Rozważania transferowe (dyskusja)

Tylko ty mówisz o rzeczach policzalnych. Samochodów jest 5 milinów takich jak ten który ty sprzedajesz. Tu płacisz za to że ten zawodnik jest jedyny na świecie. Ktoś za niego tyle dal więc jest wart. Pomyśl o transferze mbappe do PSG za 180 milinów. On to dopiero był przepłacony. Jak wiemy czas pokazał że ni był. Tego się nie da porównać tu płacisz za wyjątkowość.
Podam ci kolejny przykład. Ile jest wart obraz van Gogh? Jeśli policzyć farby i pracę pewnie z kilka tysi czy a ludzie płacą miliony. Bo jest wyjątkowy

1 polubienie

Ale fikołek to porównanie jakiegokolwiek piłkarza do obrazów Van Gogha xD
Pominąłeś fragment mojego posta “w momencie zakupu”, zatem ponownie - w momencie zakupu Mbappe nie był wart 180 mln i był przepłacony. Fakt, nie opinia. To, że potem rozwinął swoją markę, a jego umiejętności przewyższały ligę, w której występował, podbiły jego wartość, ale w momencie zakupu nie był wart 180 mln.
Piszesz o obrazach Van Gogha, które mają po +100 lat i dosłownie każdy z nich w oryginale jest jedyny na świecie, porównując je do piłkarzy xD nie wiem jaka logika Cię tu zawiodła, ale wartość dzisiejszego piłkarza za 100 lat nie będzie wynosić nawet 1 mln kolumbijskich pesos. Tę sytuację można by było porównać, gdyby piłkarzy na świecie było 870 i nigdy więcej w historii nie pojawi się już ani jeden więcej.


To dobrze dla nas czy źle?, moim zdaniem niekoniecznie dobrze bo wiadomo że pójdą po kogoś równie mocnego tylko młodszego

Źle bo kupią odpowiedniego zastępcę za odpowiednie pieniądze

4 polubienia

Oczywiście że źle. KDB jest bardzo dobrym piłkarzem ale ma swoje lata i już lepszy po prostu nie będzie. Natomiast teraz pewnie zainkasuja za niego pare mln i sobie ściągną jakiegoś młodszego wymiatacza.

2 polubienia

Na bank zaraz by kupili jakiegoś Wirtza czy Musiale i nikt by różnicy nie widział, u nas przy sprzedaży kogoś takiego jak np Arnold byłoby mówione że Bradley nie jest wcale gorszy i wierzą w jego potencjał - i to jest ta różnica między nami a City w ostatnich latach.

21 polubień

W twojej logice wychodzi na to że właściwie każda inwestycja się nie opłaca. A jaka jest właściwa cena za yoro? Kto to wyznacza? Jakas grupa ludzi? Bo bo chyba nie strona internetowa? Jeśli powiesz że rynek to yoro to biały jednorożec. Takich jak on nie ma na rynku. 18lat stoper już ograny i dobre statystyki w mocnej lidze

Też mam takie obawy, albo sprzedaż Arnolda pozwoliła by nam kupić kogoś na skrzydło xd. Moim zdaniem to dobra info. To ich najlepszy gracz. W jeden sezon go nie zastąpią a ich ostatnie transfery to mega klapy. Kovacic słabo, nunes dno totalne, doku narazie tylko momenty ale końcówka tragedia. Mam nadzieję że nie kupią ani musiało ani wirtza a za rok odejdzie pep i wróci jurgen i zdobędzie 5 Mistrzostw pod rząd :heart:

Czasu na zastąpienie Kloppa było wystarczająco dużo. Jurgen celowo powiedział o tym wcześniej. Czy wybór byłby inny mając rok czasu? Może, tak, może nie. Osobiście wierzę że Slot będzie lepszy niż nam się wydaje. Każdy zawodnik ma prawo odejść tylko niech będą sprzedawani a nie oddawani za darmo. Budżet klubu na transfery w dużym stopniu zależy od sprzedaży.

Ciężko z Tobą tak dyskutować, gdy nie wyłapujesz oczywistości, więc skoro przy Yoro jesteś, to na Yoro zakończę temat, bo nie chce mi się tak w nieskończoność.

Ludzie zajmujący się transferami w klubach i znający realia rynkowe. Real uznał, że na dzień zakupu Yoro jest wart 25 mln, United dało 70 mln. Biorąc pod uwagę, że zagrał dopiero jeden dobry sezon w średniej jak na europejskie warunki francuskiej lidze, ma 18 lat i został mu rok do końca kontraktu, większe jest prawdopodobieństwo, że United przepłaciło, niż Real nie doszacował.

Nie ma na rynku 18 latków z dobrym jednym sezonem w średniej lidze? xD Coś czuję, że nakręciłeś się na tego Yoro jak większość tego forum. A biorąc pod uwagę, że masa ludzi tutaj jara się działaniem Realu na rynku transferowym, aż dziwne jest, że fanatycy Yoro chętniej patrzą na to, co zrobiło United, niż to co zrobił Real przy transferze Yoro.

