Rozważania transferowe (dyskusja)

widzisz ponury z każdym się skłóciłeś nawet Hmmmmmm się z tobą ostatnio nie zgadza. To że city i Arsenal grają ŚO na LB kompletnie nic nie znaczy dla nas bo Slot tak nie grał do tej pory, po drugie większość klubów jeśli nie gra typowymi wahadłowymi jak Inter na przykład to w systemie z 4 obrońcami grają typowym LO i PO w tym Real czy Bayern. Real nawet chce postawić na bokach obrony TAA i Davisa, już bardziej ofensywnych bocznych obrońców nie ma. Po trzecie to że city i arsenal grają na LO, lewonożnymi ŚO może wynikać z konieczności bo nie mają typowego LO a na poziomie tych klubów nie ma obecnie wielu piłkarzy na tą pozycję na rynku, może być też to autorski pomysł tych panów bo kilka lat razem pracowali w city ale reszta świata w tym Slot gra typowymi bocznymi obrońcami, do asekuracj TAA potrzeba nam kozackiego partnera dla Virgila a nie granie ŚO na LO bo żaden klub tak nie gra jeśli nie musi jak my z Gomezem w poprzednim sezonie czy Chelsea z Colwilem po kontuzji Chilwela.

1 polubienie

Liverpool zakończył wyścig o Huijsena

2 polubienia

O Soule też można już zapomnieć.

Co to za no-name? Pierwszy raz o nim słyszę.

@Vrubzzi ok, dzięki.

1 polubienie

Bardzo utalentowany lewonożny skrzydłowy. W zeszłym sezonie był wypożyczony z Juve do Frosinone. Zdobył 11 goli i zaliczył 3 asysty w Serie A.

3 polubienia

kurde, w jeden sezon w jakimś Frosinone 14 punktów w kanadyjskiej. Tutaj nadal są tacy którzy uważają że Elliott może być następcą Salaha chociaż w 76 meczach zrobił 12 takich punktów ( są z tego samego roku)

Elliott nigdy nie będzie następcą Salaha. On lepiej wygląda na 8/10, co pokazała końcówka sezonu.

1 polubienie

Jeden z moich pierwszych komentarzy nt. Gordona. Wybacz, że nie powtarzam tego przy okazji każdego wpisu o Gordonie. Jutro odchodzi Diaz jeszcze podczas tego okienka uderzamy po Gordona. Diaz zostaje, czekamy w temacie Gordona do zimowego okienka albo przyszłego lata kiedy to cena będzie lepsza. Nadal jestem pewien, że tu trafi, ale nigdy nie określiłem, kiedy moim zdaniem to nastąpi. To, że powiedziałem, że będzie to obecne okienko sobie sam wymyśliłeś.
Jak niby zaśmiecam forum? Dyskusją nt. zawodników z którymi jesteśmy łączeni?
I nie nie przyznam się do błędu, bo nie mam do czego…przynajmniej na razie.

Sorry, ale wyjeżdżanie z takim tekstami jest zwyczajnie dziecinne i niepoważne. Dobrze wiesz, że rozmawiamy planach na obecne okienko, wiec nie wiem po co te uszczypliwości.

A myślisz, że ja tu jestem dla zawierania przyjaźni? Mam inne zdanie w danej kwestii od użytkownika to je wyrażam. Zresztą, gdzie tu widzisz kłótnie?

Real ma dwóch znakomitych DM i może sobie pozwolić na granie ofensywnymi LB. LFC też mógł, kiedy mieliśmy 3 pittbulli w środku pola, którzy asekurowali naszych bocznych obrońców. Teraz idziemy w kierunku bardziej technicznego środka pola.

Nie no nie rozśmieszaj mnie z tym, że nie ma dobrych ofensywnych LB na rynku. Gdyby Guardiola lub Arteta chcieli takiego zawodnika to by sobie go sprowadzili. Tymczasem Arsenal sprowadził kolejnego CB mimo, że rok temu także sprowadzili CB (Timbera).

Nikt poza dwoma najmocniejszymi obecnie zespołami w Anglii. Trochę nie wiesz o czym piszesz.

Ale przecież to ty napisałeś że pójdziemy po Gordona szybciej niż myślisz. To co to oznaczało? Że pójdziemy po niego za 2 lata? Za 3 okienka. Proszę cię nie rób z logiki k …

Napisanie takiego zdania i twierdzenie że chodziło o np zimę jest śmieszne. Szczególnie że było to na początku okienka i były w miesiące przed nami właściwie na dokonywanie wzmocnień

W sumie jak tak myślę to byłby prawie idealny transfer.

-Niezłe liczby mimo gry w słabej ekipie, ale w mocnej lidze
-21 lat
-Tani, tylko 30 milionów
-Pewnie nie miałby problemu z byciem rezerwowym jeszcze w tym sezonie

Jedyne ryzyko to takie że to jego pierwszy sezon na takim poziomie. Nie pamiętam żeby łączyły go z nami jakiekolwiek plotki, ale myślę że by do nas pasował.

To jest kłamstwo, pisałeś to jak się skończył czerwiec i Newcastle nie miało już na plecach FFP.

To był trolling po tym co sam napisałeś odnośnie Gordona, że nic nie mówiłeś, że to dotyczyło obecnego okienka.

Twoja odpowiedź brzmiała tak:

Później pisałeś jeszcze:

Ale tak, nie pisałeś że Gordon na pewno tu trafi, o co się wcześniej potrafiłeś wykłócać. Czyli dziecinne jest strollowanie Twojego podejścia, ale pisanie o jakimś innym okienku już jest ok. Ma to sens Mordo

Zgadza się. Pisałem pod koniec czerwca i jest to mój chyba drugi post w temacie Gordona. Wcześniej pisałem tylko, że jest dobry i że wciąga dupą Gakpo i Diaza. Jeśli zarzucasz komuś kłamstwo to wypadałoby to sprawdzić.

Masz problem z czytaniem? Gdzie napisałem, że trafi w tym okienku? Dawaj cytat. Pisałem, że jest to zależne od odejścia Diaza (wyraźnie to napisałem w 2 czy 3 swoim komentarzu w temacie Gordona).

te dyskusje o tym kto co pisał, a czego nie pisał, przenieście do luźnych rozmów. każdemu będzie żyło się lepiej, pozdrówki

7 polubień

Typie jarałeś się transferem i Ci mówiłem, że nie będzie żadnego Gordona, to teraz gadasz bzdury o jakichś innych okienkach. Rozmowa z Tobą nie ma sensu, pzdr

@PonuryGrabarz xDD

@PonuryGrabarz xDDD

1 polubienie

No co, nie napisal, o ktore okienko chodzi, jemu chodzilo, ze kiedys tak bedzie wiec moze byc rownie dobrze w 2028. A jezeli Gordon tutaj nie przyjdzie do 2035 to wtedy juz na pewno posypie glowe popiołem. xD

1 polubienie

Dawaj cytat w którym pisałem, że będzie to obecne okienko. Pa pa…

Joao Neves z Benfiki wyląduje raczej na pewno w PSG :slight_smile:

Możecie dalej z @Aldor się waflować, ale fakty są takie, że to jedyny wpis którym podałem jakiekolwiek ramy czasowe.

Będzie nasz na pewno