Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Panowie skończcie już swoje personalne wycieczki bo przykro się to czyta. Macie jakieś sprawy do wyjaśnienia miedzy sobą to jest od tego PM.

Otóż czyni i to bardzo. Przez tydzień we wszystkich mediach na świecie hasło Liverpool będzie sparowane ze słowem terroryzm i nie ważne w jakim kontekście. Jak ktoś potem rzuci do kogoś: Wczoraj oglądałem mecz LFC, to ten drugi od razu skojarzy, a to ci od terrorystów. Na odwrót to samo coś o terrorystach w mediach i od razu skojarzenie, że pewnie mieli na sobie czerwone koszulki.

1 polubienie

Bardzo mnie cieszy, ze na forum poświęconym LFC piszesz, ze dla Ciebie najpiękniejszym miastem jest Lyon. Może poszukasz sobie tam chaty?

Zamykam dyskusje :wink:

3 polubienia

No właśnie. Idź sobie już stąd. xdd

Za tydzień gramy z United. Zamów koszulkę, szalik i czapeczkę Czerwonych Diabłów i kibicuj im to może fsg sobie pójdzie.

Te forum to taki smietnik i zbior odklejonych ludzi ze to az smieszne

4 polubienia

@josif przy kłótni o FSG w tym dziale

@josif dziś:

Xd

Że co?!
Gadali dwa tygodnie z Zubimendim i nic, gadali prawie trzy tygodnie z gruzinem i nic ?

Jak koledzy pisali wcześniej, ważne, że dużo pracy wykonali, nieważny efekt :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dziś komentatorzy przypomnieli, że Robbo, Ibou i Ali mają jeszcze 2 lata kontraktu. Ciekawe co dalej z nimi. Ibou ma dopiero 25 lat, to wypadałoby już się brać za przedłużanie. Co do Robbo, to myślę, że ma teraz czas, aby udowodnić, czy powinien być nadal pierwszym wyborem, czy powoli przymierzać się do jakiegoś zastępcy. Po sytuacji z tym całym Gruziniem to też niewiadomo, co dalej z Alim.
Do tego no jak wszyscy dobrze wiemy, to wciąż zero wieści o kontraktach Virga, Trenta i Mo. Trochę słabo to wygląda. Jak tak dalej pójdzie to za 2 lata możemy przystępować do sezonu bez nikogo, co miał jakiś znaczący udział przy naszych największych sukcesach ostatnich lat.

@Mort @adamne chodzi mi po upłynięciu dwóch lat, czyli kontraktu, nie dziś

Przecież Ali wyjaśnił całą sytuację. Powiedział, że odrzucił ofertę z Arabii Saudyjskiej, klub go wcześniej poinformował o chęci kupienia Gruzina i on to doskonale rozumie i że chce tu zostać jeszcze na długo. Co można rozumieć, że chętnie przedłuży kontrakt z klubem.

Ali sam powiedział w wywiadzie:

  • Kiedy pojawiło się zainteresowanie ze strony Arabii Saudyjskiej, nie mogłem zamknąć drzwi przed dużym kontraktem [bez zastanowienia]. Moją decyzją zawsze było pozostanie i skupienie się na rzeczach, które możemy osiągnąć podczas nowego sezonu i jestem tym naprawdę podekscytowany.

Czyli dostał lukratywną propozycję z Arabii i ją rozważał. Klub wiedział o tym i zaczął rozmowy na temat Gruzina na wypadek gdyby był potrzebny zastępca. Jednak ostatecznie Ali zdecydował sie zostać (i chwała mu za to), więc temat stał sie nieaktualny.

5 polubień

Ali ma kontrakt do 2026 + klub ma opcje przedłuzenia o rok (swoją drogą to świetny zapis który powinniśmy częsciej stosować) czyli w praktyce jeszcze 3 lata minimum powinien zostać. W przypadku Ibou to znowu można zapytać, na co oni czekają? Mało tego w przyszlym roku wygasa też kontrakt Jarosa, który nieźle spisywał się na wypożyczeniach i mial być nr 2 po Keleherze któremu kontrakt też kończy się w 2026.

Na pocieszenie powiem że City też ma średnio ciekawą kwestię kontraktów:

  • za rok KDB i Guardiola
  • za 2 lata chyba Ederson, Stones,Walker, Bernardo Silva, Ortega
    Biorąc pod uwagę karę, która wisi nad ich klubem, raczej nikomu się nie będzie śpieszyć, żeby je przedłuzać.
1 polubienie

Dokładnie. Wreszcie wyważony komentarz. Jak mnie wkurza fsg tak trzeba uczciwie powiedzieć że nigdy nie wypychali graczy pierwszego składu dla kasy. Żaden zawodnik który powinnien dał nas dalej grać nie został wypchany. Moim zdaniem bardzo dobrze robił klub podchody pod Gruzina bo to świetny bramkarz a cena niska. Nawet jakby zagrał swietny sezon we wisienkach można go sprzedać za więcej.

Problemem jest dalej brak transferów do pierwszego składu, reszta fsg się udaje dobrze

3 polubienia


3 koszulka Liverpoolu na sezon 2024/25

2 polubienia

strasznie mi się podobają tegoroczne stroje, dowieźli

1 polubienie

Wyjazdówka i trzeci komplet naprawdę spoko. Jak dla mnie tylko domowe są po prostu brzydkie

3 polubienia

Bardzo fajne

Domowe i trzeci komplet świetny, wyjazdówek nie jestem fanem, ten turkusowy mi tam nie siedzi i kolorystyka kojarzy mi się z jakimiś reklamami komponentów komputerowych XD

Ale to subiektywne zdanie i obiektywnie patrząc to w tym roku nike w końcu zrobił fajne komplety

Anthony Taylor sedzią Manchester United - Liverpool. Już sie boję :skull::clown_face:

1 polubienie

Taylor również sędziował mecz na Old Trafford w zeszłym sezonie zakończony wynikiem 2:2, a także zwycięstwo the Reds 4:2 i 5:0 na tym samym stadionie odpowiednia w sezonach 2020/2021 i 2021/2022.

A ja nie! patrz powyzsze :smiley: