Rozważania transferowe (dyskusja)

image

2 polubienia

tak, tak, tak dla Fsg nie ma right playerów

To nie Real zwątpił, tylko Real chciał za darmo go ugrać. Jednak nikomu poza Realem to za bardzo na rękę nie było.

4 polubienia

Frimpong ma klauzule wykupu do końca tygodnia i daję sobie rękę uciąć, że u nas wyląduje.

Także nie **** żarem kolego.

2 polubienia

Niepokoi mnie to iż Real jednak nie kupił Yoro i co za tym idzie nie wydał pieniędzy bo na pewno mają inne cele transferowe , jednym z nich potencjalnie może okazać się TAA.

1 polubienie

A wyślesz dowód, w razie braku transferu :smiley: ?

3 polubienia

Czyli Gordon i Frimpong jako pierwsze dwa pewne transfery :slight_smile:

2 polubienia

Przecież nad tym Yoro nie ma co płakać. Gość się pokazał z dobrej strony, no ale tylko w słabej francuskiej lidze. Miał rok do końca kontraktu i wydawanie na Niego 50/60 mln to byłaby głupota w stylu właśnie United, coś ala Mount rok temu. Imo Quansah ma dużo większy sufit niż ten typo.

W dodatku Gość nie ukrywa parcia na Real. Nawet gdyby wypalił w tym United, to zapewne za 3 lata będzie biegał w Madrycie.

Naprawdę w EU jest obecnie dużo lepszych stoperów, których można kupić za podobne pieniądze.

3 polubienia

Tak naprawdę to żaden młody piłkarz nie jest wart swojej kwoty transferu. Zawsze dopłaca się za potencjał i to jakim piłkarzem może się stać jesli go urzeczywistni. Czy Yoro będzie za kilka lat kozakiem/bardzo dobrym obrońcą? Nikt nie da gwarancji, ale zainteresowania takich klubów jak Real, Liverpool czy United wskazuje, że scouci widzą w nim potencjał

Jeśli odpali w United to na pewno nie straca na sprzedaży go do Realu

Osobiście uwazam, że transfer Yoro to spore ryzyko (biorąc pod uwagę nasze zawsze ograniczone fundusze na transfery), zwłaszcza że juz mamy w składzie Quansaha z którym też wiązemy nadzieje na przyszłość. Wolałbym kogos juz bardziej ułożonego, zwłaszcza, że powinniśmy celować w stopera do pierwszego składu

Nie jest, ale jak zawodnik dalej będzie chciał do słonecznej Hiszpanii, a Real uprze się, żeby go mieć to na takim dealu wyjdą dobrze

Ceny poszły ostro w górę na przestrzeni ponad 6 lat

Ja się z tobą zgadzam że odpuszczenie takiej licytacji nie jest głupie. To prawie tyle samo co my daliśmy za vvd. Mi tylko chodzi o to że klub gada że to nasz cel będą starania, a najpierw mówimy że on tylko do realu by potem przejął go nasz największy wróg.
Co do simakana to jest bardzo na nie! Oczywiście nie dowiemy się jak sobie poradzi u nas dopóki go nie kupimy, ale facet ma pokaźną kartotekę kontuzji, do tej pory transfery z Red bulla wychodziły nam bardzo źle. Moja opinia jest taka że oni często wybierają graczy którzy szybko rosną (przez co mocno się wyróżniają w grupach młodzieżowych), ale przez wczesna eksploatacji i właśnie szybkie dojrzewanie wielu z tych zawodników nie dość że mają dużo problemów z urazami to jeszcze ni osiągają przepowiedzianego im poziomu

No, ale MU to nie jest moneyball club, który kupuje zawodnika z nadzieją na zysk w przyszłości xd.

1 polubienie

Nie usprawiedliwiajmy tej amatorki, klub wierzył że zawodnik jest nastawiony na Real, wchodzi pierwszy lepszy United i go bierze. Nie potrafiliśmy złożyć nawet oferty, to jest upokarzające, ale no można się przyzwyczaić po sytuacjach z Bellinghamem, Caicedo czy Lavią.

