Rozważania transferowe (dyskusja)

Sam Williamsa polecam od zeszłego roku i zgadzam się. Mocno za nim przemawia genetyka. Jego brat pobił rekord meczów z rzędu w hiszpańskiej lidze.
Jese w realu 18g 15a 3000minut
Nico 20g 26a 7600m
Wiem że teraz został mistrzem Europy i optyka się zmieniła, ale w klubowej piłce jeszcze Nico jakimś wielkim kotem nie jest.
Havertz- mówiono że to najbardziej utslentowany Niemiec w historii. Ogórkiem nie jest ale śmiało można powiedzieć że też nie kozakiem.
Można z góry założyć że taki musiala czy wirtz będą raczej na szczycie przez najbliższe lata, ale na takich Liverpoolu nie stać finansowo bo trzeba się licytować.
Tak jak z Judę, tchuamenim, haalandem.
Żeby nie było mi tu nawet nie chodzi o same nazwiska bo tych mogę wymienac i wymieniać. Bardziej chodzi o fakt że Liverpool raczej nie stać na taką politykę

1 polubienie

Jeśli chodzi Ci o naszego Gravena to do Bayernu szedł dwa lata temu i wtedy rzeczywiście większość im gratulowała że udało im się wyciągnąć spory talent ( jak się wtedy wydawało) za 18 milionów. Rok temu jak Liverpool płacił za niego 40 baniek po dwunastu miesiącach na ławce to już nie pamiętam żeby było słychać jakieś gratulacje, może poza kilkoma wyjątkami z kręgu Liverpoolu

5 polubień

to chyba przez 2 sezony… to już wtedy tak dobrze nie wygląda

Nico w samej lidze w zeszłym sezonie zrobił 14 asyst (+5 w pucharze)i chłopak ma dopiero 22 lata. Poza tym ile bramek strzela Athletic ile Real z BBC z przodu strzelał…

W najlepszym sezonie Jese Real; 104, w zeszłym Athletic 61 sprawdziłem nie martw się lubie kontekst do liczb :stuck_out_tongue:

Porównywanie Jese i Wiliamsa to jak porównywać nie wiem Minamino z Mane :stuck_out_tongue:

Sprawdziłem sobie teraz tego Savinho, ale to kot jest, nie słyszałem o nim wcześniej.

Miałem napisać 2 lata temu. Co do reszty to zdecydowanie się zgadzam że po jego nie udanej przygodzie w Niemczech uczucia były mieszane.

1 polubienie

Jasne Williams ma bardzo duże papiery. Mega chciałbym aby dołączył do nas.
Wiadomo że gracze których wypisałem mieli jedni większy inni mniejszy potencjał. Jedni polegli totalnie inni poradzili sobie gorzej niż mieli ale dalej solidnie (se light). Natomiast moja konkluzja jest taka że kupowanie talentów którzy są wręcz gwarantem sukcesu (Judę, mbappe, Neymar, haaland,sancho, wirtz, musiał) jest bardzo drogie. Każdy z tych graczy mimo młodego wieku był bardzo drogi, za drogi.
Oczywiście czasami są sytuacje w których powinniśmy ruszyć po takiego gracza (Williams, musiala ma rok do końca kontraktu przynajmniej można spróbować) ale z założenia są oni za drodzy dla nas kupowanie talentów mniej oczywistych na ten moment wychodzi nam całkiem dobrze.
Na carvalho raczej nie stracimy
Elliott, solankę Sterling

Loku :

Przeczytaj pierwsze 3 akapity jak swojego czasu jese był uważany. Zerwał więzadła.
Ansu fati też rozumiem to minamino :person_facepalming:

O Musiałowskim też pisali nowy Messi…
pismaki lubią takie określenia

@Kajojojek13 3000 minut przy 2 sezonach, jak Bale się łamać potrafił od podmuchu wiatru, do tego sezon przed nim Aspas walnął nawet bramkę więcej w Segunda Division, a tam wyniki na poziomie 20+bramek to ma co sezon kilku zawodników. Do tego poziom Segunda Division to taki powiedzmy lekko pół śmieszny.

W każdym razie zgadzam się, że było coś tam w nim, ale na pewno nie ten kalbier, bo nawet debiutu nie dostał w kadrze.

