Rozważania transferowe (dyskusja)

Z kiedy to news? Bo jak sobie wyżej zobaczysz to wrzucałem tutaj z 2h temu że nie negocjujemy z CP (też od Romano)

image

Bo news o Inacio też jest z przed około 23h.

@bespin A no to okok bo właśnie się zastanawiałem czy to mój post jest już przestarzały czy nie :smiley:

Tak widziełm Twój post w którym nie negocjujemy z Marc Guehi.
Te informację które wkleiłem zostały umieszczone 2 godziny temu na stronie
,angielskie expresso, ale pierwotna data ich opublikowania nie została podana.

Podałem tylko przykłady. Mamy utalentowana młodzież, a tu gość pisze, że ostatnim młodym był Cou xD

To pewnie są stare. Te wszystkie angielskie Expressa meczyki i inne Gole Żyją z kopiowania bardziej rzetelnych dziennikarzy.

Szkoda, że nie negocjują z Guehim. Byłby to Zawodnik na już. Problem w tym, że niekoniecznie podnoszących poziom drużyny a jedynie zwiększający konkurencję.

Bardziej mnie elektryzują nie świeże już plotki o Gordonie i Williamsie. Dalej ta drużyna, potrzebuje jakiegoś impulsu z przodu. Nie ma już tego ognia co za starego trio. Jeden z tej dwójki mógłby to zmienić.

Bo cuccu nie jest plackiem. Jego problemem jest straszne zamieszanie w klubie. On odkąd dołączył ma właśnie 4 trenera w 2 sezony. Jest to bardzo wybiegany obrońca który ma dużo odpowiedzialność w obronie, świetny w grze jeden na jeden. Natomiast nie jest on super przydatny w grze ofensywnej(tak wiem o wczorajszej kapitalnej asyście). Gdyby grał on na przykład u nas to byłby mega przydatny w taktyce jurgena. Niestety ciężko ustabilizować formę w defensywie kiedy wszystko opiera się o założenia i zgranie, a tam ci zawodnicy i trenerzy zmieniają się jak rękawiczki, a jeśli nie możesz tego nadrobić gra do przodu (taa, Davis) to łatwo i łatkę niewypału :person_shrugging:

Williams ma wyższy sufit, ale do LFC bardziej pasowałby Gordon.

Ten post 9:07 15 lipca

Jest chociaż jedna rzecz którą klub źle robi wg ciebie, chociaż jedna bo z tego co piszesz my jesteśmy idealnym klubem i robimy wszystko dobrze. Dziwne że mimo to nie wygrywamy najważniejszych trofeów. Naszą pomoc rozjeżdża Atalanta jak chce, te młode talenty są tylko z nazwy bbo nikt przeccież nie wierzy że nagle Keida będzie grał jak Halland, a Ben doak jak Yamal (przykład talentu). Coś robimy nie tak lub możemy lepiej ? Piszesz że klub jeśli chce to wyda duże pieniądze nawet 100 mln na right playera więc dlaczego nigdy nie wydał i dlaczego ciągle są przywoływane transfery z przed 7 lat jako przykłady ? Dlatego że przez kolejne 7 lat klubb nic nie robił żeby realnie wzmocnić kadrę klasowymi graczami. Konate spóźniony transfer i łamliwy. Jota łamliwy, Thiago wogóle nie grał praktycznie. Proszę podaj chociaż jedną rzecz któą klub może zrobić lepiej niż robi ? Proszę.

4 polubienia

Na X podane jest że negocjujemy z Guehi. Post z dzisiaj godzina 09: 07.
Ochujeć można :slight_smile:

1 polubienie

Edek miesza i puszcza dementi. Guehi fajny grajek na uzupełnienie kadry. Brać.

@radzimordka maszyna ruszyła.

Euro i Copa się skończyły to od dzisiaj zaczynamy sprowadzać pilkarzy prawda? Prawda?? :smiley:

10 polubień

No widzisz. Ja śledzę tylko insta Romano (i Orsteina) . Tam nie było nic. Oby, dobry grajek ale raczej bez widoków na wybitny. Ot, opcja na przeczekanie do czasu aż Van Dijk wejdzie w wiek geriatryczny. Raczej pewniejszy wybór niż Hincapie albo Inacio.

