Rozważania transferowe (dyskusja)

niech go nawet kupią, 10 mln to by był majstersztyk za niego

Mniej więcej tak.

6 polubień

Ustawienie było trochę eksperymentalne ale pewnie bliskie temu co Slot chce grać. Co do wolnych przestrzeni: Może to być sposób gry przeciwników ale wcale to nie powinno być takie łatwe. Nawet podczas straty posiadania Liverpool powinien mieć przewagę w środku i szybko zastosować pressing co powinno utrudnić rozegranie na skrzydło. Sama taktyka nawet przy braku posiadania zakłada że spychasz przeciwnika do boku i tworzysz przewagę swoich zawodników. Wiadomo że teoria swoje a mecz swoje.

jak mozna widziec kto ma jaki sufit po grze towarzyskiej? xD

1 polubienie

Na szczęście każdy z nas w domu /mieszkaniu ma kilkanaście cm do swojego sufitu. :sweat_smile:

On tam wcale nie pisze że Liverpool ma się zdecydować na któregoś nich

  • to chyba jakiś kibic Liverpoolu który sobie tylko rozważa :joy:
1 polubienie

Twoja argumentacja z grą w repie jest jak najbardziej trafna. Problem polega na tym że my jako Liverpool raczej nie kupujemy gotowych zawodników za mega siano a raczej takich którzy już są dość dobrzy a mają się stać topowi. Wydaje mi się że cała 4 taki potencjał ma. Mnie najbardziej przekonuje joa Gomes i wharton tylko pytanie jakie ceny bo te w pl są często nie dla Liverpoolu. A wharton dołączy do co w zimie więc sądzę że wyjęcie go będzie niemożliwe

Wydaje mi się, że 6 to na tyle kluczowa pozycja i za bardzo z nią zwlekamy, aby pozwolić sobie na zatrudnianie kogoś, co może wypali, może nie. Też to może być powód dla którego wciąż transferu nie zrobiliśmy, bo chcemy znaleźć, zachęcić kogoś , kto z miejsca zrobi różnicę.
W każdym razie mi osobiście do głowy nie przychodzi żaden dm, co z miejsca byłby zdecydowanym upgradem tego co mamy i nie gra już w topowym klubie.
Jednak skautem nie jestem i futbolu wiele poza naszymi meczami nie oglądam :stuck_out_tongue_winking_eye:

Po to macie temat np: Premie League żeby dyskutować o kontuzji Yoro czy o Lavii albo Caicedo niż tutaj zaśmiecacie temat. Gdzie tutaj są jacyś moderatorzy? Śpicie ? Taki burdel jest tutaj robiony że głowa mała.

Co do transferów, to cierpliwości - jak się uda kogoś ściągnać to super, jak nie to gramy tym co mamy i kibicujemy, bo nic innego nam nie zostaje - a w drużynę trzeba wierzyć bo kto wie może taki Morton czy Van den Berg odpalą i będą takim zaskoczeniem jakim był Quansah.

1 polubienie

Romano o Gordonie:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1817492131369431086?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Liverpool remain appreciative of Anthony Gordon, but there are no direct negotiations yet. At the current conditions, the Reds see a deal as too expensive, but we’ll see later in the window.

Slot nie szuka klasycznego DM, bo takich nie ma już obecnie i którzy by tutaj pasowali. W Feynoordzie też nie grał klasycznym DM, bo Wieffer takim nie jest. Curtis Jones najbardziej przypomina Wieffera pod względem progresywności podań i kontroli piłki, i jeżeli nikogo nie sprowadzimy do końca okienka na tę pozycję, a jestem więcej niż pewny, że tak właśnie będzie to nasza pomoc powinna wyglądać dokładnie tak

Mac Allister - Jones
Szoboszlai

W systemie Kloppa to by nie wypaliło, ale Slot to już przetestował w Feynoordzie i to zadziałało.

a my tak nie zaczynaliśmy poprzedniego sezonu?

1 polubienie

Tylko, że wtedy mieliśmy trenera no name, a teraz kogoś uznanego kto wygrał ligę i ligę mistrzów.
Efekty z tym składem na pewno będą inne :smiling_face:

A niee czekaj, coś pomieszałem

9 polubień

Slot testował Jonesa, Szobo i Macca w Feyenordzie?

Takie gadanie branie za pewnika czegoś, na podstawie tak mi się wydaje. Przecież Jones właśnie u nas szybko zaczął Grac wyżej niż Macca, bo defensywnie to on średnio się spisuje.
A wracając do Macca na 6 to kastrujemy go z wielu atrybutów ofensywnych i narażamy się na kontry po jego ryzykownych zagraniach.

Jones jest cienki. Nie możemy tak zacząć sezonu.

8 polubień

Szybko się zmienia perspektywa składu w trakcie trwającego okienka. Szóstka, lewonożny stoper, jakiś napastnik. Finalnie się okaże, że zaczniemy dokładnie takim samym składem jak rok temu.

On kiedyś pisał, że Luka Sucić to będzie nasze zbawienie. Jakiś gość, który skończy kariere pewnie w trzeciej lidze tureckiej. xdd

W sumie dziwne, że nie chce już silnego murzyna.

2 polubienia

Curtis Jones jako defensywny pomocnik xD Jeszcze z 2 tygodnie braku transferów i będziemy tu czytać o Kelleherze na środku obrony, oraz Tsimikasie na napadzie

3 polubienia

A gdzie gra ten Paulinha?

2 polubienia