Rozważania transferowe (dyskusja)

Czego nie rozumiecie mort lubi gownoburze z nic nie znaczących w realnym świecie przemysleń i możecie mu tego zabronic i kropka.

Czyli real wyznacza ceny bo robi dobre transfery? OMG. To nie ma nic wspólnego z ceną. Na cenę zawodnika wpływa mnóstwo rzeczy. Zainteresowanie innych (real, Liverpool), długość kontraktu itp.
Skąd masz wiedzę że real tyle chcial tylko dać rozumiem że od jakiegoś dziennikarza xd ci sami podawali że on chce iść tylko do realu a popatrz.

Czy tobie trzeba wszystko lopatologicznie?
Jest ograny bo ma za sobą 60 meczy w ligue A jak na ten wiek i ta pozycję to bardzo dużo.

Z ligi francuskiej wywodzą się ostatnio największe talenty a sama liga uważana jest za top 5 więc jeśli ty uważasz że jest słaba no to ok ale inni postrzegają to trochę inaczej.

Osobiście uważam to za transfer ryzykowny i sma nie chciałbym go w Liverpoolu. Jest to gracz który może być topowy ale nie musi. Będzie potrzebował kilku lat. Liga angielska nie wybacza. Na 3 stopera super opcja, ale ja bym 60milinow nie dawał na 3 stopera.

Świetnie, że mnie pouczasz, a sam nie przeczytałeś podstawowego założenia tego tematu.

1 polubienie

Człowieku daj sobie spokój… transfery wokół LFC, przecież pod to można sobie podłączyć wszystko co chcesz i udowadniać przez 10 postów. Włącznie z transferami innych zespołów w PL. Nikt ci nie każe tego czytać, nikt nie każe dyskutować.

Nie, Liverpool ma po prostu działać jak każdy inny normalny duży klub i wzmacniać skład na rynku transferowym, zamiast wymyślać co tydzień nową wymówke.
Skupiasz sie na tym city jakby to był jedyny klub który robi transfery, kiedy w rzeczywistości to Liverpool jest JEDYNYM dużym klubem który ich nie robi.

Zawsze jest bardzo łatwo wziąć przypadek skrajny i na tej podstawie stworzyć chochoła dla Lucasów i innych Hmm, ale serio oprócz tych kilku dziwnych użytkowników nikt się na takie tanie manipulacje i populizmy nie łapie

4 polubienia

Źródło bardzo słabe ale wg. lfcimage Virg chce pozostać w klubie i pracuje z agentem i klubem nad przedłużeniem kontraktu do 2027r.

1 polubienie

Toczysz pianę przez kilka postów, wijesz się między argumentami, dodając jakieś abstrakcyjne stwierdzenia, które są jedynie Twoim wymysłem a nie wnioskiem z moich postów, by finalnie napisać, że 60 mln to dużo i sam byś nie dał, choć chwilę wcześniej pisałeś, że on jest taki unikatowy i jedyny i jest wart tyle ile ktoś zapłaci (vide 70 mln United) xD
Jeśli nie dostrzegasz jakie fikołki tworzysz, to ja Ci już bardziej nie pomogę.

Dawaj jak i tak robisz śmietnik w tym temacie to udowodnij jak twój wymyślony transfer de Bruyne do Arabii jest powiązany z transferami wokół Liverpoolu.

Bo ten temat przyjął założenia i tematykę luźnych dyskusji. Niestety tam ten wątek Mimo iż bardzo dobry pomysł, swieci pustkami

1 polubienie

To nie ja wrzuciłem to info o transferze, ja wrzuciłem komentarz to tego posta. To raz. Dwa. Śmietnik to robisz ty czepiając się tego, że jakiś gość wrzucił tu plotkę o odejściu KDB i do tego przysapales się nie do autora. Trzy. Po co mam dalej z tobą dyskutować skoro ani ty nie zmienisz zdania na temat tych plotek które wrzucają tu ludzie, ani ja, że to właśnie od tego jest ten temat na forum? Dla sportu możemy sobie pogadać, tylko po co? I tak już wystarczająco zasmiecilismy ten temat dyskusja nie na temat.