@Kajojojek13 tylko Darwin był niedługo po kontuzji, co mu rok z grania wycięla, tylko tego na transfermarkt nie znajdziesz… bo widze Twoja wiedza jest oparta głównie o to źródło…
Poza tym każdy rozwija się w innym stopniu, Jese miał swój prime mając 19/20 lat w drugiej lidze. Nico w takim wieku grał na mundialu, a Jese nawet nie został powołany do kadry U21 wtedy…
Bo debiut ma dopiero w następnym sezonie, a w dorosłej kadrze 0 spotkań

@stavrogin tej akurat nie ma :slight_smile: https://www.thisisanfield.com/2022/06/expert-analysis-of-darwin-nunez-injury-history-anything-to-worry-about/

2 polubienia

Musialowski nie walnął 20 paru goli jak nastolatek w segunda division i dostawał minuty (3000)
Przy bale,Ronaldo, do Marii itp
Zresztą ja już znam twój sposób rozmowy wiec powiem od razu

Masz rację. Myliłem się
Pozdrawiam :wink:

Miał 19 lat i był skrzydłowym.
Darwin rok starszy napastnik walnął 16 a my później daliśmy za niego 80 milinów.
Był najbardziej utalentowany z najlepszej szkółki europy

image
źródło średnie

Bardzo bym się cieszył z transferu Kubo. Wszechstronny lewonożny, ofensywny gracz wyspecjalizowany na prawoskrzydłowego. Ogromny potencjał na rozwój i w przyszłości mógłby zastąpić Salaha. Transfer w stylu Liverpoolu - niemedialne nazwisko, ale jakość równie wysoka co tych medialnych.

Ciekawostka 1: rok temu odmówił United.
Ciekawostka 2: Kubo wydaje się być zakochany w Liverpoolu o czym mówił już w 2019 roku.
Zła wiadomość: Madryt zarobi na tym transferze.

1 polubienie

Zgadzam się w 100%, mi się również bardzo podoba Kubo. Ale pamiętaj, że „Nothing concrete”

Real Madryt jako pierwszy klub w historii miał w tym sezonie 1 miliard dolarów przychodów. To o 27 procent więcej niż rok temu. 40 czy 50 milionów w jedną albo drugą stronę nie zrobi im różnicy.

Nie zrobimy takiej przysługi Realowi bez interesownie, jeśli jest coś na rzeczy z Kubo to będzie też jakiś deal z Realem.

Akurat kontuzje są w transfermarkcie

Jakiej przysługi niby? Weźmiemy Kubo a Real dostanie hajs na podpis Trenta - to sugerujesz?
Zresztą moim zdaniem Kubo nie przyjdzie. Wydaje mi się, że jeśli przyjdzie zmiennik/następca to będzie to jakiś Mbeumo.


Czemu kolejny dzień ciągnięcie jego temat ?

Tu racja, ale nie czaję czemu sknery miały by dać 60 milionów na rezerwowego. Według mnie tu akurat nie blefuje i nie ma takiego tematu

No tak sobie bym powiedział, ale w sumie co nam zostało

Tamte info wyszło później i uwzględnia te info xD Multiversum czy coś :sweat_smile:

A czasem się trafia, że jak Pearce czemuś zaprzecza to dzieje się zupełnie odwrotnie :upside_down_face:

@Kolumbjajo pozyjemy, zobaczymy w sumie jedyne choć trochę wiarygodne info, jakie się pojawia od dłuższego czasu, to można się nieco”poemocjojowac” :sweat_smile:

1 polubienie

Od kiedy to tuba propagandowa klubu jest dla was wiarygodnym źródłem? Przecież Pearce to już wiele razy chcieliście spalić na stosie.

Nie, lepiej wierzyć jakiemuś japońskiemu portalowi czy tureckiemu ( ten cały Yilmaz to podobno w weekend już w Anglii był po tym jak Liverpool zapłacił za niego 25 milionów XD). W angielskich mediach nie ma tematu lub go wszyscy dementują ale wierz w co chcesz, tak jak całe euro twierdziłeś że jak tylko skończy się turniej to zaczną się transfery i pewnie by były to jak na złość olimpiada i znów trzeba czekać

Kubo od początku śmierdział farmazonem. Zbyt słabe liczby robił ten piłkarz, żeby Edwards się zgodził na transfer za 60 melonów. Edwards częściej analizuje dane niż ogląda mecze.

Dochód mnie bardziej interesuje niż przychód. Ile renowacja stadionu ich kosztowała? Dwa miliardy?

1 polubienie