@Kajojojek13 piszesz, że odpuściliśmy licytację, więc do tego się odnoszę. My pierwsi byliśmy zainteresowani Yoro, tak? Czy zatem złożyliśmy ofertę, potwierdzając to zainteresowanie? Czy uważaliśmy, że zawodnik jest zainteresowany wyłacznie transferem do Realu? Czy można było złożyć ofertę za zawodnika, którym się mocno interesowaliśmy i był priorytetem? To są pytania, które mnie nurtują i odpowiedzi na nie mogą potwierdzać, że klub się skompromitował. Mam wrażenie, że wszystko Ci trzeba tłumaczyć

1 polubienie

Czy ty czytasz coś więcej po za jednym zdaniem? I wybierasz je sobie zmieniając kontekst całej wypowiedzi? Ja uważam że płacenie takich pieniędzy za yoro przesada. I jak widać tak samo uważa klub który robił w ostatnich latach najlepsze interesy. Problem jest że gadaliśmy że to nasz cel itp a sprzątnął nam go rywal. Nie nazwałbym tego kompromitacja tylko błędem. Tak samo nie uważam że próba przebicia chelsea przy kupnie caicedo to kompromitacja. Nie uważam że strata Juda to kompromitacja. Ci gracze po prostu wybrali kogoś innego. Kompromitacja jest to że nie kupiliśmy żadnego dmf od 3 lat do pierwszego skladu

1 polubienie

JA sobie myślę, że może Slot jest przywiązany do zawodników, to dlatego nie robi transferów, pewnie zakumplował się z van Der Bergiem, a świetne wrażenie zrobił na nim Phillips, to na pewno wina Slota, że nie złożyliśmy oferty za Yoro, bo przecież pieniądze mamy. W końcu w zeszłym roku złożyliśmy ofertę za Caicedo.

1 polubienie

Co do zasady zgadzam się z opinią, że powinniśmy ściągnąć środkowego obrońcę w tym oknie. Ale czy akurat musi to być Yoro? Niekoniecznie, przynajmniej dla mnie. Zagrał jeden niezły sezon, średniej lidze francuskiej, a my młody talent na tej pozycji już mamy. Ja tam wolę naszego Quansaha. A na środek, do rywalizacji z Konate i Quansahem o miejsce koło Virgila wolał bym jakiegoś nieco starszego, ogranego już zawodnika. Jeśli Bayern wyciągnie Taha, to pewnie Leverkusen nikogo z środka więcej nie puści, ale wydaje mi się że nas dział skautingu powinien mieć jakieś propozycje.

1 polubienie

£60 Million and £150,000 a week for an 18 year old defender from Ligue 1.

Screenshot_20240717_151537_Samsung Internet

Koopmeiners mógłby się sprawdzić jakość w stosunku do ceny na odpowiednim poziomie. Ale wątpię że zrezygnuje z możliwości gry we Włoszech. Chyba klimat mu odpowiada. Szkoda bo w odbiorze jest świetny, nieźle rozgrywa i ma pierdut z dystansu. Endo do rotacji ok ale nie pierwszy plac.

2 polubienia

Real jasno się określil 20/25 milionów euro za Yoro tego lata lub dołączy jako wolny agent w 2025 roku.

Wychodzi na to że MU zaplacili za Yoro £52m to ponad dwa razy wiecej niż oferował Real.
Całość transferu wliczając dodatki €70 mln.
To troche rzuca nowe światło na ten transfer.
Dla Lille byl to interes życia deal z MU.
Nic dziwnego że dzialacze namawiali Yoro na transfer do MU.

3 polubienia

Real dobrze go wycenil. Nic dziwnego, że Real i Liverpool go nie chcą za taką kasę skoro United z nożem na gardło przepłacił trzykrotnie. Nikt nie będzie wchodził w licytacje o takiego zawodnika. Kolejna genialna decyzja Liverpoolu (i Realu).

5 polubień

Liga zweryfikuje, cieszyc bedzie sie jedynie Lille z milionów

4 polubienia