w Liverpoolu, dopóki jest piłkarz w klubie na daną pozycję to my nie kupujemy innego piłkarza żeby czasem się nie dublowali!

Już pojawiają się jakieś propagandowe artykuły, a kupimy SPD tylko jak będzie skokiem jakości względem Edno…

Co to za myślenie, my już powinniśmy mieć listę od zeszłego zaniedbanego okienka!!!

Każdy chyba wiedział, że Endo to tylko zapchajdziura.

I tak zawsze my szukamy rozwiązania problemów które były łatwe do przewidzenia.

Odejdzie Salah I będzie problem, bo oczywiście dopiero wtedy będzie szukanie zastępstwa, a jak nowy nabytek sprawdzi się powiedzmy jak Nunez będzie zszokowane Pikachu.

Serio trudno ściągnąć zawodników wcześniej i wprowadzać rotując?

Wtedy śmiało w klubie by wiedzieli, ok ten się nadaje, albo ojej jednak to nie to, może być zmiennikiem, na szczęście my mamy czas szukać dalej.

2 polubienia

U nas się cackają aż najlepsi Zawodnicy się zestarzeją dopiero wtedy ściągają kogoś kto teoretycznie ma ich zastąpić ale co z tego jak ci nowi świetni potem znowu grają z kiepskimi zapchajdziurami i uzupełnieniami składu. Wsadź Szaboszlaia (tego nie zajechanego) na końcówkę Mane i Firmino To pewnie dostaniesz petardę jak Diaz który przyszedł ich końcówkę. Najlepiej męczyć gruchę Keitami, Oxami i Nunezami aż nie skończy się im kontrakt.

@PonuryGrabarz to nie zależy od narodowości tylko stylu życia. Ja z Bruno za rączkę nie chodzę, żeby wiedzieć jak się prowadzi. Jednakże taki Thiago już końcówkę w Bayernie miał taką jakby był w wieku przedemerytalnym, łapiąc kontuzję za kontuzją przy podcieraniu tyłka. Więc nie ma chyba zależności (z drugiej strony Thiago to chyba Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem :laughing: )

Nie tyle stary co Brazylijczycy maja to do siebie, że w bardzo czesto w wieku 27-29 lat kończą poważną karierę. Albo maja problemy zdrowotne albo odcina im nogi i nie nadążają za grą. Przykłady można mnożyć i mnożyć.

4 polubienia

Ja to interpretuje na dwa sposoby. Albo klub nie ma zamiaru sprowadzać DM w tym oknie i po prostu zaczyna się powoli tłumaczyć z tej decyzji albo czekają na zakończenie EURO bo może podczas tego turnieju ktoś zwróci ich uwagę (tylko problem wtedy że jak ktoś zagra dobrze na tym turnieju to będą sobie za niego liczyć ale kto wie może faktycznie pieniądze nie są problemem?).

1 polubienie

Zdecydowanie pierwsza opcja. W kółko to samo jest.

chyba od dwóch okienek, bo wtedy juz zaczęliśmy szukac ale nie było right playera. mamy 3 kolejne letnie okienko i widzę, że nadal go nie znalezlismy. To jest po prostu dramat naszego skautingu.

1 polubienie

Zupełnie przypadkiem Brazylijczycy wiodą prym w takim “stylu życia”. Przypadkiem na pewno nie jest fakt, że tak wiele brazylijskich talentów kończyło poważną karierę w wieku w którym powinni osiągnąć swój prime. Ronaldo, Adriano, Robinho, Ronaldinho, Neymar, Coutinho, Casemiro czy nasz Fabinho - to tak na szybko wymieniłem tylko te największe nazwiska. Oczywiście zdarzają się Brazylijczycy, którzy trzymają poziom nawet po trzydziestce, ale to są wyjątki.

3 polubienia