Rozważania transferowe (dyskusja)

Chciałbym Rabiot u nas, chociaż najmłodszy już nie jest :slight_smile:

Myślę, że na 90% uda im się dopiąć ten transfer.

122 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ja już któryś raz z rzędu pisze, że wg. Mnie dużych transferów do klubu nie będzie.

  1. nowy manager - musi poznać kadrę i sam udowodnić, że warto mu ufać przy wydawaniu $
  2. kadra bardzo silna - walczyliśmy długo we wszystkich rozgrywkach
  3. konczace się kontrakty Salaha, VvD i TAA

Priorytetem wydaje się ustalenie co dalej z ww 3. Jeżeli nie dojdą do porozumienia, klub będzie się starał w to okienko zabezpieczyć zastępców aby nie ryzykować zawyzonymi cenami w kolejne lato.

Jeżeli to się uda - pewnie będzie nastawieni aby ich sprzedać za dobre pieniądze. Jak miałbym strzelać - podpiszemy 2 z 3. Mo oraz TAA a VvD pożegna się z klubem po zakończeniu kontraktu.

W 6 totalnie nie wierzę - przyszedł Endo, który nie grał tragicznie, dodatkowo jest Mac i Ryan, których można cofnąć + Stefan… Nie moje zdanie ale jestem w stanie zrozumieć, że management nie będzie chciał wzmacniać tej pozycji. W mojej opinii, bez topowej 6 tytułu nie zdobędziesz…

CB - tu może ktoś się pojawi bo wg. Mnie klub będzie chciał skreślić VvD po sezonie. Mając na uwadze łamliwość pozostałych CB, uwzględnienie Seppa i Quensacha to za mało.

Co do Yoro i jego zarobków a raczej oburzenia i wyśmiewania ManU. Dla przypomnienia. Ściągnęliśmy Ryana jak miał 21 lat i w karierze zagrał 1 dobry sezon w słabszej lidze niż francuska a kolejny przesiedział na ławie w lidze niemieckiej. I takiemu zawodnikowi daliśmy 30proc więcej niż Yoro ma dostać w ManU. Także ten. Jak ktoś jest frajerem to chyba bardziej my…

Ale ma jeden problem, nazywa się Gordon. Gdyby to był Gordinho, albo jakiś Xabi Gordens, to były smaczny kąsek za tą cene :smiley:

11 polubień

Jeszcze mamy szanse na idealne okienko, mimo tego, że kilka nazwisk nam “uciekło”.

In:
Guehi
Gordon
i SPD (Ugarte, Ederson, Wharton)

Out:
Luis Diaz

Do tego fajnie jakby się udało zamienic Tsimikasa i Gravenbercha na Aita-Nouriego i Koopmeninersa :smiley:

To już jednak za duża liczba transferów jak na nas ale realnie 2-3 wzmocnienia mogą dużo zrobić :slight_smile:

Chciałem Cię sprostować, że trochę przeginasz… Ale sprawdziłem statystyki i rzeczywiście: Diaz w ostatnim sezonie w lidze 37/8/3, a Gakpo 35/8/4.
To znaczy, że każdy z nich ma gola lub asystę mniej więcej co trzeci mecz.
Może nie jest to katastrofa, ale na pewno są to słabe wyniki. Nie sądziłem, że jest aż tak źle :smiley:

Wszystko wskazuje na to, że idziemy po Kudusa. Prawdopodobnie Edwarsds z Hughesem mocno napalili się na niego, dlatego też do sztabu dołączył John Heiting.

“I felt very good under Heitinga,” Kudus told Voetbal. “He is the best coach I have had at Ajax.

“Apart from the training aspect, I also hold him in high regard in terms of standards and values.

The Reds wycofali się z próby sprowadzenia Gordona na Anfield wcześniej tego lata. Rozmowy o potencjalnym transferze załamały się , gdy Newcastle chciało, aby Jarell Quansah poszedł w przeciwnym kierunku.

Fajnie :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Czekam az napiszą ze Williamsa sobie odpuszczamy :sweat_smile::sweat_smile: nasza ławka będzie wyglądać na Akademię :rofl::rofl::rofl::rofl:

A tak ogólnie nie przegadujcie się bo nikt konkretny tutaj nie przejdzie. Co najwyżej ktoś kto kosztuje nie więcej niz 25mil :sweat_smile::sweat_smile: Wiec dajcie na luz Akademia liverpool zostanie zaproszona na rezerwę :sweat_smile:

A w przyszłym roku będą z klubu uciekać Salah Diaz TAA VVD Mak po co mają grać w klubie ktory gra o awans do LM a nie o mistrza :laughing:

Miłego dnia i nie kłócić się jurgena nie ma to problemy na rynku będą :grin:

To będzie hit jak go zgarną nam z przed nosa xD

Trzymam kciuki żeby poszedł do MU. Nie rozumiem fenomenu tego zawodnika. Poprzewracane w głowie + toksyczny agent mama.

7 polubień

Podziel się kogo byś widział na DM? Rabiot to temat zamknięty bo jego żądania finansowe to 300% tego co da mu FSG, więc nie ma sensu tego nawet wałkować

Miejmy nadzieję. Rabiot to przeciętniak, do tego stary. Idealnie pasuje do United, które da mu pół miliona tygodniówki.

1 polubienie

Wole żeby grali Bajcetic, Morton, Endo niż obieżyświat z Francji.

4 polubienia

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Po pierwsze kiedy w naszym klubie ktoś mówił ostatnio o mistrzostwie, chodzi o prezesa czy ludzi z zarządu lub właścicieli ? nie o trenera, sztab czy pikarzy. Oni muszą mówić o jak najlepszej grze , walce do końc itp. może w to nawet wierzą. Nasz projekt jest obecnie nastawiony tylko na top 4, niech rzeczywiście United ściągnie jeszcze Ugarte lub innego sensownego DM i już mają środek lepszy od nas, My mamy projekt na top 4, klub aby sam się utrzymywać wystarczy aby grał co roku w LM i nie wydał na czysto na transfery więcej niż 50 mln. Do tej pory nikogo nie sprzedaliśmy więc mamy 50 mln na transfery dlatego nie staramy się o nikogo na poważnie. My mamy grać w LM, ale prędzej czy później z niej wypadniemy i będziemy okazyjnym gościem. Nie ma szans żeby zastąpić w sensowny sposób Salaha i Van dijka, sensowny czyli ściągnąć jakiś top playerów na ich miejsce. Nie za 50 mln plus peniądze ze sprzedaży graczy.

4 polubienia

Dopóki FSG będzie właścicielami Liverpoolu to w tym klubie nic się nie zmieni. Jesteśmy dla nich tylko trybikiem w ich maszynie i dodatkowym źródłem dochodu. Gdyby nie Klopp to byśmy byli większym memem niż totki czy Arsenal swego czasu. Dopóki nie pozbędziemy się tych pasożytów/minimalistów to ligę będziemy wygrywać co 30 lat

11 polubień

https://x.com/FabrizioRomano/status/1814036386552451367
A MU klepie 3 transfer. Dobrze jednak, że mamy Endo!

2 polubienia

Chyba mnie z kimś pomyliłeś🤔 ja w tym wątku praktycznie się nie udzielam!

1 polubienie

Z tego co czytałem MU negocjują z Ugarte ( ma tego samego agenta co Yoro ) do tego chcą jeszcze ściagnać Joao Navasa. Idą jakby naszym tropem odświeżajac środek pomocy.