Rozważania transferowe (dyskusja)

Joao Neves z Benfiki wyląduje raczej na pewno w PSG :slight_smile:

Możecie dalej z @Aldor się waflować, ale fakty są takie, że to jedyny wpis którym podałem jakiekolwiek ramy czasowe.

Będzie nasz na pewno

No i co? Powiesicie @PonuryGrabarz a za to że podszedł optymistycznie do sprawy? Ja tam lubię wierzyć w takie bajki. Gordon i Kudus będą to na koniec okienka (nie będą ale emawiajmy to sobie jak istnienie świetego Mikołaja xD )

Ale masz świadomość, że tak się zapętliłeś w tych pierdołach o tym defacto słabym Gordonie, że to brzmi tak samo jak ja bym obwieścił, że Mbappe będzie zawodnikiem LFC na 200% ale nie powiem wam podczas którego okienka transferowego, więc wróćcie z pretensjami na 8-9 lat jak podstarzały Kylian nie będzie chciał przyjść dorobić na emeryturze.

2 polubienia

Co ten pierdolnik ma wspólnego z dyskusją o transferach.

16 polubień

O jakich pierdołach piszesz? Jeśli Gordon jest słaby to jak określić Gakpo i Diaza?
Nie brzmi tak samo, bo tematu Mbappe w LFC nigdy nie było. W przypadku Gordona to zupełnie inna sytuacja. Jesteśmy nim zainteresowani a NUFC samo go nam zaoferowało jakiś czas temu.

Czyli nadal cisza czyli tak ma wyglądać okienko w stylu LFC? Zero transferów w czasie okresu przygotowawczego tylko pogratulować im naszemu zarządowi a Edkowy poklony dawać za to że nie kupił xD I obroncy sie odezwą. Nie ma nikogo na rynku kto by był do wyciągnięcia xD Ciekawe ile beda dawac du… jeszcze. Bez transferów top 6 możliwe mistrz zapomnijcie xD real panowie i panie :laughing:

1 polubienie

Panie transfery dopiero po 4.08, o czymś trzeba pisać

Mekambe był z nami łączony przez sportowe pudelki i forumowych sebiksów jeszcze nie tak dawno temu a co do Gordona to jest po prostu jednym z wielu angielskich skrzydłowych. Nie wyróżnia się dosłownie niczym po za tym, że grał w Evertonie. Jak mamy kupować takich właśnie piłkarzy to wolę zostać fanem teorii „niech Slot pogra tym co zostawił mu Jurgen” jak się dowiem gdzie i jak on zjada Gakpo i Diaza to dam znać chociaż nie wiem nawet gdzie zacząć szukać odpowiedzi.

No naszym zainteresowaniu Gordonem pisali top tier dziennikarze, wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

Ile oglądałeś meczów Newcastle w zeszłym sezonie? Widziałeś liczby Gordona i to jaki miał wpływ na grę i wyniki swojej drużyny?

Przecież to Newcastle proponowało Gordona za Quansaha i pieniadze. My odrzuciliśmy ofertę, i bardzo słusznie.

Parę. I dla mnie wygląda jak typowy angielski skrzydłowy. Walcott, Lennon, Townsend itd. Napewno miał mniejszy wpływ na grę niż Bruno i był mniej groźny niż Isak, więc nie dziwne, że to właśnie Gordona chciało się pozbyć. Jest jednowymiarowy, zagrasz mu piłkę na wyścigi to pobiegnie a do gry kombinacyjnie czy już w ogóle w defensywie jest rzadki.

No właśnie ja obejrzałem ze 20 w których wspólnie z Bruno ciągnęli grę Newcastle. Bardzo chciałbym mieć takiego jednowymiarowego skrzydłowego robiącego liczby o których Diaz i Gakpo mogą tylko pomarzyć.
Z tą pracą w defensywie to nie wiem jak na to wpadłeś, bo chłop zapiedziela od bramki do bramki aż miło.

Stary downing też miał wpływ na grę middlesbrough.
W pierwszym sezonie dla Newcastle miał w 30 paru meczach 4 gole i żadnej asysty. Taki z niego kreator. Słabsza wersja diaza i tyle. Wiadomo że będziesz tu mógł sobie pisać co chcesz dopóki on do nas nie dołączy i nie okaże się jaki to jest zawodnik. Dla mnie gorsza wersja diaza i tyle. 23 to wcale nie tka dużo na rozwoj

Toć to szok, że Newcastle właśnie jego chciało opylić skoro on taki zajebisty.

Będę zaskoczony jesli kogoś kupimy. FSG wiedziało kogo bierze na trenera🤦

Bo miało problemy z PSR i musieli kogoś sprzedać, aby uniknąć odjęcia punktów w przyszłym sezonie.

Bo tak jest prawda, nadal mamy dobry zespół z potencjałem. Przy dozie szczęścia ta ekipa jest w stanie wykręcić mistrza. To tylko tu na forum Liverpool jest kandydatem do spadku, bo nie zrobił transferuff za miliardy.
Ostatnie zdanie świadczy, że transfery będą. Pozostaje czekać.