Rozważania transferowe (dyskusja)

Co do Kooo… Holendra to, jak widać kolejne nazwisko powoli odpada randomowym dziennikarzom do randomowego łączenia z nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nigdy nie napisałem, że są rozrzutni. Pisałem, że 400 to nie mała kwota i można było ją wydać lepiej. Założę się, że gdyby FSG wydało 1 miliard na transfery a efekty byłby zbliżone do United czy Chelsea pierwszy byś się spłakał i marudził, że FSG złe.

Chcesz rozrzutnych właścicieli i transferów to zmień klub któremu kibicujesz. W przeciwnym razie polecam zaakceptować to jak działa klub i nie denerwować się rzeczami na które nie masz żadnego wpływu. Liverpool prawdopodobnie nigdy nie będzie wydawał tyle co Chelsea czy City.
To co napisałeś wyżej tylko potwierdza to, że klub jest zarządzany w mądry sposób. Wydajemy mniej a nadal jesteśmy w ścisłej czołówce. Arsenal i Spurs wydali więcej i co sezon zgarniają trofea. To samo Newcastle, AV, WHU, United i Chelsea.

1 polubienie

wszystkie odpadną, bo my nikogo tak naprawdę nie szukamy. W tym klubie pasuje im taka sytuacja jak jest, nie chcą być najlepsi, top 4 starczy,nie chcą wzmacniać kadry jak najlepszymi piłkarzami tylko jak najlepszymi dla nas czyli jak najtańszymi. Tylko większość kibiców marzy o tym że zdobędziemy mistrzostwo w nadchodzącym sezonie, może uda się zdobyć LM, FSG nic nie robi w tym kierunku, dlatego mam nadzieję że kibice na Anfield, będą ich cisnąć jak w Arsenalu ciśnięto Kroenke i zbudował im silną drużynę.

1 polubienie

Przecież szobo to był solidny gracz ale nie był żadnym topem ani wymiatacze, był łączony z Arsenalem ale kiedy przeszedł do nas to kibice Arsenalu cieszyli się że nie trafił do nich, nie wiem czy oglądasz bundesligę ale on grał tam tak jak w poprzednim sezonie u nas tylko że te 3 super miesiące miał rozłożone w inney sposób. 2 mecze dobre, 2 słabe, 3 dobre, 1 solidny, 2 słabe … żaden top z węgra a co dopiero Musiala. Diaz to grał w Porto co u nas, dużo zamieszania i tyle, transfer na ławkę ok ale za Mane to on od początku był złym pomysłem. Jest dwie klasy gorszy od Senegalczyka, i dlatego nasze transfery od kilku lat są źle przeprowadzane bo nie kupujemy zawodników podobnej klasy do odchodzących.

Istnieje spora szansa, ze te 3 konta to ta sama osoba, bo nie uwierzę, ze radbug podczas rocznej banicji nie założył jakiegoś multikonta.

2 polubienia

Kilka dni temu prowadziłeś wręcz krucjatę na temat mojego zdania że metody treningowe słota sprawiały że jego zawodnicy doznawali mniej urazów. Ty i użytkownik manero wręcz mnie wysmiewaliscie nie mając żadnych dowód na moje kłamstwo.
Proszę o to artykuł z głównej. Rozumiem że potrafisz się przyznać do błędu i przeprosić?

4 polubienia

Kroenke zaczął bardziej finansować Arsenal kiedy wykupił większość udziałów. Kibice nic nie mieli do powiedzenia.

