Rozważania transferowe (dyskusja)

To nie takie proste. Van Dijk wciąż oferuje bardzo wysoki poziom, jest liderem szatni i ma ogromne doświadczenie, a także co najmniej kilka lat gry przed sobą. Nie wiem czy obecnie na rynku jest dostępny obrońca, który mógłby go zastąpić. Wymiana Holendra na jakiegoś sezonowego wonderkida to ogromne ryzyko.

@JordanBalonson ogarniam. Po prostu zwracam uwagę na ryzyko wymiany kapitana na jakiegoś młodego wonderkida z jednym sezonem w poważnej piłce.

3 polubienia

Ale ty ogarniasz że Van Dijk nie będzie tak grał wiecznie i trzeba go będzie w końcu zastąpić? Ja wiem że koszerni właściciele Liverpoolu chcieliby pewnie żeby zawodnicy grali tu aż do śmierci za paczke fajek, ale niestety piłka nożna tak nie działa.
Skoro znalezienie zastępstwa dla Fabinho trwa już 3 lata, to ja się boję czy do końca dekady znajdą się “right playerzy” do zastąpnienia VVD i Salaha

1 polubienie

No i co z tego? Mamy Van den Berga, Gomez da radę, Endo tez w razie czego zagra na obronie. Nie potrzebujemy następnych zawodników. Widać, ze kanapowy kibic z Ciebie, nie masz szerszej perspektywy. Dobrze, ze klubem zarządzają odpowiedni ludzie.

6 polubień

Jesteś nudniejszy niż finał Euro. Ileż można płakać o te transfery.

2 polubienia

Ludzie przestaną płakać, jeśli będziemy mieli silną i zrównoważoną kadrę, a na to się nie zapowiada.

4 polubienia

Według mnie to jeszcze nie czas, żeby wymienić Van Dijka. Nadal jest w świetnej formie.

1 polubienie

Wszystko zależy jaki ma być efekt rozmyślań Holendra nad swoją przyszłością. Jeśli nie zamierza wiązać się dłużej z Liverpoolem i będzie chciał szukać nowych wyzwań to pamiętajmy, że wchodzi w ostatni rok kontraktu

Przestanmy marudzić i oceniać okienko w momencie kiedy ono jeszcze trwa! Minęło dopiero 15 dni! Dajmy ludzia pracować, trzeba wiedzieć że doszło u nas do olbrzymich zmian na tym szczeblu i możemy w to okienko wejść troszke później. Najważniejsze żeby trafiali celnie. Jeśli zrobią 3 transfery do pierwszego składu i jeden zawodnik do rozwoju poszerzający kadrę to bd optymalnie

Okienko w Anglii otworzyło się 14 czerwca. Poza tym zawodników mo zna kupować również poza okienkiem, a chodzi tylko o moment możliwości rejestracji piłkarza

1 polubienie

A czy okienko nie trwa przypadkiem do 30 sierpnia?

1 polubienie

Jasne, ale za dużo jest tu żali że nie działamy. To tak jakbyś w 30 minucie meczu się trzepal że jeszcze nie prowadzimy. Trzeba czekać i obserwować. Tak naprawdę na ten moment tylko olise z którym byliśmy łączeni (i na którego osobiście liczyłem) zmienił klub.


Ciekawe czy te “przekonujące argumenty” to po prostu złożenie oferty, najważniejsze żeby gdzieś poszedł tego lata a nie został bo będzie gadanie że czekają na niego jak na Jude’a

3 polubienia

Pewnie mu debile rzuciły taką tygodniówkę, że młodemu odwali palma i zrobi karierę w klubach nocnych a nie piłkarskich

3 polubienia

Nie jestem fanem kupna za grubą kasę gościa który tak naprawdę ma za sobą jeden dobry sezon. Równie dobrze może jego kariera rozwinąć się jak takich graczy jak, fofana, zouma, badiashile.

2 polubienia

Ja w ogóle nie jestem fanem tego transferu, chodzi mi tylko o to że był jedynym nazwiskiem które rzucił Joyce a wychodzi na to że to tylko było obserwowanie i nic więcej a gdyby się United nie włączyło to byłaby by narracja że no chcieliśmy ale z Realem wiadomo nie ma szans. Mam nadzieję że mułom się uda go wziąć

To było by okienko 11/10, ale niestety nie realne.

image

Dokładnie. Ciężko wyczuć, czy zrobiliśmy jakiś krok, ale facet albo jasno dał nam znać że tylko real, albo oczekiwania finansowe z dupy(młodemu się nie dziwię każdy chce zarabiać jak najwięcej :person_shrugging:).
Lepiej się skupić na graczach którzy są bardziej sprawdzeni w boju i nie będzie o nich licytacji. Młodego stopera już mamy. Liczę że po świetnych mistrzostwach uda nam się przechwycić Nico a barsie albo PSG wysłać diaza. Do tego topowy dmf i rayan aint nouri i okienko rewela

1 polubienie

Chyba szkoda. To byłby piłkarz na już. Ale nie ze ścisłego topu.

@el_pistolero :rofl::rofl::rofl:

No kto by pomyślał! Ale Gordon to już na pewno jest nasz.

1 polubienie

Nie będzie żadnego z nich.
Pozdrawiam