Rozważania transferowe (dyskusja)

Czy to dobra wycena to pokaże czas, za rok, dwa będziemy będziemy mogli mówić o przepłacaniu, lub świetnym dealu.

2 polubienia

Już tu się zdążyli spłakać, że klub się skompromitował, a tu jedynie United zdążyło się sfrajerzyć przepłacając trzykrotnie za gościa po jednym sezonie w lidze francuskiej.

A już zaczynałem myśleć, że United pod nową władzą zacznie wychodzić na prostą. Jeszcze długo nie zagrażą Liverpoolowi z taką polityką transferową.

1 polubienie

Ja już tutaj pomijam kwestie transferu Yoro ale w czym mają nam nie zagrozić? W zajęciu miejsca w top 4? Bo jeśli mówisz o mistrzostwie to chyba chciałeś napisać że nie zagrożą City.

3 polubienia

oczywiście genialna jeżeli nie okaże się nowym Salibą. Pytaanie kto i czy za niego ? Jeżeli to nasza opcja numer 1 była czyli byiśmy pewni jego jakości, Real sam go określał jako generacyjny talent, więc odpuściliśmy piłkarza którego sami uważaliśmy za right playera i najlepsze wzmocnieni dla nas, odpuściliśmy dla lokalnego rywala. Real sobie poradzi, zobaczymy jak my. Ale pamiętajmy że w klubie uważali go za right playera. My i tak kupujemy graczy których nikt inny nie chce chyba że klub mniej atrakcyjny od nas. znowu przegraliśmy licytację na nasz numer 1 i takk to trzeba postrzegać. Też były plotki że dawaliśmy za niego 50 mln, on i tak do nas nie chciał przyjść , bo miał Real w głowie ale united go jednak przekonało.

1 polubienie

raczej czekają nas transfery w stylu Endo i Gravena, nie ma takiej promocji jak Mac więc nie kupimy nikogo do pierwszej 11. Tak szczerze jak ma przyjść jakiś Hancko, Hincipe cz PHillips to już lepiej zostać z tym co mamy i nikogo nie kupować. Zgadzam się że kupić żeby kupić nie ma sensu ale w tamtym roku tak zrobiliśmy z gravenem i Endo więc teraz takie emocje i rozczarowania nie są potrzebne albo ktoś do pierwszej 11 czyli lepszy niż gracze których już mamy na jego pozycji albo nikt. Wyjątek Bakayoko lub ktoś inny na zmianę dla Salaha.

Jak można krytykować transfer Endo przy wszystkich okolicznościach to ja nie rozumiem

3 polubienia

A jakie to okoliczności?

6 polubień

No to mamy zwycięzcę najgorszego postu na forum anno domini 2024. Nie będę nic więcej dodawał, bo Panowie wyżej wszystko wyjaśnili.

15mln€ to dotychczasowy rekord, więc w sumie jeszcze trochę do 20 wymaganych przez nas brakuje.

Skończy się na 15+5 w bonusach, pewnie jakichś łatwo osiągalnych i wszyscy będą zadowoleni.

1 polubienie


Macie na pocieszenie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak, bo wszyscy teraz drżą przed Liverpoolem który stosuje nowatorską politykę transferową polegającą na nie wzmacnianiu składu bo to koszuje pieniądze.

Do was chyba jeszcze nie doszło że Kloppa tu już nie ma, nie będzie już cudów i walki o mistrzostwo z przeciętnym składem, czasy robienia co sezon wyników ponad stan się skończyły.
Jedyną nadzieją i ostatecznym testem dla FSG była kwestia poważnego wzmocnienia składu w tym okienku, bez tego wracamy już definitywnie do czasów przed Jurgenem i zajmowania miejsc 6-8.

2 polubienia

Każdy wie, że Jarrel jest lepszym piłkarzem i ma wyżej położony sufit. Tylko kilku fanatyków Yoro na tym forum może twierdzić inaczej.