Przed chwilą twierdziłeś, że wszystko idzie podłączyć pod temat i to udowodnić, a teraz zmieniasz narracje, bo jednak nie potrafisz.

Robię taki sam śmietnik jak ty nie szanując zasad tego tematu.

Moje posty są tak samo nie na temat jak twoje i powinny być usunięte ale ja w przeciwności do ciebie nie wymyślam sobie zasad tego tematu według własnego widzimisię.

@Mort tak myślałem, że już zabrakło ci argumentów

1 polubienie

Ok. Jesteś super! Masz we wszystkim rację. Jeśli to pomoże ci lepiej żyć, to baw się dobrze.

Po pierwsze zrozum że każdy zespół buduje się inaczej! My na środku mamy świetnego virgili, konate (świetny jak zdrowy), quensaha z podobnym potencjałem co yoro i solidnego gomeza. To sprawia że nie ma sensu płacić 60 (nie 70) za gościa który będzie potrzebował czasu na osiągnięcie odpowiedniego poziomu a my jako zespół mamy dużo wazniejsze pozycję do wzmocnienia. Gdybyś my mieli do wydania 600milinow to pewnie że kupował bym yoro ale mamy ograniczony fundusz i trzeba wydać go umiejętnie. Dla united to inwestycja. W środku obrony mają dziurę. Liczą na to że yoro szybko wejdzie na topowy poziom i będą mieć super stopera na lata. Coś jak saliba w Arsenalu. Cena była wysoka bo chciał go real i my. Do tego chłopak jest mega młody a już na sporo meczy, świetne warunki fizyczne i bardzo dobry sezon za sobą. Ludzie muszą zrozumieć że dużo pieniędzy płaci się za warunki fizyczne. Dobrego młodego gracza że świetnymi warunkami fiz można nauczyć dobrze się ustawiać tuningu itp. Niskiemu bez siły i szybkości nie pomożesz. Piłka staje się bardzo fizyczna

To koniec moje odpowiedzi. Mam nadzieję że w końcu wszyscy będziemy mogli rozmawiać o zawodnikach z nami łączonymi pozdrawiam

Gdybyśmy kupili Yoro i Onane to byśmy mieli kompletną kadrę, tak żałuje, że nie udało się :frowning:
Dwóch kozaków

1 polubienie

Po co płacić 60 mln za 18 latka, który były u nas 4 wyborem?

2 polubienia

Nie wiem czy było już, ale wg. Doyla rozważymy sprzed Diaza jeśli ktoś da 75 mln. i będziemy mieli kogoś na zastępstwo.

https://x.com/TheAnfieldTalk/status/1814913542547550616?t=AoKV4zKOjLoI9PFAJaf-QA&s=19

Dla niektórych ludzi tutaj każdy zawodnik, który nie gra obecnie w naszym klubie byłby lepszy i generalnie kozak i na bank by odmienił naszą grę :joy:

Tylko nie daj boże zagra 1 zły mecz to już szrot i Edwards byłby najgorszy, bo takiego chłopa ściągnął.

Taki mamy klimat.

3 polubienia

@Kajojojek13 Amen.

No to fajna ta kompletna kadra bez skrzydłowego do konkurencji z Salahem (i potencjalnym jego zastępstwem), bez LO, który zastąpi godnie Robertsona i bez godnego rezerwowego GK, gdy Kelleher chce odejść.

1 polubienie

Moim zdanie odpali w United, w sparingu wyglądał kozak.

Odpali albo będzie kolejnym Anthonym, Sancho, Martialem, Maguirem czy Lukaku. W United będzie grał u nas byłby 4 wyborem i to jest zasadnicza różnica.

1 polubienie