Rozważania transferowe (dyskusja)

ławka jest bogata ale do podstawy by przydało się z 5 graczy. Wiem że nikt nie przyjdzie ale taki jest fakt

kolego wymien tych 5 graczy, którzy wchodzą od razu do podstawy.
Juz nie mówiąć, że pół nowego składu to będą się zgrywać jak Chelsea.

To wiadome, że nawet najbardziej majgany z fanów jest zaledwie laikiem w porównaniu z profesjonalistami sąsiadującymi na wysokich stanowiskach w najlepszych klubach.
Natomiast kibice zawsze będą spekulować bo to dobra generalnie zabawa tak inaczej patrząc na sprawę.

2 polubienia

To, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć pokazuje poziom co niektórych użytkowników. Jak kolega napisał trwa Euro i Copa America i rynek transferowy jest praktycznie martwy. Pojedyncze transakcje dotyczą zawodników, którzy nie grają teraz dla reprezentacji ewentualnie deal’e zostały dogadane przed turniejami. Kluby też niechętnie sprzedają zawodników, którzy grają na Euro i Copa, bo kilka dobrych występów to znaczące podbicie ceny (np. Calafiori czy Kvaratskhelia).
My miesiąc temu wymieniliśmy 3 najważniejsze osoby w klubie, wiec z oczywistych powodów nie mogliśmy zrobić transferów przed Euro. Ja jestem bardzo spokojny. Transfery będą i to takie z których nawet najwięksi sceptycy będą zadowoleni. Edwards&Hughes ogarną temat. Myślę, że będzie 3-4 transfery do klubu (CB, DM, zawodnik do ofensywy + może LB) + pozbędziemy się nieprzydatnych zawodników.

1 polubienie

Zrobiłem screena, mam nadzieje, że po okienku przyznam racje. Chciałbym bardzo

Ale Nas gotowali przez lata, że tak niskie oczekiwania części z nas by zadowoliła.

Dla mnie wymienione wyżej pozycję to minimum i jak tak zakończy się okienko to będzie 5/10 nie będę kręcił nosem, ale uświadczy mnie w przekonaniu, że dla nas kolejny sezon będzie nudną rozrywką w walce o top 4.
Brak kupna SPD, wyjdzie bokiem już któryś raz z rzędu.

2 polubienia

Ponoć Bayern sfrustrowany brakiem transferu Palhinhii idzie po Onane, a szkoda bo mógłby zostać w mieście…

Minteh? Nie no za tyle to nie.

No, ale tak realnie do w przyszłym sezonie naszym celem jest top4.

Liverpool jest łączony z Yankuba Minteh prawoskrzydłowym Newcastle , który spedził ostatni sezon na wypożyczeniu co ciekawe w Feyenoord :slight_smile: Strzelił 11 bramek i zaliczył 6 asyst. Wiek 20 lat.

Liverpool został uznany za faworyta do pozyskania brazylijskiego bramkarza Bento z Athletico Paranaense.

Ma włoski paszport i polskie pochodzenie. Jako opcja nr2 może być, tylko czy będzie chciał siedzieć na ławce, skoro już nawet w reprezentacji zadebiutował?

na tą chwilę tak, od transferów to zależy, ich jakości, której nikt w klubie, nawet kibice na tym forum, nie chce. Top 4 jest realne ale będzie też dużo frustracji i poczucia zmarnowanych szans, co by był gdyby itd. Nie jesteśmy klubem który chce zdobywać puchary i być najlepszym ale wspaniałe momenty i kilku wielkich widowisk będziemy świadkami na pewno

a co znowu z tym Palhinią? Już ponoć miało być here we go

1 polubienie

Zgodzę się , że to plan minimum, ale warto by okienko przepracować tak żeby szansę na coś więcej wzrastały, a nie, że ciężko nam będzie o plan minimum.

Myślę że przeskok z ligi brazylijskiej do Premier League jeden z najbardziej utytułowanych drużyn to krok milowy dla takiego bramkarza nawet gdyby miał być numerem 2. Splendor i pieniądze , szana pokazania się w Europie i może nawet transfer do innego europejskiego klubu jako bramkarz numer 1.

Kogoś byś jeszcze chciał? Marudzisz dla samego marudzenia. Czego jeszcze tej kadrze brakuje? Po za oczywistą 6.

@CzerwonyBartek czyli to co klub zamierza zrobić w to lato. Spodziewacie się, ze klub odpuści? :sweat_smile:

Czego. DMa z prawdziwego zdarzenia, przyszłego kozaka na CB do gry w parze z Quansahem za 3/4 lata, perspektywicznego LO i kogoś do ofensywy z potencjałem na klasę Salaha.

Edit. Zobaczymy. W 2022 zrobili maniane z CM. W tamto okienko zrobiono maniane z CDM oraz nie kupili młodego CB.

O ile myśle, że ŚO przyjdzie i może nawet powalczą o tego Yoro o tyle nie wierze w porządnego CDM. Nie jestem skautem ale pakiet który ja bym chętnie zobaczył u nas to Yoro, Hincapie, Ugarte i Musiala.

1 polubienie

Na razie ciężko wyrokować co chce klub. Pojawiają się plotki z różnych źródeł dosłownie na każdą pozycję. Wszyscy zdają sobie sprawę jakie mamy braki i gdzie powinniśmy się najbardziej skupić. Ale na razie nie ma żadnych ruchów, mam nadzieje że te okienko będzie 2018 roku, a nie np. 2022 lub 2023 które były przeciętne. Chciałbym coś wiedzieć, ale wygląda na to, że wielu dziennikarzy zostało odciętych od informacji.

1 polubienie

O rok 2022 miej pretensje do Kloppa, bo Edwards chciał przebudować środek pola.

1 polubienie

Dla Liverpoolu do pelni szczęścia potrzeba 2 transferów, śo i spd. Inne transfery nie są potrzebne, tylko gdy Liverpool sprzeda kogos to trzeba ofc kupic zastepstwo. Jesli chodzi o ŚO to najlepiej lewonoznego ktory moze grać na LO i wtedy mozna na spokojnje pożegnać sie z Kostasem.

A to juz zalezy czym jest prlnia szczescia. Jezeli to jest walka o top 6 to owszem.

1 polubienie