Rozważania transferowe (dyskusja)

Wymień tych wszystkich. Jest Euro i Copa i nikt z czołówki nie robi żadnych znaczących ruchów.

No a poza Bayernem? I czy w Bayernie 1 temu zmieniła sie cała struktura klubu?

1 polubienie

Bayern kupuje Palinhe, rzuca ofertę za Simonsa no i klepnął Olise.

A Arsenal teraz podpierza nam Calafiora.

1 polubienie

Mozna? Można i gra na Euro. My pewnie czekamy na Yoro🤦

Aj u nas to wieczne wymówki dlaczego nic sie nie dzieje w kontekście transferów. Kadra super (której ciągle czegoś brakuje do najlepszych), jest Euro, Kupa Amerika etc, szukanie PROPER GAMER (a kończymy z zakupem pół-środków).

A konkurencja nie śpi.

podałeś Bayern, który Palinhe miał klepnietego juz rok temu, tylko Fulham nie znalazl zastępstwa, więc oni mieli wszystko dogadane juz od dawna, tylko kwestia ceny z Fulham.

Włosi juz nie grają jakbys nie zauważył.

tak mikro uwaga, na igrzyskach :slight_smile: olimpiadę mamy teraz. to tak w kwestii formalnej :slight_smile:

1 polubienie

Yoro będzie grał na olimpiadzie, jak wielu młodych ciekawych zawodników. Ogólnie olimpiada dla piłarzy trwa pomiędzy 24.07 a 09.08. Ciekawe, czy może czekamy na jej koniec, to by było strasznie niepoważne, ale też dobrym argumentem do bronienia braku transferów, a potem, że nie było czasu, czy ktoś inny zaklepał :smiley:

@everlast a widzisz człowiek codziennie się uczy czegoś nowego, albo zapomina po prostu i na nowo poznaje :smiley:

1 polubienie

Bayern, Juventus, Chelsea, Aston Villa, Borussia, Tottenham, Real Madryt, Inter Mediolan.

olimpiada

1. «starogreckie igrzyska sportowe ku czci Zeusa»
2. «międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»
3. «czteroletni okres pomiędzy starogreckimi igrzyskami, będący jednostką rachuby czasu w starożytnej Grecji»
4. «konkurs z różnych dziedzin wiedzy organizowany corocznie dla uczniów»

Co to ma być za argument. de Gea miał dogadany transfer z Realem ale fax dotarł za późno i ten transfer nigdy nie doszedł do skutku.

4 polubienia

Edzio nie przeplaca kupi talenta do szlifu i tyle by bylo z dobrych transferów nie myslicie ze kupimy kogos po kroju ich xD Mamy Endo stwierdzą :rofl:

1 polubienie

Chelsea jest akurat przykładem jak nie robić transferów. Bayern, Real i Juve ok, te kluby zgarnęły fajnych zawodników. Reszta nie robi spektakularnych transferów.
City, United, Arsenal, PSG, Altetico też na razie bez konkretnych ruchów. Mam wrażenie co niektórzy chcieliby żebyśmy kupili byle kogo byle tylko kogoś kupić.
U nas nastąpiły wielkie zmiany, nowi ludzie pracują tu do miesiąca. Tu trzeba spokoju a nie pośpiechu.

3 polubienia

Nasza konkurencja to City, Arsenal i być moze United. Chelsea po zmianie trenera i zakupie 50 zawodników będzie grała to co rok temu. City ściągnęło Savio jak narazie, co w sumie ciężko zaliczyć do spektakularnych ruchów. I poza tym narazie mówi się o potrzebie wzmocnienia środka pola i obrony. Arsenal cisza. Dzisiaj wypłynęła plotka o ofercie za Kalafiora. United są łączeni ze wszystkimi zawodnikami, którzy są na wylotach z wielkich klubów - de light, Ugarte to ostatnie co mi się o uszy obiło. Ale jak do tej pory też bez konkretów, a oni to dopiero mają do przebudowy całą obronę, atak i przydało by się wzmocnić pomoc.

Villa się osłabiła, bo niezależnie kogo by nie wzięli to oddanie Douglasa Luiza jest osłabieniem. Totki cisza. Chelsea kupiła sobie zabawkę na atak i kolejnych juniorów to wypożyczenia i sprzedania za rok lub dwa. Sroki sprzedały ogora z Eredivisie i młodego angola. Nie przyszedł jeszcze nikt.

Dajcie spokój z paniką. Okno dopiero się zaczyna. Poza tym trzeba pamiętać, że do końca czerwca był rok obrachunkowy za stary sezon i u nas na pewno po wydaniu kupy kasy w poprzednie lato, czekali na początek nowego okresu. Ja tam się nie martwię. Ktoś na pewno przyjdzie. In Edwards we trust.

1 polubienie

Ciekawe jakoś poprzednie okienko transferowe miała dobre.

Guirassy do BVB za 17,5 mln to nie dobry deal? Inter za darmo bierze niezłych grajków, a jak historia pokazuje dobrze wychodzą na takich transakcjach.

City ma najbardziej kompletną kadrę, a już zdążyła podpisać Savio, który byłby dziś rozchwytywany gdyby nie należał do siostrzanego klubu City. Jedyną pozycją na, którą przydałoby się wzmocnienie jest środek pomocy i były już podchody pod Paquete ale od razu wrócił temat potencjalnego zawieszenia.

