Rozważania transferowe (dyskusja)

Cena za Kvaratshkelie rośnie z każdym meczem. Za Gruzina trzeba będzie zaplacic 2x tyle co możemy wziąć za Diaza. Wedlug mnie po prostu nie stać LFC na niego.

pięknie wczoraj “one season wonder” z Gruzji zezłomował super talenty z Portugalii Neto, Inacio, Neves czy Antonio Silva na jego tle wyglądali jak juniorzy. Jeśli Benfica za dwóch ostatnich woła sobie 100 milionów to 120 za Kviche brzmi wręcz jak promocja

Obserwujemy, podobnie jak kilkaset milionów ludzi oglądających euro

1 polubienie

Gruzina na bank obserwujemy :joy:

7 polubień

A mi się wydaje, że w nowym sezonie Gakpo zagra na LS, a Nunez na szpicy. Kasiorka z Diaza pójdzie na ŚPD, chytruski dorzucą na ŚO i tyle będzie z okienka.

2 polubienia

Czytając tutejsze teorie, to cieszę się, że klub jest w dobrych rękach prowadzony przez fachowców, bo wy z waszymi zakupami i cudami, spuścilibyście Liverpool do 5 ligi albo niżej.

@Kolumbjajo tu każdy rozsądny pisze “durnoty”.

A pisze to gość od największych durnot na tej stronie

3 polubienia

Twój tekst, przypomina mi wyśmiewanego na cały internet byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Który kompletnie z tyłka zaczął naskakiwać na dziennikarza i się skompromitował.
Od to ten sam poziom merytorycznych argumentów. Brakuje tekstu “prowadziłeś kiedyś klub piłkarski?”
XD

5 polubień

Gakpo jest za słaby na pierwszy skład. Powinien radzić sobie lepiej w 4231 niż 433, ale to opcja na ławkę. Sprzedać Diaza i brać Kvichę.

1 polubienie

My niestety możemy sobie chcieć, ale nie mamy żadnych szans na niego. Trzeba by było wydać grubo ponad 100 milionów, a i tak by nie było żadnej gwarancji że go kupimy. De Laurencis to najgorszy typ do negocjacji.

Nottingham Forest wycenił środkowego obrońce Murillo , którym ponoć interesuje się Liverpool na 70 milionów funtów.

LFC](x.com)

Joshua Kimmich wyceniony za 29-latka Bayern Monachium oczekuje 30-40 milionów euro.
Kimmich już opracował listę potencjalnych kierunków. Manchester City, Liverpool, Real Madryt, Arsenal i FC Barcelona to ekipy, które bierze pod uwagę.

Liverpool może zakontraktować gwiazdę Bolonii Joshuę Zirkzee, jeśli Manchester United nie zdoła go pozyskać. Caught Offside twierdzi, że Zirkzee stanie się opcją dla Liverpoolu. Uważa się, że nowy menadżer Liverpoolu, Arne Slot docenia umiejętności swojego rodaka.

LFC zaintersesowany sprowadzeniem Rayan Aït-Nouri.
https://x.com/AnythingLFC_/status/1806270705643766124

Według doniesień Bologna jest zainteresowana pozyskaniem Seppa van den Berga, który miałby zastąpić cel transferowy Liverpoolu , Riccardo Calafiori.
https://x.com/LivEchoLFC/status/1806272824325103959

Kolejny ŚO Odilon Kossounou łączony z LFC.
https://x.com/AnythingLFC_/status/1806297793838866904

3 polubienia

Lepszy Kimmich w garści niż Endo w pierwszym składzie.

1 polubienie

Niech idzie do United albo Barcy. My nie potrzebujemy sytych kotów u schyłku kariery.

1 polubienie

O Zirkzee juz tu pisałem z miesiąc temu. Firmino vibes, że tak powiem. Jak najbardziej na tak.

2 polubienia

Kimmich niby na być sytym kotem? Poprawcie mnie, ale on wygrał że Europie z Bayernem tyle co u nas Salah. Nie liczę mistrzostwa Niemiec, bo w sumie tam Bayern zawsze jest faworytem i zazwyczaj wygrywa. W Europie ma jeszcze sporo do wygrania. Pytanie czy uzna nasz projekt jako szansę na wygranie w LM. Gość jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Jest gotowym, topowym produktem. Jeśli będzie chciał przyjść to jestem na tak.

Dla mnie Kimmich nie jest aż tak fajną opcją na SPD ale samo to że ściągnęlibysmy taką gwiazdę i móglbym sobie zamówić koszulkę 6 Kimmich wywołuje fajne emocje :smiley: troche jak za dzieciaka

Kimmich to jest jakość, ok 90% w podaniach, co sezon w top grajków bundesligi, brak poważnych kontuzji, doświadczony, grać może jak defmid, mid, righdef, właśnie takiego gracza nam brakuje, wiek dla mnie nie ma znaczenia , cena 35 mln eur kompletny gracz, jedyny problem tygodniówka 350 tys eur;)))

1 polubienie

Nie wiem kto by mu taką tygodniówkę zaproponował. Ma rok do końca umowy, jeśli myśli logicznie i chce jeszcze grać na wysokim i EUROPEJSKIM poziomie to zgodzi się na obniżenie wymagań finansowych.

Richard Hughes mógłby sprzedać sześciu zawodników Liverpoolu i zebrać 105 milionów funtów.

Sepp van den Berg 20 £
Caoimhin Kelleher 35 £
Kostas Tsimikas 18.5 £
Tyler Mort 20 £
Nat Phillipson 10 £
Rhys Williams 1.5 £

Liverpool prowadzi w wyścigu po Ait Nouriego:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1806310644020326616?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true&mx=2

Ponoć tier1 w Algierii, a plotki o odejściu Kostasa i konieczności wymiany pokoleniowej na lewej stronie, tylko wzmacniają te doniesienia.

1 polubienie

Dobry ruch.

Ten sam agent co Diogo Jota, Fabinho czy Darwin Nunez, więc z agentami się znamy. Może pogadają z nimi dłużej i jeszcze sciągną Lenego Yoro :smiley:

1 polubienie