-18 lat
-ograny
-wybierz jedno

-mocna liga
-francuska Ligue 1
-wybierz jedno

To, co tu się na forum działo w kontekście Yoro, daje podstawy by myśleć, że masa osób chce jakiegokolwiek transferu, byle tylko móc zaspokoić swoje emocje “w końcu jest transfer”. Walić sztaby, walić gościa, który był tu kilka lat temu noszony na rękach za swoje transfery. Ważne, że forum domaga się transferu, więc trzeba kupić dla zasady.

2 polubienia

Nie można dojść do konkretnej konkluzji kiedy jedna strona idzie w skrajny relatywizm. Mam starego kingwaya w piwnicy. Gdyby jakiś bogaty arab dla hecy dał mi za niego milion ojro znaczyłoby to, że 15 lat spałem nad skarbem? :sweat_smile::sheep::disguised_face::disguised_face::disguised_face::disguised_face::disguised_face::disguised_face:

Liverpool pracuje nad transferami:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1815076756400816598

Powraca temat Edersona, ale nic konkretnego na razie:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1815085162398642450

Pierwsze pytanie chyba retoryczne? Odchodzi ich najlepszy gracz. Koleś który co sezon daje +10 bramek i +15 asyst (nie chce mi się sprawdzać dokładnie, ale na potrzeby dyskusji na tym forum to i tak bez znaczenia). Jest wybitnym kreatorem i motorem napędowym praktycznie każdej akcji ofensywnej City. A ty się zastanawiasz czy to dla nas dobrze? Oczywiście, że dobrze. Jego nie da się zastąpić 1do1. To, że pójdą na zakupy to pewne, pytanie tylko kim mieli by próbować go zastąpić? Olmo? Musiala? Wirtz? Olmo wiadomo, klasowy grajek, ale przy tej ilości kontuzji ciężko na niego liczyć w kontekście całego sezonu. Musiala aktualnie nie do wyjścia z Bayernu. Wirtz też raczej nie odejdzie, a nawet gdyby zaczęły się jakies podchody City to jestem pewny, że Real by się włączył. Poza tą trójką nie widzę kandydata to próby zastąpienia KDB.

Nie ma tematu KdB u Arabów:

https://x.com/FabrizioRomano/status/1815076554201866487

1 polubienie

Przecież Fabrizio zdementował te plotkę z KdB. Masakra w tym temacie każdą gówno plotkę tu wklejacie.

1 polubienie

Na ten moment to Man City i Arsenal mnie nie obchodzi. Inna liga dla nas. Trudno się przyzwyczaić, ale trzeba będzie patrzeć w stronę United, Chelsea i Tottenhamu.

2 polubienia

To teraz Liverpool ma się wzorować na City. No zajebiście. Różnica między nami a nimi to przecież tylko 115 zarzutów. Przecież ludzie tutaj chyba już nigdy nie zrozumieją, że gdyby nie malwersacje finansowe to połowa składu nie miałaby prawa u nich grać, bo by zablokowali sobie limity. No ale 13 letnie Maciusie się podniecają i pewnie mają w szafkach koszulki Sterlinga z City. Nie mogę z tego forum. Przecież to lepiej być sprzedawcą fotowoltaiki i wciskać ludziom kit albo popierać ludobójstwo Izraela niż pisać, że Liverpoolu nie stać na takie transfery jak oni i to pisać jeszcze ze łzami w oczach. Albo być ślepym.

3 polubienia

A jak Romano zdementował to sory. Wiadomo, że jak on dementuje to już na żadnym forum nie można sobie nawet podyskutować o ewentualnym transferze.

A co mamy tu wrzucać skoro oficjalnie w klubie nic się nie dzieje? Pearce i reszta milczą na temat transferów? Nawet wszechwiedzący Romano nie podrzuca nic do doskusji. To sobie wrzucają ludzie pierdy innych dziennikarzy i dyskutują o zawodnikach, nawet jeśli plotka jest wyssana z palca.

Nie musisz tego czytać przecież, załóż konto na X, obserwuj tylko Pearca i czekaj na oficjalki na stronie klubu.

No spoko zacznijmy sobie sami wymyślać transfery i tu wrzucać na jedno wyjdzie. Może jeszcze powrzucaj swoje transfery z fify i podyskutujemy o nich.

1 polubienie

Na tym polega forum, że się dyskutuje, o różnych rzeczach. Ten temat akurat z jest po to właśnie, żeby dyskutować o plotkach transferowyc. PLOTKACH. Niezależnie z jakiego źródła, ale o plotkach. Przeczytaj sobie założenia tego tematu z początku i wtedy przestaniesz marudzić. Chyba, że z natury jesteś marudą, to wtedy po prostu musisz nauczyć się z tym żyć, w tym temacie tak właśnie będzie przebiegała dyskusja. Może uspokoi cię to, że jeśli pojawi się tu faktycznie jakaś realna plota, łącząca nas z jakimś grajkiem, to moderacja wrzuci post na głównej stronie. Tam sobie doczytasz.