Rozważania transferowe (dyskusja)

Endo to żaden przecinak ale za to nie jest też rozgrywającym xD

4 polubienia

To mamy czekać co namniej rok, bo może Morton będzie niezły?
Zamiast zrobić transfer i dawać mu pograć w pucharach ?

@AleksanderFa ale kolega minimalista wie lepiej czy cos :smiley:

2 polubienia

Przecież sam Endo gada, że potrzebny nowy DM xd

5 polubień

No dobra ale to możemy zrobić tak że kupujemy DM, Mortona ogrywamy w pucharach a z Endo robimy sobie naszego Milnera co w razie kłopotów ma nas wesprzeć. Natomiast Bajcetica który od prawie roku nie grał w piłkę wypożyczmy bo mógł wrócić do formy.

Niezła wtopa z Yoro. Piłkarz , którym naprawdę się ineteresowaliśmy przechodzi nie do Realu tylko do MU. Tam gdzie nie wiadomo o co chodzi…chodzi o pieniądzę. LFC nie chciało płacić za niego ponad £50mln i pewnie targowali by się z Lille gdyby nie wtrącił się MU. Ciekawe kogo dostaniemy na otarcie łez , na tapecie w tansferowych plotkach na chwilę obecną bryluje Mohamed Simakan.

Dać grać mortonowi??? Ludzie my jesteśmy Liverpool!!! 6 krotnie wygraliśmy lm i 19 ligę angielska. Tu mają grać gracze elitarni!!! Norton to zawodnik który był solidny w championship. To za mało dużo za mało!! Jeszcze na ławkę było by znośnie, ale mamy t naprawdę dobrego zmiennika Endo. My potrzebujemy dmf na gwałt od co najmniej 2 lat. Byłem przekonany że Endo jest wzięty na przeczekanie to rozumiem (lepiej czasami wziasc średniaka i kupić top w następnym roku niż bujać się z kimś takim jak casemiro), ale jeśli teraz nie pójdziemy po żadnego dmf to będzie w moich oczach kompromitacja.

2 polubienia

Przypomniało mi się właśnie, przy okazji sagi z Yoro, że Gravenberch zarabia u nas 150k tygodniowo xd.

@Loku64 w FMie był wonderkidem to chyba musi być dobry

4 polubienia

ALe dobrze grał w Ajaxie i się fajnie w FM rozwijał, czego nie rozumiesz?

Tak, tez kiedyś napisałem, że Ryan zarabia niewspółmiernie duzo jak na to co daje drużynie - zwłaszcza w porównaniu z Curtisem i przede wszystkim Elliottem. To dostałem odpowiedź, że przeciez i tak zgodził się na obnizkę wynagrodzenia wzgledem tego co dostawał w Bayernie. Od razu mi ulżyło :smiley:

4 polubienia

Zarabia tyle ile Jones, Elliott i Bajcetic razem wzięci

Może warto się zastanowić dlaczego Real nie chce za niego zapłacić skoro ma to być Bellingham obrony, a jego agenci chcą go wziąć do obojętnie jakiej drużyny. Nawet są w stanie się zgodzić na transfer do 8 drużyny ligi angielskiej niż poczekać rok na darmowy transfer do mistrza Hiszpanii i triumfatora LM. Jak by zawodnik nie był zajebisty to wygląda na to, że ma nierówno pod sufitem, bo na pewno nie chodzi o pazerność agentów. Akurat w tym przypadku ma bardzo rozsądnych.

1 polubienie

Mogłoby się okazać że Lille by go posadziło na trybunach za to że chce odejść za darmo i straciłby sezon gdyby teraz gdzieś nie odszedł.

2 polubienia

A skoro tak to już mi lepiej :joy:

Edek wrócił to wy oczekujecie transferów pokroju yoro? Pomyślcie gdyby tu był Jurgen i wku… na Edka o Yoru xD

Myślę ze beda trasfery ale nie zawielkie kwoty albo w ogóle pozdrooo

To jest śmiech na sali 17 lipca a my nikogo nie kupiliśmy. Okres przygotowawczy a tu zero transferów. Zostaniemy z tym co my i znów pow nie było odpowiednich graczy na rynku dostępnych. I Fani EDKA FSG ich wytłumaczą :rofl::rofl::rofl:

No to dziękujemy bez oferty chlopa nie przekonamy xD Idz do Juv lepiej

2 polubienia

Tylko w takimi razie po co mówiliśmy że to nasz cel transferowy? Jedyny na ten moment więc główny. Trzeba było działać w ciszy.

Porównania do JB zupełnie nietrafione. Ten pierwszy był już mega zweryfikowany mając w wieku 19lat 4 sezon za sobą i świetne mecze w lm

Akurat agenta to ma jednego z największych - Pedro Mendes. Po prostu głośny transfer przy takim łebku to dla agenta no brainer, bo tylko wartość powinna rosnąć, a jak nie urośnie( nie będzie się rozwijał) to i tak skasował za młodego więcej niż skasowałby w przypadku spowolnienia rozkwitu.
W Realu też nie dostanie pierwszego składu z miejsca, więc nawet dla zawodnika i agenta MAnu to lepszy kierunek.

No bo być może był to nasz cel transferowy. Ale nie będziemy się z United licytować, bo oni dają chore tygodniówki. Jeżeli oni bez żadnej licytacji dają od razu 150 k to jeżeli Liverpool także licytował to jaka byłaby końcowa tygodniówka? Przecież nie będziemy dawać 200k komuś kto ma 18 lat mając nie gorsze opcje do wyboru.

Jasne, że to porównanie z Jude jest śmieszne i obaj to wiemy, ale zachowanie kibiców wygląda jakbyśmy przegapili okazję stulecia. Lepiej gdybyśmy złożyli ofertę za Simakana, który jest bardzo podobny do Konate stylem i mamy dobre relacje z Lipskiem, a zwłaszcza teraz kiedy jest Edwards. Skoro Hinze powiedział o nim to znaczy, że szukamy kogoś w takim typie i teraz trzeba się zastanowić kto ma jeszcze podobny profil.

United lubi przepłacać za piłkarzy i czuję, że kiepsko wyjdą na tym transferze. Skoro Real na ostatniej prostej zwątpił, to coś musi być na rzeczy.

Yoro absolutnie nie jest wart tej kwoty.

1 polubienie

Ahahaha, już wielkie głowy z Liverpoolu myślały, że Real kupi Yoro i będzie gotowa wymówka, bo przecież nie da sie wygrać realizacji o zawodnika z Realem.
A tu niespodzianka, żałosne sportowo united bez LM kupuje sobie go bez problemu. Zaraz uslyszymy ze młody ma siano w głowie bo wybrał united a nie nas (mimo że LFC nie zlozylo nawet oferty), albo ze zarabia za duzo (mimo iz dostaje tyle co w LFC słabiutki Graven).

Co za klub klaunów, nigdy jeszcze nie widziałem żeby klub podobnego kalibru był tak żałośnie prowadzony

8 polubień

Fachowcy :joy:

8 polubień