Głównym celem Arsenalu był Sesko ale zdecydował się zostać, a rynek 9 nie jest zbyt bogaty. Teraz celem jest włoski obrońca.
United podobno może wydać tylko 30 mln, więc nie mogą szaleć muszą najpierw posprzedawać zawodników.
PSG kupiło rosyjskiego bramkarza za 20 mln i poszukują nowej gwiazdy, a takie transakcje nie są proste. Głównym celem Kvara ale Napoli pewnie się nie ugnie.
Atletico sprowadziło Le Normand środkowego obrońcę Hiszpanii grającego na euro(tak w kwestii, ze nie da się kupić zawodnika grającego na euro). Prowadzą także rozmowy w sprawie Dovbyka.

2 polubienia

City i Arsenal wydają się mieć też lepszą i pełniejszą kadrę od nas

A i tak zaraz zakontraktują Calafioriego, którym się “interesowaliśmy”

Czekać tylko, aż Yoro zostanie na rok w Lille, Kimmich pójdzie w jedną, Williams w drugą, a jeszcze następny w trzecią i będzie bez wzmocnienia bo nie ma right playera

6 polubień

Jak zawsze muszą nas dyma…ć w okienku nie ma co xD

A MY KOGO KUPIMY? Znów okienko przespane xD Czekajmy dalej na zakonczenie Euro i Copa xD A później będzie nie było nikogo dostępnego na rynku transferowym xD

A tak czekam czy chociaż nasz Edek ruszy po Gordona bo jak z nim damy dupy to okienko będzie dramatyczne xD

Robin Koch jest do wyciągnięcia z Frankfurtu
Musiala też jeśli odpowiednio zapłacimy Bayernowi ale transfermarket wycenia go na 120mil xD
Joshua Kimmich też będzie do wyciągnięcia za 50/70 mil. Kimmich dobra opcja ale znając was to pow 70mil? 29 lat ma za stary dla nas nie będziemy płacić 70mil xD Jak widzę podejście takie naszych kibiców to zapomnijcie o mistrzu na długo.

Miłego dnia LFC :grin:

@Hmmmmmm A no tak mamy na tyle szeroką ławkę że nam nie trzeba xD Kupić jakiegosc młodziaka do szlifowania za 15mil i może odpali xD Za długo oglądam lfc. Oglądałem wszystkie mecze lfc w tamtym i poprzednim sezonie i powiem ci że bez konkretych transferów nie podziałamy za dużo w Lidze +LM xD

@Hmmmmmm trzeba kupić stopera + szustke a nie tylko szustke. Matipa z nami nie ma zresztą w tamtym sezonie tez go praktycznie nie było :face_with_raised_eyebrow:

@roberthum Szczerze jest okazja wyciągnąć Mikel Merino zawodnik Sociedad za rok koniec kontaktu srodkowy pomocni 28 lat 4 mecze na Euro i oglądałem i dobrze wyglada na środku. Plus do tego wartość 50mil na transfermarket

Ale nasi to slepi w zarządzie :rofl:

2 polubienia

Kogoś kogo klub realnie potrzebuje, a nie żeby dzieci mogły się na podwórku przechwalać jakie transfery zrobił ich klub, kiedy we wrześniu wrócą do szkoły.

Klub jest w doskonałych rękach i wiedzą co maja robić.

@Mati2020 też oglądałem wszystkie mecze i ta kadra ma potencjał na mistrzostwo i słaba końcówka sezonu tego nie zmieni. Kupić 6 i mamy walec.

1 polubienie

Przecież my za największego prime’u Kloppa mieliśmy problem, żeby odpowiednio wzmocnić skład. Nie wiem na co niektórzy liczą, ale żadnych wystrzałowych transferów nie będzie. Będa jak zwykle wzmocnienia typu “talent do oszlifowania”, bo nikt, a już na pewno nie FSG, nie sypną większą kasą (bo poważne kwoty to nigdy nie były) dla kompletnie nowego, niesprawdzonego menedżera. W tym roku na pewno będzie kosmetyka i ocena Slota

4 polubienia

W tej chwili tak. Rzeczywiście w starożytności jako “igrzyska” określano zawody sportowe, a “olimpiadą” nazywano okres czterech lat między zawodami. Można też powiedzieć, że dawniej słowo “olimpiada” służyło do rachuby czasu, np. “Rzym został założony w 3. roku 6. Olimpiady” (753 r. p.n.e. - PAP ). Dzisiaj określamy czas w inny sposób, mamy kalendarz, daty. A tymczasem słowo “olimpiada” stało się synonimem “igrzysk olimpijskich”.

przecież wiekszość tych transferów to kreatywna księgowośc, żeby zgadzało się z FFP.

a tak ogólnie patrząć na Twoje wpisy, to Ty chyba zacząłęs kibicować 2 lata temu. Kibicujesz klubowi, który wiecznie jest spóźniony z transferami, robi ich mało i płaczesz, że inni się wzmacniają a my nie.

a Ty widziałeś jak on grał w PL? przeciez to była tragedia, miał wiele udziału w spadku Leeds. To juz wolę zostać z tym zestawem co mamy, niz kupować Kocha.

P.S.

niby coś tam rozmawialiśmy z agentem.

1 polubienie

Dział plotkarski. Na takie info to ja czekam na Romano, Orsteina albo Joyca. Ewentualnie Florian Plattenberg w przypadku Niemiec.

Ktoś coś o jego kontuzji ostatnio? Bo widziałem zdjęcia z wygiętą nogą, aż się szkoda mi go zrobiło, chociaż nigdzie potem nie mignęło mi o jakiejś dłuższej absencji.