Rozważania transferowe (dyskusja)

Chyba ktoś z United podczytuje ten temat, że już biorą 3 zawodnika, który się tu przewijał :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

https://x.com/AnfieldSector/status/1814016484001063167?t=pBuaWpN7Zmi1Siqw8ueHvA&s=19

Ja wam mówię. Z tym FSG coś jest nie tak. Chłop chciał na starcie posadzić Van Dijka na ławce, a ci okropni ludzie go nie chcieli. A może taki ambitny xd

1 polubienie

To TWOIM zdaniem van Dijk jest obrońcą numer 2?

Ale tu nikt nie płacze o yoro, tylko o brak wzmocnień potrzebnych na wczoraj😶

5 polubień

To jeszcze niech “podbiorą” Ait Nouriego, Frimponga, może Edersona/Koopmeinersa, za to my znajdziemy nowych piłkarzy do bycia zainteresowanym.
Nie wygląda to na ten moment dobrze, co mnie martwi. Oby działania zakulisowe zmierzały ku jakimś konkretom, a nie kolejnym informacjom, ze jesteśmy zainteresowani piłkarzem, którego transfer dopina inny klub i już po ptokach.

5 polubień

Nie ma czym się martwić. Slot oceni kadrę robiąc eksperymenty w meczach z Ipswich i Brentfordem, bo spora część piłkarzy długo będzie odpoczywać po Euro i Copa America i wtedy będą transfery jak już się przekona, że przydałaby się nowa 6, środkowy obrońca i ktoś w ataku. Z pewnością będą jeszcze ciekawe opcje na rynku i nie przyjdą ogóry z ligi holenderskiej.

3 polubienia

Mogliśmy kupić Ugarte zamiast Endo, ale nie czekaj, my będziemy czekać :slight_smile:

7 polubień

No na pewno, nie ma wątpliwości. Żadnych. :nerd_face:


Lecimy dalej :fire::fire::fire:

1 polubienie

To jest niesamowite, że w tamtym roku przy tylu dostępnych opcjach, poszli po Endo. Minął rok a oni zakopują się w gownie jeszcze mocniej. Z mainstreamowych opcji zostaje tylko Kimmich.

Jak w następny sezon wejdziemy z jedynym Endo na 6ce to chyba trzeba będzie zaoszczędzić na abonamencie i spożytkować te pieniądze na coś bardziej wartościowego. Kebaby albo balet mongolski (gdyz każdy wie jak się zakończy kolejny sezon bez sensownych transferów)

9 polubień

Czyli uciekli nam już Ugarte, Wieffer, Neves i Fofana. Zostaje już chyba tylko Joao Gomes, Kimmicha nie biorę nawet pod uwagę bo pewnie tygodniówka nie na naszą kieszeń.

Na ten moment mamy 0 transferów do klubu, zaraz zaczyna się zgrupowanie, Trentowi, Mo i Virgilowi kończą się za rok kontrakty i nikt wcześniej tego nie zauważył. Bawimy się świetnie.

Chyba nigdy nie nauczymy się na błędach. Mam flashbacki z lata 2019 i 2021. Dlaczego nie rozumiemy że jeśli stoimy w miejscu to tak naprawdę się cofamy?

Jakiś czas temu pisałem tutaj żeby zachować spokój bo trwało Euro i CA, niestety od tego czasu zawodnicy z którymi byliśmy łączeni dogadali się z innymi klubami a żadne wiarygodne źródła nie łączą nas z nikim nowym.

3 polubienia

Onana i Ugarte dwa nazwiska dające jakość i napewno byłby to krok naprzód. Jeden i drugi w zasięgu Liverpoolu ale kolejne okienko gdy słabsze kluby wybieraja nam piłkarzy. Szkoda nerwów. Jeżeli angielscy fani the reds nie zaczną działać caly czas będziemy tylko dobrą drużyną bez aspiracji. Na nich tez za bardzo nie liczę wierzą za bardzo ze oni i ten klub sa wyjatkowi i to im wystarcza.

1 polubienie

Nic się nie bójcie. Zaraz pójdzie info o tym, że kontaktujemy Rabiota który od dziecka kibicuje LFC oraz ma great charakter. A przede wszystkim jest młodym talentem idealnym w modelu moneyball

Tylko, że Endo jest lepszy w statystyce jaka interesuje Liverpool tj. progresywnych podań. Ugarte to typowa 6 w starym stylu i by ograniczał zespół taktycznie. Są lepsze opcje na rynku do naszego systemu.

Nie ma to obecnie znaczenia. Progresywne podania są statystyką znacznie mniej istotną, na dodatek pozostawioną bez w związku z innymi- stanowią raczej pusty slogan.

Niemniej od 3 lat przegrywamy i remisujemy masę spotkań, bo nie mamy dobrze broniącej i zbierającej 6.

1 polubienie

Trzeba przyznać że United robi ciekawe ruchy. Wyczyszcza szrot, dodadza mlodych zdolnych i nawet lysemu ,oze sie udac cos osiagnac. Ratcliffe chyba juz swoj slad odciska.

1 polubienie

Endo to kompletny flop i twarz rujnowania potencjału tego klubu. Absolutna katastrofa. Nie dlatego, że jest tak beznadziejnych dlatego, że przyszedł jako NASTEPCA Fabinho. Nie zmiennik, NASTĘPCA. Kompromitacja klubu

Odszedł ze Stuttgartu a ci z automatu najlepszy sezon od wielu lat xD (argument ala przeciwnicy Nuneza. Tak wiem)

2 polubienia

Kto ci to powiedział? On tu przychodził jako zmiennik i nic więcej. Klopp chciał zrobić z Maca główna 6, ale to nie wyszło.

Ja mam jednorożca w szafie a Josif Yeti w piwnicy :wink:

Próbował tego, bo twoi ulubieni właściciele, nie sprowadzili mu nikogo sensownego ma 6ke.

Edit. A zaraz zaraz. To wspominane 100 razy odrzucone 111 mln za Caicedo oznacza że Klopp planował z Maca zrobić 6ke? :rofl::rofl::rofl::cowboy_hat_face::portugal::cowboy_hat_face::portugal::cowboy_hat_face::portugal::portugal::portugal::portugal::clown_face::joy::sheep::sheep:🩷:upside_down_face:

11 polubień


2 polubienia