Słabe ma statystyki jak na słaba ligę francuską. Gratuluję United świetnego transferu :sweat_smile:

Jeśli nasz obecny skład jest przeciętny, to nie mam dalszych pytań.

1 polubienie

No właśnie, jakie to są te okoliczności? 20 milionów euro za 30-letniego przeciętnego defensywnego pomocnika bez szybkości, siły, z przeciętną techniką oraz podejmującego często złe decyzje na boisku (co wiązało się wielokrotnie z faulami w grożnych strefach oraz żółtymi kartkami)
Chyba, że to są te okoliczności.

Żeby nie było, ja do Endo nic nie mam i go wspieram, ale czy nie lepiej było postawić na młodego, rokującego i popełniającego podobne błędy, co Japończyk? Przynajmniej mogłaby być z tego jakaś wartość. Wataru miałby problemy ze znalezieniem się na ławce w ekipach z top10 w Premier League

3 polubienia

To skoro taki słaby to czemu określiliśmy go jako cel nr 1.
Ma słabsze statystki, ale ma też 2.5 roku mniej w tym wieku to mega różnica. Yoro na ten moment potrzebuje ogrania. Jako opcja nr 3,4 super za rok do 3 może być świetny( oczywiście może też nie wypalić), ale teraz dla united jak oni nie mają pół dobrego stopera? Żałosne.
Podobny transfer co hojlund. Młody chłopak który potrzebuje 2 3 lat żeby wejść na światowy poziom kupiony za 70 baniek na napastnika nr 1. Żałosny klub

1 polubienie

Jakbyśmy podpisali Yoro to byłaby inna śpiewka. Teraz będzie gloryfkiowanie Quansaha i robienie z niego nie wiadomo jakiego kozaka. Spoko, dobry miał debiutancki sezon, po Yoro płakał nie będę, ale Virgilowi jest potrzebny lepszy partner, do rywalizacji z Konate i Quansahem o 1 skład.

13 polubień

Przepłacił trzykrotnie? Przecież 60 mln funtów to żadna wielką cena za taki 18 letni talent nad, którym się spuszcza np. Ferdinand.

Real ma na ŚO lepszych zawodników i ciężko by im było dać mu minuty, więc nie mają potrzeby wydawać większej kasy na takiego zawodnika. Wiedzą, że jego marzeniem jest Real to wrócą po niego jak już się ukształtuje.

2 polubienia

Mistrzostwo jak nagle z Quansaha robi się gotowego środkowego obrońcę na miarę walki o tytuł Premier League i LM :smiley: Klasyka gatunku w wykonaniu osób udających kibiców klubu, którzy usprawiedliwiają brak transferów czymkolwiek się da. Nie tyczy się to tylko tego forum, ale widziałem to samo na zagranicznych większych kontach z zasięgami. Mnie zastanawia tylko, bo tego nie rozumiem, co ma Quansah do potencjalnego transferu Yoro? Mamy trzech środkowych obrońców, z czego tylko jeden jest pewniakiem. Tak czy inaczej musi przyjść tu gotowy piłkarz do pierwszego składu. Przecież jeśli Quansah byłby lepszy od Yoro to byłby pierwszy w kolejności do pierwszego składu i wygrałby z nim rywalizację, prawda?

2 polubienia

No właśnie, lepszy niż dzieciak, po jednym dobrym sezonie w średniej Ligue 1 - dlatego uważam, że to dobra deycjza, biorąc pod uwagę kwotę.

Fajnie jakbyśmy podpisali kogoś kto już ma trochę doświadczenia, kogoś w wieku 23-27 lat, kto nie potrzebuje każdej minuty możliwej, żeby się rozwijać, bo u nas tego nie dostanie.

Slot nie wystawił by 18 latka obok Virga na pierwszy mecz sezonu, Konate, bądź sprawdzony Quansach mieliby pierwszeństwo.

1 polubienie