Rozważania transferowe (dyskusja)

Bo tylko w Liverpoolu ma być podstawowa 11 mocna a na ławce dziady i tak się bujamy od lat. Bo musi grać Salah w każdym meczu no jak to zdrowy konate i naławkę , albo Robertson ? Nie ma u nas rywalizacji. Jest wielu graczy ale walki o miejsce w składzie nie ma na żadnej pozycji, w pomocy może się wydawać że jest ale to wynika raczej z przeciętności graczy. Obok Maca obojętnie kto będzie grał z 2 innych pomocników i tak są na podobnym przeciętnym poziomie.

1 polubienie

Bo mało kto potrafi grać na 6, a poza tym jako 6 jesteś gościem od czarnej roboty. Jeżeli grasz ze słabymi drużynami to jesteś niewidoczny przez 70 procent meczu. Z dobrymi drużynami musisz dawać 100 procent, bo jak popelnisz błąd to jesteś głównym oskarżonym. No i większość zawodników jednak bardziej rajcuje zdobywanie goli i asystowanie.

Bruno w systemie Slota się nie sprawdzi, więc od razu możecie go skreślić. Nawet gdyby FSG dało siano to on jest tutaj zbędny.

Musiala, joro,wiilams .
Takie wzmocnienia i mamy top 3 napewno

Bez DMa? TO raczej mamy frustracje w skłądzie (za dużo ofensywnych zawodników) i dziure w środku pola.

Jeżeli sprzedamy Diaza za około 80 milionów i za te pieniądze kupimy Calafioriego i Nico Wiliamsa to będzie to masterclass Edwardsa

2 polubienia

Nico oglądałem i wymiata na mistrzostwach Europy :grin: tylko czy nie będzie wolal isc do tej Barcy bo cos tam przygadywali że Barca się nimi interesuje :unamused:

Problemem z Nico mogą być jego wymagania finansowe, jeżeli to prawda, że chce te 300k euro to zarabiałby więcej niż Virgil czy Trent. Już teraz zarabia około 170k w Atletic. Ciekawe czy FSG by na to poszło.

Nie, bo u nas trzeba zapracować na tygodniówkę. Klub nie daje wysokich tygodniówek na początek. Teoretycznie nie ma problemu z daniem 300k, tylko jakby to wyglądało, że nowy dostaje więcej niż weterani? Tak durną politykę finansową może prowadzić United, a nie Liverpool.

Yoro wybrał Real Madryt

Źrodło? Bo z tego co widze, to nikt z Tier1 tego nie napisal.

Olise w Bayernie [F. Romano]

Trzeba chyba dac sobie na wstrzymanie z tymi plotkami bo wychodzą takie kwiatki🤦

Kwota transferu 45 M£ +5 M£

1 polubienie

Bayern uruchomił klauzulę w kontrakcie Olise. Kontrakt na 5 lat.

Jeżeli nikt z ofensywnych zawodników nie oddejdzie to wydaje mi się że kupimy DP , PO i ŚO. Ewentualnie jak będą jeszcze jakieś pieniądzę to młodego utalentowanego PS który będzie zmiennikiem Salaha.

1 polubienie

I nikt z angielskich klubów nie powalczył o niego? Aż dziw bierze, że tak szybko i nie czekał za klubem z topu PL.

Aaa widzę, że klauzule miał. W takim razie pewnie nie obowiązywała ona dla klubow z Premier League.

Doczytałem na dieroten.pl, że może ten transfer upaść ponieważ musi to wszystko zaakceptować rada nadzorcza, a klauzula Olise obowiązuje do następnej środy.

Podobno złożyliśmy zapytanie o Musiale i Rabiota mignęło mi gdzieś na FB. Może ktoś potwierdzić z pewniejszych źródeł ?
Za Musiale oddam kieszonkowe :face_with_peeking_eye:

1 polubienie

Żadne poważne źródło tego nie potwierdza. Plotki transferowe.

Musiała orgazm. Rabiot? Po co nam on?

1 polubienie

Amadou Onana to będzie mocny kozak.