Rozważania transferowe (dyskusja)

Pożyjemy zobaczymy jak będzie.

Oczywiście że jest taka szansa. Przy odrobinie szczęścia z brakiem kontuzji kadra jest całkiem niezła. Kilku zawodników patrząc tylko na wiek powinno wchodzić w swój prime jak Nunez, Alexis, Gakpo, Jota, Konate czy TAA. Kilku weteranów też mamy jak Alisson, Mo czy VVD. Gdyby się udało jeszcze przeprowadzić 1-2 celne transfery to jak najbardziej.

Kadra nie jest problemem. Pytanie czy Slot to ogarnie.

3 polubienia

What?

Nikt tak nie napisał. Ludzie chcą aby mistrzostwo było realne a nie możliwe przy dozie szczęścia

1 polubienie

Chlopy po 15 kolejkach będzie płacz Brak transferów itp i będzie Jurgen wracaj błagamy :grin:

1 polubienie

Raczej nikt nie chce przegrać mistrzostwa, bo w grudniu nasz jedyny defensywny pomocnik będzie miał kontuzję

Co? Cała ich słabość polegała na tym, że KdB się połamał. Jak wrócił to równo każdego lali. Końcówkę sezonu mieli mocną.

W tamtym roku pisaliśmy w czasie okienka, że nasze potrzeby to 2x 8ka , 1x 6ka i 1x ŚO. Quansah załatwił sprawę ŚO ale obecnie doszedł Matip wiec potrzeba kolejnej. Przyszły 2 fajne 8ki i rezerwowy CDM który nie powtórzył tego co Quansah i nie napisał historii rodem z Rockego. Oraz 3cia zbędna 8ka. Wiec potrzeby drugi rok z rzędu są znane. ŚO i CDM ale tym razem do pierwszego składu. Napastnik/skrzydłowy to nie jest kwestia paląca

1 polubienie

Z tym ŚO do składu to bym się nie zapędzał. Quansah raczej będzie starterem obok kapitana. Potrzebujemy raczej jakiegoś solidnego rzemieślnika z dobrym zdrowiem. Żaden wymiatacz nie będzie grzał ławy. Pisałem kiedyś o Hancko i uważam, że byłby okej w tej roli. Plus może grać na lewej stronie. Jeśli Feyenoord zgodziłby się na te 30-35 milionów to super opcja.

A z tym spadkiem, to celowe wyolbrzymienie :wink:

Przy dozie szczęścia to i Leicester może zdobyć mistrza

5 polubień

:joy: brzmi znajomo. Można przestać czytać plotki.

A co innego można pisać, jak nic się nie dzieje xd to przynajmniej można się pośmiać z grabarza, jak się gubi w zeznaniach :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Czlowiek wchodzi na forum żeby poczytac jakieś newsy o transferach, potencjalnych Transferach, wypowiedziach itp a tu 500 wiadomości z czego 480 nic nie wnoszących. Nie możecie gdzie indziej sie kłócić czy Gordon jest dobry czy super dobry albo średnio dobry? Wymiencie sie numerami tel pogadajcie a nie róbcie takiego syfu

10 polubień

Nie ma takich informacji, nikim sie nie interesujemy.

Nie dziekuj zostaw lajka pzdr

8 polubień

A ja codziennie wchodzę na forum, żeby czytać te 480 nic nie wnoszących. Do tego forum nie da się podchodzić na serio. Ja nie narzekam, bo przynajmniej nie ma nudy

1 polubienie

I bardzo dobrze, że nie ma informacji w mediach. Zdecydowanie lepiej jest przeprowadzać interesy po cichu, bez szumu medialnego.

Niestety, ale przyczyna tej ciszy jest prawdopodobnie inna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10 polubień


Kończy się prawdopodobnie Na 70 bańkach + Odrzuty

@CzerwonyBartek nie wiem, nie oglądam ich. Jednak Jota mówił o nim jako „next big thing”, moze chłop się coś zna :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kolejny przehajpowany gówniarz z Benfiki. Co on zagrał tam?

Cóż zagrał i jest tyle warty. A wy to widzę chcecie po tanosci kogoś kupic dobrego. Zapomnijcie. Teraz ceny sa kosmiczne. Za dobrego grajka trzeba dac ponad 60 baniek. Ale co ja tam wiem edek ponoć was ulubieniec bo perełki szuka gdzie albo odpali albo nie xD Jak narazie okienko jest do dupy i tyle w temacie. Poprostu albo zrobią transfery w sierpniu albo będziemy się męczyć tym co mamy. Nie mówię że mamy zła ekipę ale sezon dlugi i nieraz 3 wylatuje z podstawowej 11 w tygodniu. Wiec albo się wzmocnimy albo będziemy walczyć o top4. Miłego gdybajcie dalej a i tak z tej dyskusji tu nic nie ma bo edek widocznie slucha tylko siebie wydać grosze i tyle. Miłego

3 polubienia

? XD

Mieliśmy słabą głębie składu, a teraz mamy jeszcze gorszą bez Matipa i Thiago (co prawda oni kontuzje, ale przynajmniej czasem była nadzieja na ich grę, ale teraz to nikogo w ich miejsce nie ma)

Przypomnę mecz, w którym musiał grać praktycznie cały skład akademii bo nie było kim grać. Na ławce to samo, co mecz to połowa młodziaków.

Nie wiem z jakiego dokładnie powodu przegraliśmy w tym sezonie tytuły, pewnie jednego konkretnego nawet nie ma. Ale ciężko powiedzieć, że mamy pełny, gotowy, skład z taką głębią i zawodnikami, którzy są podatni na kontuzje

Mamy, ale takie składy nie robią mistrza. Dosłownie 2/3 porządne transfery, i wcale nie za miliardy, i dostaniemy bardzo solidną i dobrą kadrę

3 polubienia