Rozważania transferowe (dyskusja)

  1. Powód i najważniejszy

    Here we go
3 polubienia

Nie no @Hmmmmmm to idąc tym tokiem rozumowania to kazdego mozna tłumaczyc. Założenia założeniami ale chłopu potrafiły nie wychodzic strzaly, podania albo wgl przechodził obok meczu.

1 polubienie

Wstydu nie maja, zadziałało z Bellinghamem, zadziała z Yoro. Przez miesiąc będziemy się starać, finalnie skończy w Realu, a my przez te „przedłużone rozmowy” niestety, nie będziemy mieli czasu żeby znaleźć alternatywę, a i o innych pozycjach pewnie zapomnimy. Przyjdzie 1 gracz do podstawy i to absolutnie max.

1 polubienie

Który raz przerabiamy to samo? Calafiori dużo tańszy, skupmy się na nim

Cały czas nie rozumiem po co nam ten Yoro. Quansah jest lepszy i ma sezon w poważnej lidze. Yoro jest zafiksowany na punkcie Realu, to drugi argument na nie.

1 polubienie

Bo jeżeli można go wyciągnąć za relatywnie niewielkie pieniądze to należy to zrobić w momencie, w którym jest na to okazja.

Tak jak Real zrobił bardzo podobnie z Camavingą.

Ja Yoro widziałem tylko w 1 meczu w sumie. Wyglądał rzeczywiście na atletycznego przechujona, plus podchodził pod Neste gracją i swietnie operował piłką.

Skoro Calafat go tak bardzo chce to rzeczywiście najpewniej jest to top talent. Nie mamy żadnego argumentu do ściągnięcia takiego zawodnika. Oby ta saga szybko się zakończyła, bo znając nas będziemy fikcyjnie walczyć o podpis, by pózniej magicznie zbrakło nam czasu na kogoś innego

Jedynym argumentem może być to, że możemy zarobić na jego potencjalnym transferze do realu, jednak znając real, to jeszcze stracimy na tym bo od 4 lat będą z nim rozmawiać, żeby nie przedłużał czasem kontraktu z nami. Też jestem na nie. Teraz wlasnie na obronę powinniśmy kupić takiego ,Endo,. Za relatywnie małe pieniądze, jednak mającego coś do zaoferowania zawodnika. Quansah to jest nasz talent, więc go trzeba szlifować a nie zafiksowanych na real młodzików…

Czegoś nie zrozumiałeś kolego niżej? Teraz bardziej jest zrozumiałe?

1 polubienie

7 polubień

Brac Calafioriego a nie sie skupiac na Yoro jak i tak wyląduję w Realu

1 polubienie

albo nie przelogowałeś :smiley: albo Ty nie przeczytałes - pisał do kolegi Hmmmmm :slight_smile:

Cos czuje, ze niestety zostanjemy z Diazem. Barca idzie po Nico Williamsa a Psg po Kviche. To nie ma kto go od nas kupic.

Aaa okej. Wskoczyło mi powiadomienie i jak zobaczyłem treść to się zdziwiłem :smiley:

Podobno LFC kontaktował się z Eze.
Nie dość że słabe zródło i całe szczęście bo transfer na ten moment bez sensu.
Kolejny zawodnik na lewą flankę , badż środkowy ofensywny pomocnik , tam gdzie akurat te pozycję mamy obstawione.
Pierwszeństwo i największe nakład finansowy powinien być zainwestowany w Defensywnego Pomocnika.

LFC zainteresowany spowadzeniem na Anfield lewonożnego ŚO Nottingham Forest , Murillo.

TEAMtalk

no i wracamy do trsnsferów na naszym poziomie, Murilo, Gertruda, Fofana i mistrzostwo i LM nasze. Pozycję ofensywnego pomocnika mamy obstawione w sensie ilściowym, sprzedać Gravena, Jonesa, dać w rozliczeniu lub sprzedać szobo i kupić Writza lub Musiale. Zgoda że Eliott i Musiala/ Writz wystarczą. Resztę władować w DM.

1 polubienie

to dlaczego my nie kupimy Kvichy lub Williamsa tylko jak zawsze odpuszczamy ? Potem hmmmmmmm pisze że mamy kogo chcemy.

Nie wiem czy da się w tym temacie podpiać jakieś how-to ale proponuję wprowadzić taki minimalny porządek.

Tj. Jeśli ktoś wrzuca plotki to fajnie gdyby dodał od razu tzw. tier danego dziennikarza. Tutaj lista którą ukradłem(tylko głupi by nie ukradł) z reddita:

Podsumowanie

Tier 1

Paul Joyce, David Ornstein, BBC (non-gossip).

Tier 2

Neil Jones, James Pearce, Melissa Reddy, David Lynch, Chris Bascombe, Simon Hughes, David Maddock, Dominic King, Lewis Steele.

Tier 3

Athletic (links to the articles are banned but tweets from journalists and their own account are allowed), Fabrizio Romano, Florian Plettenberg (for German based players), Pipe Sierra (for Colombian based players), The Guardian, Phil McNulty, Telegraph, Andy Hunter, Sam Wallace, John Percy, Henry Winter, Mohamed Bouhafsi, Guillem Balague, Alex Crook.

Tier 4

Ian Doyle, Paul Gorst, Echo, Times, Kicker.de, The Independent, Bild, De Telegraaf, Gianluca Di Marzio, Sky Sports, Andy Heaton, Record, Ojogo, Abola, Gazetta Dello Sport, Calcio Mercato, Goal.com, Marca, Jan Aage Fjoertoft.

Tier 5

L’Equipe, Mirror, Miguel Delaney, Giannis Chorianopoulos, Nieuwsblad, ESPN, SPORT1.de, TEAMtalk, Tancredi Palmieri, Kristof Terreur, CaughtOffside, Tabloids, Generic sports sites.

Tier 6

The S*n, Daily Mail, The Express, Indy Kaila, MEN, Don Balon, Dean Coombes, Mootez Chelade, DaveOCKOP, Talk Sport, News Aggregators, Anfield Watch, Anfield Edition, Anfield Talk, Watch LFC, LFC Transferroom, 442oons, Anfield Sector, Anything Liverpool.

Tier 6 na reddicie jest zbanowany, ale nie musimy być aż tacy drobiazgowi.

@AquerdationLFC czy możemy gdzieś podpiać listę powyżej? Taka szybka ściągawka jest zawsze spoko.

@Obszczyjmurek Listę możemy dowolnie edytować, Fabrizio Romano jako tier 3 też mi średnio pasuje.

P.S sprawdziłem i listę jednak ułożył 14 latek

2 polubienia

Lewis Steele 2 tier. Od razu widać, że ktoś kto tworzył rozpiskę ma ze 12 lat.

Spoko z nazwisk i źródeł na Tier 3 winno zajmować miejsce w Tier 2

Nie wiem też jaka różnica jest miedzy Joycem a Pearcem jak chodzi o rzetelność