W Liverpoolu to się nie wydarzy, bo ten klub zawsze będzie dodatkiem dla Jankesów. Oni mają inne drużyny popularne w USA, które są oczkiem w głowie. John H. zjawia się raz na ruski rok na trybunach Anfield i ludzie mu wiwatują. Masakra

2 polubienia

Czemu kłamiesz? Mane przed transferem do nas strzelił 10 goli często grając na szpicy za Pele. Był to dobry zawodnik, ale mówienie że każdy wiedział że on będzie super to fajnie brzmi bo się facet rozwinął i był extra, ale mówienie tego po czasie jest mega wygodne. Dla porównania Diaz przed transferem do nas strzelił 14 goli i 5 asyst w 18 meczach ligi portugalskiej. Do tego 4 w lidze mistrzów. Wynik świetny. Łatwo powiedzieć po fakcie że ktoś od razu wiedział ten bd świetny a ten nie.

Dla mnie to artykuł z serii tych mamy super kadrę, rzeczywistość pokaże, czy będzie poprawa w temacie.
Poza tym rozbawiło mnie Twoje stwierdzenie , które mówiło, że on poprawia zdrowie, to całkiem co innego dopasowywać intensywność optymalnie, a poprawiać zdrowie :sweat_smile:

Poza tym podałem Ci przykłady, że wcale tak kolorowo w zeszłym sezonie nie było u nich.

Mam nadzieję na poprawę, ale zawsze jest kolorowo, przed sezonem, fajną prasę mamy. O czymś trzeba pisać, szczególnie, że mamy amerykańskich właścicieli The Athletic jest amerykański. Jakoś się to kręci :upside_down_face:

@Kajojojek13
Nie wiem jak Ci to wyjaśnić, bo szukasz tylko argumentów co Ci pasują. Ja ogólnie jestem sceptykiem i podchodzę do takich informacji z dystansem. Jakoś wszędzie są liczby propo klubów EPL, a jedynie co piszę o Feyenoordzie to 90%, ale czego, jak to liczyli i w ogóle.
Taki właśnie artykuł do łykania bez zastanowienia, jak to fajnie jest w klubie

A to że dba się o zdrowie zawodników to normalka, tylko mamy sezon ogórkowy, więc się pisze takie rzeczy :sweat_smile:

Kolego ale nie ma znaczenia jaki to jest dla ciebie artykuł i co on ma na celu. Tam są podane jasno i wyraźnie fakty i liczby. Jest też trochę na temat metodyki treningów i używania medycyny do zachowania zdrowia zawodników.
“Jednym z głównych powodów, dla których Liverpool zatrudnił Slota, obok jego ekscytującego stylu gry i zdolności do rozwijania zawodników, była niemal magiczna moc Feyenoordu, jeśli chodzi o zapobieganie kontuzjom. Przez trzy sezony poziom dostępności zawodników w Rotterdamie przekraczał 90%, a Slot odegrał w tym kluczową rolę, uważnie słuchając ekspertów, którzy tworzyli jeden z najbardziej skutecznych działów medycznych i wydajnościowych w światowej piłce nożnej.”

Strasznie to musi boleć kogoś takiego aroganckiego jak ty że nie umie napisać zwykłego “sorki miałeś rację”. Dziecinada jak dla mnie. Kończę już ten tmt bo chciałem go tylko wyjaśnić, a tobie nie mam za złe. Szanuję jak każdego fana liv :muscle:

Nudne te wasze dyskusję są xD Każdy tylko sie przekamarza a zero konkretów. Miłego wieczoru :grin:

czeg ty kłamiesz, odnosiłem się do tego co napisał Hmmmmmmmm, porównał transfer Diaza, że to tak samo jakbyśmy kupili teraz Musiale, Ja go porównałem do Mane ż okresu gry u nas że był dwie klasy słabszy niż Sadio, nie zanim Mane trafił do nas. Inna sprawwa to to że 14 goli w lidze ogórkowej to w anglii trzeba dzielić co najmniej na 2. Porównywałem Sadio z Liverpoolu i Diaza z Porto. Natomiast Hmmmmmm napisał że Diaz z Porto był tej samej klasy graczem co Musiala. Przeczytać mogłeś wypowiedź do której się odnosiłem.

