Rozważania transferowe (dyskusja)

juz kiedys wzieliśmy takie jednego a nazywał sie El Hadji Diouf - na mistrzostwach wydawał się crackiem i sam ciągnął cały Senegal.
nie pierwszy i nie ostatni raz jak ktoś dał się i w przyszłości sie nabierze po występie na mistrzostwach

1 polubienie

Może nie sam, ale zrobił świetne wrażenie :stuck_out_tongue:
Amrabat też miał bardzo dobry mundial, w sumie nawet Pazdan miał dobre Euro, czy inny Milan Baros :smiley:
JEdnak Olmo to jest klasowy zawodnik, tylko zdrowie nie te. Przyznaje, że poza reprą to może z raz, czy dwa go widziałem w akcji, ale z pewnością jest to zawodnik klasowy.

No właśnie na dłuższą metę nie potwierdza tego. Są piłkarze którzy często przez urazy lub swoją mentalność (może też tysiące innych powodów) nie potrafią swojej krótkoterminowej kapitalnej formy przełożyć na dłuższy czas. Taki w mojej ocenie jest olmo. Na turnieju błyszczy, ale w Lipsku nie zrobił spodziewanego progresu (niestety dużo urazów) często po prostu na boisku się nie wyróżnia. Dużo lepiej w Lipsku np wyglądał nasz szobo bo zawsze próbował nawet jak miał gorszy dzień to go było widać. Takich piłkarzy jest więcej. Nasz konate który ma tygodnie jak topka stoperów świta by potem przez drobne urazy 3 miesiące się nie odkręcić. Leao w Milanie potrafi miec pojedyncze akcje jak prime bale, ale też mimo grania wszystkiego od września do lutego nie zdobył gola w seria A🤷
Paul pogba na euro w 2016 wyglądal jak kompletny piłkarz środka pola. Robił wszystko i wszystko dobrze, a w united przez lata nie umiał dłużej niż na miesiąc ustabilizować formy

Euro powoli dobiega końca, czyli za niedługo pewnie będziemy robić transfery tak?

1 polubienie

Przecież przechodzi Rio Ngumoha jeden ze stu wielkich talentów Chelsea😅

1 polubienie

Ten ponoć naprawdę jest dobry, może się trafi nam nasz Yamal :slight_smile: ale z czego widziałem po stylu poruszania to trochę taki drugi Sterling :stuck_out_tongue: jak wyrośnie na takiego zawodnika jak Raheem, to i tak będzie bardzo dobrze.

1 polubienie

Póki co zrób transfery w FM. Koniec lipca pewnie się coś ruszy.

Nie jeden ze 100 tylko najlepszy z Chelsea i jeden z najlepszych w Anglii.

1 polubienie

No tak przecież oglądasz regularnie juniorów Chelsea i nie napisał byś tak tylko dlatego, że przeszedł do Liverpoolu, prawda?

8 polubień

Transfery, transfery, transfery. Dawać TRANSFERY!

Nie oglądam, bo 4 dni temu nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. Zrobilem sobie research, poczytałem i posłuchałem wypowiedzi ludzi związanych z Chelsea.

1 polubienie

Mamy pierwszy transfer :wink:

17 polubień

Spoko skoro to co wystarczy by obwołać go największym talentem w Anglii. Ja wolę poczekać z oceną jak zobaczę go na profesjonalnej scenie przeciwko dobrze zbudowanymi dorosłymi mężczyznami, a nie przeciwko innym juniorom nim wydam wyrok.

5 polubień

JAk Romano o nim pisze parę postów, to raczej budzi spore zainteresowanie chłopak, do tego jeszcze ponoć właśnie dajemy mu sporą kasę. W każdym razie jest tylko rok młodszy od Yamala, więc jak w ciągu 3 sezonów nie zacznie się pojawiać regularnie w pierwszym zespole, to raczej sukcesu u nas nie osiągnie.

@kuczq Romano coś wspominał o zaburzeniu płac w Akademii, ja tam, jak widać wcale się nie ekscytuje mocno, ale fajnie, że jakiś transfer, niby do Akademii, ale głośny :smiley:
Zdaje sobie sprawę, że może mu odwalić sodówa i za 5 lat będzie kopał piłkę w league two i nikt o nim nie będzie pamiętał :stuck_out_tongue:

@mateo227 do 19tki, i pojawiać się w pierwszej drużynie napisałem, a nie być regularnym zawodnikiem pierwszego składu. Nie, że nic, ale że u nas nie osiągnie sukcesu.

Darmowy Happy Meal i skiny do Fortnite? Dajcie ludzie spokój, to kolejny dzieciak, który może zrobi karierę, może nie. Statystyk juniorskich wybitnych nie miał. Zero podniety

mówisz o tym, że jak do 18nastki nie zagra w LFC to mamy się go pozbyć bo to już szrot? No głupszej retoryki już dawno nie czytałem.

Z dwa tygodnie temu też na X było sporo newsów o innym wielkim talencie, który odchodzi z Chelsea, więc podchodzę do tego ze sporym dystansem. Zawsze o tych co się wiele mówi to nie robią wielkich karier, a później się pojawiają inni o których nikt nie wspominał.

Solanke chyba też uchodził za największy talent Chelsea?

wygląda na jeszcze malucha, ale fajnie nie znam bo nie śledzę młodzieżówki ale Chelsea ma jedną z lepszych akademii

Romano to może sobie pisać. Inne źródła piszą, że wcale nie zburzyliśmy struktury, a oferta Chelsea była taka sama, jak nie wyższa.

Solanke braliśmy jako 20latka bodajże, w takim wieku to raczej ciężko mówić o wielkim talencie, szczególnie że miał tylko 1 występ w seniorach Chelsea :smiley: Hype był bardziej spowodowany występami w młodzieżówkach Anglii wygrana Euro U-17 i tytuł króla strzelców tam i MŚ do lat 20.

@Drzewiec znaczy tak, talent, jako potencjalnie regularny u nas zawodnik, ale nie, że drugi Messi czy choćby Owen :slight_smile: W każdym razie u nas nic nie pokazał totalnie, teraz jest po prostu solidnym ligowcem.

Nie no jak Solanke przychodził to każdy trąbił że chłop co talentem jest (szczególnie po tych imprezach międzynarodowych które wymieniłeś). Tylko no jak jeden z wielu, miał potencjał ale topem się nie stał.

@Loku64 A no to tak, pełna zgoda