Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie wiem czy przyjdzie. Ale zródło jest bardzo wiarygodne z tego co sprawdziłem wśród kibiców Palace. A Ty po raz kolejny nie zweryfikowałeś źródła.

Trochę słabe warunki fizyczne mam na myśli wzrost jak na ŚO , 184 cm.
Wciąż młody 20 lat.
Zwraca uwagę że to piłkarz lewonożny.
Pewnie nadrabia zwrotnością , wybieganiem , siłą i skocznością.

To ma wzrostu tyle co Carragher :wink:

1 polubienie

Odnośnie transferu Frimponga łączyłem to z przeniesieniem Arnolda do pomocy.

Boze cos Liverpool…klasowa “6” racz nam sprowadzic Panie! :joy:
Ta pozycja musi byc na nowo obsadzona,to jest moim zdaniem 150% priorytet!

3 polubienia

Trent w pomocy ma sens jedynie na prawej 8 lub obok DMa w 4231, ale tam grałby Mac. Ewentualnie można byłoby przesunąć Maca na 10, Szobo na lewe skrzydło i wtedy Trenta w środku, obok DMa. Chociaż osobiście wolę go na PO.

1 polubienie

Trent w pomocy nie ma sensu. Jego największym atutem w pomocy jest to że wchodzi z prawej obrony i zagęszcza pole. Pozbawiając go tego największego atutu, czar Trenta w pomocy tryska.

Tak TAA gra w reprezentacji obok Rice , w sumie grał bo ostatnio grzał ławę. Ja widziałbym TAA wyżej na pozycji numer 8 obok Mac Allister. Za nimi DM.

Nie wiem czy czar pryska. Ile TAA rozegrał meczy jako pomocnik w LFC?
Będzie preaseson i mam nadzieję że właśnie na tej pozycji bedzie ustawiony i okres przygotowawczy rostrzygnie o tym na jakiej pozycji TAA widzi Slot.

Oczywiście to tylko opinia przeciwko opinii.
W reprezentacji Anglii gra w pomocy i nie zachwyca ani nie robi różnicy.

W anglii nikt nie zachwyca i nikt pewnie nie będzie z tym wfistą na trenerce

1 polubienie

Ja najbardziej bym chciał Trenta na PO, ale nie schodzącego do środka, tylko takiego jak kiedyś, obiegającego schodzącego skrzydłowego. Przez Trenta schodzącego do środka, Salah gra dużo bliżej bocznej linii zamiast bramki, co źle wpływa na jego grę.

@bespin w 433 Trent jako prawa 8 miałby sens tak jak pisałem wcześniej. Wtedy Mac jako lewa 8 i za nimi DM. Natomiast i tak wolę go na prawej obronie. Poza tym Slot gra 4231. Tak jak pisałem wcześniej, można byłoby przesunąć Maca na 10 i dać Trenta obok DMa, ale to moim zdaniem gorsze rozwiązanie.

słowo klucz OBIEGAJĄCEGO, Trentowi Klopp zmienił pozycje, bo przestał biegać. On sobie truchta i na tej prawej obronie w ataku słabo się podłączał a potem i tak nie wracał, jak zaczął grać w środku w fazie ataku to miał bliżej do powrotu do obrony.

1 polubienie

Sluszna uwaga, Trent nawet na nistrzostwach biega jakby mu sie bie chcialo

Właśnie jak to widzę, to się zastanawiam, czy chłop ma jakieś problemy kondycyjne, czy już jest takim gwiazdorem, że nie musi biegać. Sprawdzał ktoś może statystyki odnośnie tego jego biegania?

Z ciekawości sprawdziłem, biega dokładnie tyle samo, co Rice- średnio 125m/min.
Dla porównania Callagher ma około 135
Jude- 126
Kante- 126
Tchoumaeni- 111
Bruno Fernandes - 130
Fabian Ruiz- 132
Kroos- 121

Czyli biega tyle co, czy nawet więcej niż średnia u czołowych środkowych pomocników. To wy po prostu na siłę szukacie dziury w całym,

dziękuję za uwagę :crazy_face:

Źródło: https://www.uefa.com/euro2024/statistics/players/. + kalkulator

3 polubienia

Problemem nie jest, że nie biega, tylko, że nie ma w tym zaangażownia. Drepcze tak bez ładu i składu.

1 polubienie

Moje wrażenie jest takie, że jak trzeba wrócić się do tyłu, bo się samemu straciło, albo kolega stracił, to wtedy nie wraca na sprincie, tylko tak sobie truchta :sweat_smile: Łączna odległość nie musi tego oddawać

Ale ten Onana świetnie wygląda. Spokój z piłką przy nodze. Dobrze rozgrywa i wychodzi spod pressingu. Ciekawe ile Everton by za niego wołał i ile od Liverpoolu. Wydaje mi się, że po Euro już nie będzie zawodnikiem Evertonu.

1 polubienie

Kvaraskelia ponoć ma zostać w Napoli, ale ja stawiam na transfer, Gruzin ma świetne Euro i ciężko będzie go zatrzymać w Neapolu. Ja chętnie bym go widział u nas zamiast Diaza.

1 polubienie