Jeśli Boss widzi go w zespole i ma na niego pomysł, to jak najbardziej, choć ja zadaje sobie pytanie - po co on nam?

1 polubienie

Jesteśmy za WHU w czym? W wydanej kasie? Czy rozdają jakieś puchary za wydaną kasę. To jest dopiero argument z dupy.

Powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem dlaczego politykę FSG sprowadza się tylko do wydanego hajsu na transfery. Przecież to tylko jeden z obszarów funkcjonowania klubu.
Wiem, że większość tu uważa, że wszystko co osiągnęliśmy jest zasługą tylko i wyłącznie Kloppa a wszystko co złe to wina FSG. To Klopp sam siebie zatrudnił, sam ogarnął struktury klubu i zbudował sztab analityków, sam ogarnął transfery, sam wybudował nowe centrum treningowe i zmodernizował stadion itd.

2 polubienia

W artykule jest podane w małym stopniu w jaki sposób się to dzieje ale ok.
Jesteś typem osoby której łatwiej uwierzyć w to że amerykański miliarder który ma kilka klubów w różnych sportach, naciska bądź płaci dziennikarzowi brytyjskiemu który pracuje dla amerykańskiej gazety (no bo jak z tego samego kraju to się to łatwo załatwia) która słynie z wysokiej jakości artykułów i wiarygodności gdyż jedyny ich dochód pochodzi z subskrypcji, żeby napisał coś dobrego na temat jeog nowego trenera, aby kibice sobie dobrze o nim myśleli i że w klubie dobrze się dzieje, niż w to że slot po prostu w Feyenoordzie tak zarządzał zespolem że miał mało urazów. Aha ok.
Dodam jeszcze kilka słów o propagandzie bo wielu ludzi myśli że w naszym klubie taka jest. Myślę że miliarder to ma w dupie jakaś propagandę. On wie że kibice będą go lubieć jak będzie klub dobrze grał i będą go nienawidzić jak klub będzie słabo grał. Tyle. Tylko. I swoją drogą myślę że mało który miliarder ma sobie zdanie zwykłych ludzi za cokolwiek

2 polubienia

I dalej się nie rozumiemy, po prostu Athletic żyje z subskrypcji i raz na jakiś czas muszą zrobić artykuł dla konkretnego fanbase. Mają współpracę jakąś z klubem, więc oni sobie coś piszą, kibice zadowoleni i jakoś się to kręci. Było tam kilka dużych kontuzji w Feye, więc zastanawia mnie te 90% i tyle. Ja mam spory dystans do tego, to Ty się spinasz i na siłę chcesz coś udowodnić :upside_down_face:

Jeśli Atalanta chce tego O’Riley z Celticu jest duża szansa że zakontraktujemy Edersona. Ktoś ostatnio podawał że agenci Liverpoolu mocno rozmawiają z Włochami. Była też plotka, że właśnie Celtic jest zainteresowany Kaluzinskim grającym w Turcji. Puzzle układają się w całość.

1 polubienie

Ale kolego ja się nie spinam wręcz przeciwnie :wink: dobrze się bawię. “Jak cię złapią na kradzieży to mów że to nie twoja ręka”. Na początku naszej wymiany zdań chciałeś żebym podał źródło. Oczywiście w natłoku artykułów które czytałem nie mogłem go znaleźć. Jednak proszę artykuł jest. Ty jednak podważasz wiarygodność zarówno redakcji jak i samemu dziennikarzowi zarzucasz propagandę. Czy masz zatem jakiś dowód na takie działanie czy ty sobie tak po prostu uważasz?

Powiem Ci tak, ze jak będzie widać jakąś sensowną poprawę w ilości urazów u nas po sezonie, to Ci przyznam rację tu na forum i nawet na piwo Ci mogę blika zrobić :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zgoda :muscle: tylko bez piwka :person_shrugging: po sezonie jest wódy czas :joy:

1 polubienie