Rozważania transferowe (dyskusja)

Źródło powyższej informacji podobno TOP a samo CP dopina już zastępstwo. Jak dla mnie może być w tym ziarenko prawdy, bo do tej pory nazwisko Eze nie pojawiało się w spekulacjach.

Ciekaw jestem co to za zawodnicy. Chyba nie masz na mysli Gakpo i Szobo? Slot w Feyenordzie grał z 10, wiec bardzo możliwe że i w LFC będzie chciał tak grać. Jak nie 10 to lewa flanka, bo jest lepszy od Diaza (ten jest na wylocie) i Gakpo.

1 polubienie

A czemu niby nie? Przecież to ten sam typ piłarzy, powolni skrzydłowi którzy w zasadzie grają troche jak rozgrywajacy. Od biedy Carvalho i Elliott też wpisują się w ten typ zawodnika

Nie jest lepszy od Gakpo. Jak dla mnie nie ma miejsca w kadrze dla Eze.

2 polubienia

Eze raczej zastępowałby Diaza, czyli skrzydłowy-rozgrywający. Taką rolę pełni Diaz ale nie umie rozgrywać

Eze to zupełnie inny zawodnik niż Gakpo i Szobo. Anglik technicznie jest dużo lepszym zawodnikiem. Świetny drybling, przyjęcie kierunkowe, dobre podania, niezły strzał i bardzo dobre stale fragmenty. Na pewno nie jest też powolnym zawodnikiem - nie jest sprinterem, ale ma dobre przyspieszenie co w połączniu z dryblingiem sprawia, że ma duża łatwość w wygrywaniu pojedynków 1:1.
Elliota i Carvalho przez grzeczność nawet nie skomentuje.

Umniejszając Szobo, Gakpo i Elliottowi narażasz się na śmieszność. Gloryfikujesz jakiegoś Eze, który zagrał jeden przyzwoity sezon, a nie doceniasz naszych naszych chłopaków.

Transfer dla mnie bez sensu. Nic się tu nie składa. Nie ma żadnego sensownego argumentu za tym ruchem.

4 polubienia

Jest.
Sprzedajemy Diaza, kupujemy Eze wiec mamy trochę $ nadwyżki i gościa który da liczby a nie tylko kiwki w narożniku

Jako uzupełnienie składu i rezerwowy Gakpo, to może być.

Nikomu nie umniejszam, bo zarówno Szobo jak i Gakpo ogólnie zagrali bardzo przeciętny sezon. Pierwszy rozegrał 3 niezłe miesiące i później zgasł a drugi zaczął dowozić w momencie jak już było dla nas po sezonie. Do Elliota nic nie mam, bo spełnił swoją rolę.
Tymczasem Eze drugi sezon z rzędu strzela 10 bramek i dorzuca parę asyst i generalnie ciągnie ofensywę Palace.

Nie jestem ani fanem, ani hejterem Gakpo ale myślę że stać Liverpool na więcej. Gakpo i Eze to opcje dodatkowe, chyba że się jeszcze rozwiną.

1 polubienie

Tu popełniasz błąd kolego. Owszem, Szobo i Gakpo rozegrali przeciętny sezon, ale nie znaczy, że nie mają potencjału. Eze to ich poziom, tylko miał lepszy sezon. Tyle.

dla kolegi nie ma już miejsca na żaden transfer bo skład mamy kompletny i najlepszy w lidze. A jakby jednak klub kupił Eze i grał z 10 za slota to co ? Nie piszę że kupi, ale po co pisać banialuki jakby był kolega trenerem. Przecież kolega pisał że Musiala do nas nie trafi bo nie pasuje do systemu a graven i Jones to niby tak ? Wiem że Musiala nie przyjdzie ale chcę pokazać absurd takiego rozumowania. Gracza który byłby lepszy o 2 klasy od każdego naszego pomocniika byśmy nie kupili bo nie , natomiast Thuram i Kone byli by idealni.

szkoda że 2-3 sezony jeszcze ale zobaczysz że to ich max i nic z nich nie będzie lepszego niż teraz jest. Ciekawe co będziesz wtedy pisał że w Lipsku szobo był super a Gakpo był najlepszy w meczu z Polakami. Szkoda że jeszcze te 3 sezony trzeba czekać żebyś zobaczył jaki jesteś zaślepiony.

A może Ty popełniasz błąd wierząc, że Gakpo kiedyś odpali? Chłop jest w klubie 1,5 roku a w dobrej dyspozycji był raptem kilka tygodni. W czym on niby jest lepszy od Eze? Moim zdaniem Holender jest solidny i nic więcej. Z drugiej strony masz Eze, który 2 lata z rzędu ciągnie ofensywę i robi dobre liczby w zazwyczaj defensywnie ustawionym Palace.

2 polubienia

To są liczby, które w lepszym zespole mogą być dużo lepsze.

Ps. Jeśli nie my go ściągniemy to ściągnie go ktoś inny i tyle

5 polubień

Być może się mylę, ale wciąż wierzę w Gakpo. Klopp nie miał na niego pomysłu i rzucał go po boisku. Mam nadzieję, że Slot ogarnie rodakowi lewą stronę.

Ja to bym Zalenskiego brał do LIverpool :grin:

Moim zdaniem jego słabe występy to nie była kwestia gry na nie odpowiedniej pozycji. Holender był zwyczajnie bez formy i grał słabo bez względu na pozycje. Pod koniec sezonu odżył i zaczął wyglądać lepiej zarówno na środku ataku jak i na skrzydle.

2 polubienia

Tu akurat Klopp się przyznał i wziął winę na siebie za słaba grę Gakpo.

@everlast nie rozumiesz? Klopp coś taktycznie zjebał i dlatego Gakpo miał gorszy czas.

a co mial powiedziec, że jest beznadziejny i człapie po boisku bez zaangażowania?

tak tak i dlatego nie chciało mu się biegać w odbiorze nawet jak wchodził na 15min :smiley:

3 polubienia