Rozważania transferowe (dyskusja)

Yoro to miał być kolejny perfekcyjny PR spin FSG, “bardzo chcieliśmy go kupić i wydać wielkie pieniadze ale niestety real włączył się do gry, więc transfer był niemożliwy”. Na szczęście united złożyło oferte i odkryło blef bostońskich pajacy od socjotechniki
image

1 polubienie

https://angielskieespresso.pl/post/140530/2024/07/16/liverpool-rb-lipsk-premier-league-transfery-mo-simikan/

Takie tam ploteczki

Po prostu ani my go nie chcemy, ani Real go chce, więc spłakany idzie do United, bo powiedział już w klubie wszystkim, że odchodzi. Widać, że nie jest wielce przekonany, skoro jego otoczenie musi go przekonywać.

Wygryzienie Maguire’a nie powinno być jakimś wielkim problemem.

1 polubienie

Mam nadzieję, że Liverpool działa cokolwiek w sprawie Yoro, bo jak się okaże, że nasz rzekomy docelowy cel na CB idzie do United, które nawet nie zagra w przyszłym sezonie w LM, to będzie to dla nas upokorzenie. Dziwne jest to okienko, miałem spore nadzieję w związku z powrotem Edwardsa, ale wychodzi na to, że ten tu jest raczej do wspomagania FSG w zakupie nowego klubu, a nie do pomocy Hugehsowi w ogarnięciu nowych piłkarzy.

1 polubienie

Mnie zastanawia skąd niektóre osoby wzięły info, że Yoro jest głównym celem Liverpoolu na lato? Po za plotkami o zainteresowaniu, nie było nic konkretnego w jego temacie.

Nakręcili się na Yoro, a teraz płacz. Niech idzie do tego Realu czy United. My takich piłkarzy nie potrzebujemy.

@Beol ja mu się nie dziwię, że nie chce do United. Cyrk na kółkach. I bez LM w przyszłym sezonie.


I po ploteczkach, co do Yoro to był jedynym dotąd nazwiskiem które potwierdził Doyle że klub jest nim zainteresowany.


Info podane 1min temu

A Falk to nie dziennikarz który ma dobre info o Bundeslidzie ale o PL już niezbyt?

1 polubienie

Przestań kłamać i usuń konto. Orstein i Joyce od miesiąca podają info o tym że Yoro jest celem Liverpoolu, ale ty wiesz lepiej xD
image

9 polubień

Dokładnie był swojego czasu artykuł z poważnego żródła iż jedynym zawodnikiem z którym negocjuje LFC jest właśnie Yoro.

1 polubienie

Falk nie ma bladego pojęcia i podbija sobie wyświetlenia.

Sam usuń konto, skoro nawet nie potrafisz czytać. Gdzie tam jest napisane, że Yoro jest głównym celem Liverpoolu? No do wuja pana gdzie?!

To że było zainteresowanie to ja wiem, ale niektórzy odlecieli i myślą, że Yoro jest głównym celem :rofl:

1 polubienie

15d - Pisząc dla The Athletic, Pearce przyznał, że perspektywy The Reds okienko transferowe jest obecnie raczej spokojne i pomimo plotek o tym, że nowe gwiazdy są na radarze, tylko Yoro jest przedmiotem konkretnego zainteresowania klubu z Merseyside. 10:41AM - 01 July 2024 https://www.givemesport.com/l

1 polubienie

Dodatkowo Joyce pisał że, Liverpool ruszy po Lenyego jak tylko zainteresowanie Realu Yoro upadnie. Nigdzie nie ma dosłownie napisane że to był nasz “główny cel” ale dobre źródła pisały że go chcemy ( więc nie nazwałbym tego taką typową plotka).

image

1 polubienie

Dokładnie tak. Gość wybrał swój klub w wieku 18 lat będąc tak naprawdę kotem w worku, bo niczego wielkiego nie pokazał, a takich zawodników jak on, którzy mieli być przyszłymi zwycięzcami Złotej Piłki były tysiące, którzy później byli piłkarzami beniaminkow. Skoro wybrał swój klub, a ten klub teraz się na niego wypiął, bo nie uważa, że jest wart wiecej niż xx euro to dużo pokazuje jego miejsce w szeregu. To tak jak ten rudy Sepp, który w sumie gówno pokazał, a chce ustawiać ludzi po kątach. Jak najdalej od takich zawodników.

Tu jest ten artykuł Pearce w którym pisze że tylko Yoro jest przedmiotem konkretnego zainteresowania LFC
Yoro ‘Only Concrete Target’ for Liverpool at Present.
.https://www.givemesport.com/liverpool-target-leny-yoro-only-real-link-with-substance/

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/media-real-chce-gwiazde-liverpoolu-doszlo-do-rozmow/245353

Falk podaje, że obie strony są zainteresowane, Arnold i Real. Tylko rok kontraktu Trenta

Bardzo głupi komentarz!!! Po pierwsze jak niczego nie pokazał? Facet grał świetnie w tak młodym wieku to cholernie rzadkie, pokazał więc bardzo duzy potencjał. Problem jest to kto będzie chciał podjąć ryzyko i spróbować ten potencjał rozwinąć. Piszesz tak jakby to był problem ze facet usłyszawszy o najlepszym klubie na świecie który świetnie zajmuje się młodymi chce tam iść xd. A moim zdaniem świadczy to o jego pewności siębie i ambicji. Skąd wiesz że się wypiął? Mize potrzebują trochę czasu? Okienko trwa jeszcze 2 dni? Może wolą zaryzykować i wziasc go za rok za darmo?

1 polubienie

Całe szczęście Falk słabo się zna poza bundesligą i jak na moje to można olać te info

1 polubienie