Rozważania transferowe (dyskusja)

No i co? Powiesicie @PonuryGrabarz a za to że podszedł optymistycznie do sprawy? Ja tam lubię wierzyć w takie bajki. Gordon i Kudus będą to na koniec okienka (nie będą ale emawiajmy to sobie jak istnienie świetego Mikołaja xD )

Ale masz świadomość, że tak się zapętliłeś w tych pierdołach o tym defacto słabym Gordonie, że to brzmi tak samo jak ja bym obwieścił, że Mbappe będzie zawodnikiem LFC na 200% ale nie powiem wam podczas którego okienka transferowego, więc wróćcie z pretensjami na 8-9 lat jak podstarzały Kylian nie będzie chciał przyjść dorobić na emeryturze.

2 polubienia

Co ten pierdolnik ma wspólnego z dyskusją o transferach.

16 polubień

O jakich pierdołach piszesz? Jeśli Gordon jest słaby to jak określić Gakpo i Diaza?
Nie brzmi tak samo, bo tematu Mbappe w LFC nigdy nie było. W przypadku Gordona to zupełnie inna sytuacja. Jesteśmy nim zainteresowani a NUFC samo go nam zaoferowało jakiś czas temu.

Czyli nadal cisza czyli tak ma wyglądać okienko w stylu LFC? Zero transferów w czasie okresu przygotowawczego tylko pogratulować im naszemu zarządowi a Edkowy poklony dawać za to że nie kupił xD I obroncy sie odezwą. Nie ma nikogo na rynku kto by był do wyciągnięcia xD Ciekawe ile beda dawac du… jeszcze. Bez transferów top 6 możliwe mistrz zapomnijcie xD real panowie i panie :laughing:

1 polubienie

Panie transfery dopiero po 4.08, o czymś trzeba pisać

Mekambe był z nami łączony przez sportowe pudelki i forumowych sebiksów jeszcze nie tak dawno temu a co do Gordona to jest po prostu jednym z wielu angielskich skrzydłowych. Nie wyróżnia się dosłownie niczym po za tym, że grał w Evertonie. Jak mamy kupować takich właśnie piłkarzy to wolę zostać fanem teorii „niech Slot pogra tym co zostawił mu Jurgen” jak się dowiem gdzie i jak on zjada Gakpo i Diaza to dam znać chociaż nie wiem nawet gdzie zacząć szukać odpowiedzi.

No naszym zainteresowaniu Gordonem pisali top tier dziennikarze, wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

Ile oglądałeś meczów Newcastle w zeszłym sezonie? Widziałeś liczby Gordona i to jaki miał wpływ na grę i wyniki swojej drużyny?

Przecież to Newcastle proponowało Gordona za Quansaha i pieniadze. My odrzuciliśmy ofertę, i bardzo słusznie.

Parę. I dla mnie wygląda jak typowy angielski skrzydłowy. Walcott, Lennon, Townsend itd. Napewno miał mniejszy wpływ na grę niż Bruno i był mniej groźny niż Isak, więc nie dziwne, że to właśnie Gordona chciało się pozbyć. Jest jednowymiarowy, zagrasz mu piłkę na wyścigi to pobiegnie a do gry kombinacyjnie czy już w ogóle w defensywie jest rzadki.

No właśnie ja obejrzałem ze 20 w których wspólnie z Bruno ciągnęli grę Newcastle. Bardzo chciałbym mieć takiego jednowymiarowego skrzydłowego robiącego liczby o których Diaz i Gakpo mogą tylko pomarzyć.
Z tą pracą w defensywie to nie wiem jak na to wpadłeś, bo chłop zapiedziela od bramki do bramki aż miło.

Stary downing też miał wpływ na grę middlesbrough.
W pierwszym sezonie dla Newcastle miał w 30 paru meczach 4 gole i żadnej asysty. Taki z niego kreator. Słabsza wersja diaza i tyle. Wiadomo że będziesz tu mógł sobie pisać co chcesz dopóki on do nas nie dołączy i nie okaże się jaki to jest zawodnik. Dla mnie gorsza wersja diaza i tyle. 23 to wcale nie tka dużo na rozwoj

Toć to szok, że Newcastle właśnie jego chciało opylić skoro on taki zajebisty.

Będę zaskoczony jesli kogoś kupimy. FSG wiedziało kogo bierze na trenera🤦

Bo miało problemy z PSR i musieli kogoś sprzedać, aby uniknąć odjęcia punktów w przyszłym sezonie.

Bo tak jest prawda, nadal mamy dobry zespół z potencjałem. Przy dozie szczęścia ta ekipa jest w stanie wykręcić mistrza. To tylko tu na forum Liverpool jest kandydatem do spadku, bo nie zrobił transferuff za miliardy.
Ostatnie zdanie świadczy, że transfery będą. Pozostaje czekać.

Ale właśnie oto chodzi by mieć skład który może wygrywać bez “dozy szczęścia”. Bo to komiczne że trzeba liczyć że każdy u nas w top formie będzie a w międzyczasie City i Arsenal będą miały problemy xd.

Poza tym celem powinno być stworzenie drużyny która wygra więcej niż 1 mistrzostwo na 9 lat bo wiadomo ze to jedno może się uda jakoś ugrać przez tak długi okres czasu.

W poprzednim sezonie zrobiliśmy mistrza czy coś mi pamięć szwankuje? City było najsłabsze od lat a mimo to na końcówce polegliśmy. Także mi nie mów że teraz możemy z tym samym składem zdobyć mistrza. Fantasta

Przecież Slot powiedział, że będzie zaskoczony jeżeli nikogo nie ściągniemy :rofl:

5 polubień