Były tez plotki z Bremenie. Ten też byłby klasowym zawodnikiem do defensywy. Generalnie czy Guehi czy Bremer to byłyby naprawdę solidne nazwiska do wzmocnienia obrony.

Hmmmm, wydaje się być dobry, ale miałem nadzieję, że kupią obrońcę, który byłby top top i zastępca Virgila

Guehi wygląda na po prostu solidnego obrońcę, ale kto wie. Jest nadal młody i może wskoczyć na wyższy poziom

No ale oprócz Van Dijka to mamy obok jeszcze jednego obrońcę nie? XD

Do tego czasu to już Quansah będzie wybitny i naturalnie zastąpi van Dijka.

Tak, topowy obrońca będzie grzał ławę i czekał, aż van Dijk się połamie. Ja rozumiem koncert życzeń, ale trochę powagi.

Ale tutaj mówimy o przyszłym sezonie. Liverpool na gwałt potrzebuje następcy Matipa (przynajmniej) inaczej będziemy drżeli cały sezon przy każdym mocniejszym kontakcie VVD z przeciwnikiem.

@Hmmmmmm albo Bremer. Yoro już nam raczej odfruwa

No i Guehi wydaje się być idealny na zastąpienie Matipa w kadrze.

Środek wyglądałby tak:

Van Dijk, wybitny.
Quansah, potencjał na wybitnego.
Konate, balansujący na granicy wybitności(jak jest zdrowy)
Gomez, Guehi - solidni rzemieślnicy.

Myślę, że wygląda to spoko, a przy Holendrze każdy dostaje +20% umiejętności.

@CzerwonyBartek a ten Bremer to dobry? Kończy mu się kontrakt czy Juve zaśpiewa 100 milionów?

@CzerwonyBartek Gomez rozegrał dobry sezon i trochę krzywdząc jest nazywanie go przeciętniakiem. Wielki potencjał zniszczony przez kontuzję.

Nie
Guehi - solidny rzemieślnik
Gomez - przeciętniak balansujący na granicy solidnego rzemieślnika…

6 polubień

Po pierwsze topowy obrońca by grał od razu w podstawie z Van Dijkiem dlatego szukanie lewonożnego obrońcy jest bez sensu. Po drugie jeśli Quansah kiedy Virgill odchodził będzie , wejdzie na top poziom i tak będzie potrzebował top partnera, a my top obrońcę więc kupmy go już teraz, przecież piszesz że klub ma pieniądze na każdego kogo chce.

Guehi jest fajny i wiek też fajny, wręcz w sam raz. To taki rasowy transfer Edwardsa jesli dojdzie to skutku. Cannavaro, Nesta, Puyol, Terry, Ferdinand, Vidić, Van Dijk. Oni wszyscy zaczeli być topami topów i takimi jakimi ich zapamiętaliśmy w wieku 25+. Nie zdziwiłbym się gdyby został od razu partnerem Van Dijka po tym co pokazał na euro. Oczywiście przy Holendrze zyska plus 10 do umiejętności :stuck_out_tongue: Na Konate nic nie zbudujesz, Quensah go pod koniec wygryzł, ale i tak uważam, że jeszcze troche wody musi upłynąć żebyśmy byli spokojni. Jurgen sobie fajnie rotował Konate i Matipem w 2022. Zresztą u nas nawet jak jest gdzieś bogactwo to zaraz ktoś się połamie. Spokojnie się młody Quensah nagra.

Guehi to pewniejsza opcja od Bremerów czy Silwów. Anglików też troche nam brakuje

Nie bardzo rozumiem dlaczego guehi jest uważany za średniaka? Od dawna przerastał crystal palace, na euro jeden z najlepszych stoperów. W lidze też bardzo dobrze. Zdrowie właściwe, mentalność topowa. Dobrze wprowadza piłkę, szybki, bardzo silny. Świetny w pojedynkach na ziemi. Idealny wiek, czyli gość który już wchodzi do pierwszego składu z buta, a zarazem jeszcze powinnien się rozwinąć. Dużo pewniejsza opcje niż inacio, pacho czy hincapie. Jeśli transfer zamknął by się w 50mil to jak najbardziej