Rozważania transferowe (dyskusja)

Przypominam że tym celu właśnie został sprowadzony do LFC Arne Slot. Gra podobnym ustawieniem jak Jurgen Klopp , co nie wiązę się z gruntowną przebudową składu. Wygrał ligę holenderską z mniejszym budżetem od rywali co za tym idzie nie będziemy sprowadzali gwiazd chyba że sprzadamy np. Salaha to wtedy istniej taka szansa.
Przyszedł nowy trener , więc wszycy piłkarze bedą mieli czysta kartę i każdy pewnie dostanie szanse pokazania się w preseason.

Sepp van den Berg zaliczył dobry sezon w Bundesliga. Jak uważacie. Dać mu szanse czy definitywnie sprzedać.

Jeśli nikogo nie kupimy sensownego to zostawić. Solidny gracz jak u nas większość, odnajdzie się, Morton na DM, Salah nie lubi rywalizacji i dlatego od marca znowu zajechany będzie grał piach, ale kadrę mamy solidną i nie potrzeba wzmocnień, jeśli to nie będzie gracz z topu od razu do podstawki. Szkoda kasy na Eze, Hincipe czy Sumerville i tego typu graczy bo lepsi z nimi nie będziemy.

2 polubienia

Możemy, ale trzeba by przeanalizować tę listę na spokojnie i pod obecne „czasy”.

Edwards :face_with_peeking_eye:

a gdzie upchniesz Diaza? co chcesz z nim zrobić? płacic za siedzenie na trybunach? Jedyne miejsce w ataku, gdzie potrzebny drugi gracz to prawa strona. NIe mozesz miec trzech LS jak gra jeden.
Ty widze bys nakupował tylko Musiale/ Wirtza/ Haalanda i każdego innego co ponad 100mln kosztuje. Bo to jedyni dobrzy gracze. Reszta to sie nadaje na gre o top 4

3 polubienia

Bo ten imacooci to ma 11 lat i myśli, że jak klub kupi zawodników za grube siano to zaczniemy wygrywać wszystko, gdzie właśnie historia klubów pokazuje, że z reguły ten kto dużo wydaje nic nie osiąga. Mam 11 lat. Kupmy Krisztiano Ronaldo i Messiego i wszystko wygramy hihi. To takie proste hihi i nawet 11 latek to wie hihi.

Przyszliście do klubu, który zawsze mało wydawał i się zastanawiacie dlaczego nie wydajemy jak inni.

Gdyby LFC kupił DM Ugarte , PO Frimpong i SO Calafiori pod warunkiem że nikt z podstawowych ofensywnych piłkarzy nie odejdzie to uważałbym okienko transferowe za udane.

1 polubienie

Przecież ten Calafiori nie chce opuszczać Włoch,a tutaj dyskusja na 100 postów, że to będzie dobry transfer. Ten gość chce do Juventusu.

1 polubienie

Pójdzie za Mottą.

1 polubienie

to jak dyskusja o Yoro, który wyraźnie mówi, że chce isc do Realu. I real tez go chce, tylko cene chcą zbić. Ale przerabialismy to w zeszłym roku. Rice wyraźnie mówił, że chce zostac w Londynie a i tak tutaj był powracający jak bumerang żal, że nawet nie próbujemy.

1 polubienie

Nie kupi, mam nadzieje ze pomogłem

4 polubienia

Wakacyjny koncert życzeń i 5 prostych sposobów jak wzmocnić kadrę :smiley:

sprzedasz go kiedy Williams i Kvicha znikną z rynku ?

Dziękuje za wyrwanie mnie z pięknego snu :slight_smile:
DM Bajcetic PO Bradley ŚO Van den Berg.

1 polubienie

skup wszystkich, daj im pensje a potem skończ jak Leeds, Portsmouth a z obecnych czasów Barca.
Co innego jak nie kupilismy kogos za Keite i Oxa, ktorzy warci byli grosze, a my czekalismy na niewiadomo co. Diaz to jednak gracz na conajmniej 50mln( do tego generalnie jest dostępny), wiec posadzenie go na trybunach zamiast sprzedanie to byloba fanaberia finansowa

nie wiedziałem że Bakayoko, Davis i Kalafior są po 100 mln bo ich chcę. Pisałem że DM teraz ciężko kupić bo na rynku z ciekawszych opcji są dwa tłuste kot i już niemłode jak Rabiot i Kimmich, Zubimendi, drogi Bruno, drogi i za młody w tej cenie ten młodziak z Benfica, no i może Fofana z Monaco, Varele klub odżuca podobno. Pisałem też że Musiala tu nie trafi, punktuję tych którzy sądzą że jest zbyt słaby na Liverpool, Wiliamsa nawet z nami nie łączyłem. Niech przejdzie Bakayoko i starczy, solidną kadrę mamy i jeśli nie ma przyjść ktoś do podstawy to po co gracz na poziomie Gomeza, Jonesa czy Gravena skoro już takich mamy, kupić Bakayoko i jak się uda DM i tyle. Kalafior, Davis, czy Musiala/Writz to gracze w których powinniśmy celować ale jeśli chcemy wzmocnić zespół, natomiast Bakayoko i DM to pozycje które musimy wzmocnić bo tam mamy braki. I kadra na każdej pozycji obstawiona i wtedy jedynymi wzmocnieniami będą gracze z topu, bo nie wymiana Bradleya na Gertrude, Diaza na Sumerville czy Gomeza na Hincipe bo to gracze na podobnym poziomie więc lepiej zostać z tym co mamy.

Nie wiem o jakim źródle dokładnie piszesz, ale jeśli chodzi o TPW News to jest bardzo wiarygodne źródło.

Frimpong nie potrzebny. Mamy Trenta i Bradleya. Calafiori na Lo, Ugarte na Dm i ktoś na Śo. Najlepiej Yoro, ale jeśli nie wyjdzie to Diomande.

1 polubienie

Skoro tak uważasz. To pewnie LFC zakontraktuje Eze…

Murillo to nie jest wcale taka najgorsza opcja. Każdy kto oglądał jego grę w NF musiał być pod wrażeniem jakie prezentuje umiejętności oraz jak szybko przystosował się do gry w PL.
Sam osobiście nie jestem fanem transferu Calafiori, raz że prawdopodobnie chce zostać na półwyspie apenińskim i nie pali się z transferem do nas a dwa że romanse Włochów z Liv zawsze kończyły się tak samo. Że przypomnę niektórym takie tuzy jak: Aquilani, Borini, Balotelli czy Dossena. Od biedy wole już tego Murillo.

3 polubienia