Rozważania transferowe (dyskusja)

Jakiś czas temu widziałem plotki że Everton może myśleć nad jego sprzedażą by uniknąć kar. Chłop młody, dobre warunki fizyczne i z tego co słyszałem to też dobrze gra. Pewnie sąsiedzi by nas chcieli policzyć więcej ale warto by było chociaż spróbować i ponegocjować.

Nie ma w tym nic zaskakującego, pewnie złożyli też zapytania o tuzin innych zawodników . Rabiot z tego co pamiętam to chyba kibic LFC i w sumie w kadrze gra niemal zawsze kosztem Tchouhameniego i Camavingi ale wątpię żeby Edwards szedł w tą stronę. Co do Musiali to nie wydaje mi się że jest obecnie jakiś klub z europejskiej czołówki który by o niego nie pytał i nie sprawdzał dostępności

1 polubienie

Coś może być na rzeczy z tym Rabiotem. Po pierwsze kończy mu się kontrakt więc będzie tani i tu już się zapala lampka naszym centusiom. Zawsze będzie można go w razie czego za 2-3 lata odsprzedać jakimś Arabom.
Po drugie jest dość wszechstronny, oprócz pomocy grywał na 6 i na lewym skrzydle a nawet zdarzyło mu się na lewej obronie wystąpić. No i faktycznie kiedyś powiedział w wywiadzie że kibicował Liverpoolowi za czasów Gerrarda.
Ale ma też już swoje lata i w ostatnim sezonie złapał kilka urazów, nie wiadomo jak zniósłby przenosiny do fizycznej PL. Ja bym go nie chciał, ostatnie nasze transfery >28 lat były rozczarowaniami.

1 polubienie

A propos Musiali. Na zasadzie ciekawostki. Kiedy pierwszy raz o nim usłyszałem, pomyślałem: O, polskie nazwisko. Potem go zobaczyłem i myślę: E, chyba jednak afrykańskie (słysząc jak je wymawiają). A wczoraj czytam, że nazwisko ma po matce, Polce: Musiała. A ojciec Nigeryjczyk z brytyjskim paszportem. Ale on sam gra dla Niemiec.
Racjonalnie wydaje się, że bez szans, żeby zagrał dla nas. Na szczęście w futbolu nie wszystko jest racjonalne.

W zeszłym sezonie rozegrał w serie A 31 spotkań z 38. Jedno opuścił z powodu zawieszenia za żółte kartki. 2 spotkania uraz stopy, kolejne 2 uraz łydki. W ostatniej kolejce nie zagrał z powodu przemęczenia mięśni.

Diaz czeka na ruch Barcelony:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1804650498537947603?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

W pakiecie klub powinien dorzucić urugwajskiego kopacza buraków.

Panowie trzeba myśleć racjonalnie. Rabiot za darmo to naprawdę dobry zawodnik, nie ma co do tego dyskusji. Tylko akurat na tej pozycji mamy tłok. Maca, szobo, Jones, Graven, elliott, taa?. To 6 zawodników na 2 pozycję. Moim zdaniem nie ma na to szans. Będziemy na 100% szukać stopera i dmf. Osobiście już rok temu wspominałem że pasowałoby wzmocnić skrzydła. Na lewe musiała, wirtz, Williams. Na prawe olise Bakayoko. Niestety obawiam się że nic z tego nie będzie. Zakładając że sami mamy kasę na dmf i stopera to można byłoby się dogadać z Barca sprzedać diaza i ruszyć po musiale. On wychował się w Anglii, a Bayern nie ma najlepszego czasu. To może być jedyną szansa aby go wyjąć.

1 polubienie

Diazd do bracy Nico Williams do nas i mi to pasi Ale też Pedri za diaza dil by był piękny :sweat_smile: pomarzyć można :sweat_smile:

1 polubienie

Jest kilku fajnych skrzydłowych do wzięcia w idealnym czasie - Real obstawiony, a Barcelona cienko z hajsem. Jeszcze im Diaza wcisnąć, który i tak predzej czy później odejdzie za pogodą. Każdy ambitny wybierze Anglię, a tych co nie są ambitni nie potrzebujemy.
Wiadomo, że priorytetem jest 6, a no i przecież Gakpo ulubiona pozycja to LS

Jestem ciekaw czy w ogóle z kimś prowadzimy rozmowy. Ja wiem że Euro, no ale za miesiąc już powoli zaczynamy spotkania towarzyskie, i powoli trzeba budować ten skład. Rok temu już mieliśmy Alexisa podpisanego, także trzeba działać. Liczę na ‘ciche transfery’ bez zbędnych spekulacji.

no ale jak chcesz przeprowadzic transfer jak trwa Euro i Copa, przeciez zawodnik musi przejsc testy medyczne,a tego przeciez nie zrobi między meczami, drugie juz mniej istotne to prezentacja.

3 polubienia

Po co my się jeszcze męczymy o podpisanie francuskiego dzieciaka któremu zaświecił Real? Dajmy sobie spokój z tym Yoro. Tam gdzie jest Real to my nie mamy podjazdu.

7 polubień

Finał LM '22. Polecam.

@Ralf088 na całym rynku transferowym jest zastój przez Euro. Głównie podpisywani są obecnie młodzi zawodnicy albo starsi, którzy już nie łapią się do reprezentacji. Rozmowy są prowadzone w każdym klubie, ale ruchów należy się spodziewać najwcześniej po fazie grupowej.

Nie no tu sie zfrajerzyliśmy konkretnie, byliśmy dużo lepsi ale co z tego skoro to oni podnieśli puchar i jeszcze dosadniej zaznaczyli swoją markę w Europie. Nie lubię tej drużyny i jak funkcjonuje, ale jeżeli chodzi o renomę i możliwości finansowe nie ma drugiego takiego klubu w Europie (niestety)

(City, czy PSG mozliwosci finansowe ma te same, ale marką są daleko za Realem)

1 polubienie

Finał 22 który my przegraliśmy? XD

1 polubienie

Tak, Real nie miał wtedy do nas podjazdu.

I co z tego? Dostaliśmy za to puchar?

7 polubień

Sęk w tym, że w tym sporcie nie chodzi o to, żeby grać od kogoś lepiej, tylko o to, żeby wygrać spotkanie. Więc pisanie, że Real nie miał do nas podjazdu, gdzie finalnie mecz skończył się wynikiem 1:0 dla nich i trofeum, jest wręcz żałosne. W dodatku jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że nasze ostatnie spotkania z nimi, to dwie porażki w finałach i piątka, którą nam wsadzili na Anfield xd.

O transferach pewnego Francuza i Anglika nie wspominając.

Prawda jest taka, że Real od 2018 nas nagminie ośmiesza, czy to na boisku, czy w sprawach transferów, a tu gość wyskakuje z hasłem, że nie mieli do nas podjazdu w finale LM 2022, który finalnie wygrali XD.

Ty to serio potrafisz się sam zaorać.

11 polubień

Czyli nie oglądałeś tamtego finalu. Tak, Real nie miał wtedy podjazdu, a to że wygrał to jakis rodzaj cudu.

Ale co z tego wynika? XD

Okej, nie mieli podjazdu z gry. Ale to Oni po 90 minutach mieli puchar i to się liczy. To nie są skoki narciarskie, tutaj nie ma punktów/pucharów za styl.

I gdzie od tego finału jesteśmy my, a gdzie Oni? Kto kupił dwa nasze domniemane cele transferowe? Real czy my?

Zastanów się trochę. Bo takie pisanie, ze nie mieli podjazdu, a wygrali przez cud, to zwykły ból dupy xd.

8 polubień