Rozważania transferowe (dyskusja)

Do takiej szóstki jakiej potrzebuje Slot to idealnie nadaje się Bruno albo Zubimendi. Mamy już sierpień zapowiadali że transfery będą w sierpniu po sparingach, więc pewnie już się tam wiele wyklarowało. Oby ruszyli do ofensywy…

1 polubienie

No i cóż. Był chwilowy sen o opchnięciu Gomeza i sprowadzeniu Gordona… a to było miesiąc temu. Mam nadzieje, że neibawem ogłosimy kogoś solidnego na DM chociaż

No tak ale zaraz będzie, że niestety ale chcieliśmy tego lub innego ale ktoś był szybszy albo zaoferował wiecej a my się nie chcieliśmy licytować.

No. My oceniliśmy, że Neves to 55 i więcej nie damy.

JP już napisze coś ładnego…

Ja już się nie łudzę, że przyjdzie ktoś konkretny. W ocenie managementu Slot ma kadrę na walkę na wszystkich frontach co udowodnił rok temu Jurgen. Dodatkowo wrócili Fabio, SvdB a młodzież okrzepła w pierwszej drużynie tzn. nie potrzeba wydawać dużo kasy.

Jak tak sobie to przeanalizowałem, to nie wyobrażam sobie po kolejnych 2 genialnych asystach Harveya, żeby on nie grał w pierwszym składzie. Chłop ma taki potencjał, że to byłby absurd.

Mam wrażenie, że przy naszym obecnym stylu gry i zagęszczeniu środka pola, w stopniu o wiele bardziej widocznym niż za Kloppa, kiedy lubowaliśmy się w dominacji strony przeciwnika i dużo większej szerokości gry to może być trójka Elliott - Macca - Szobo.

Wydaje mi się, że sprzedamy Endo i kupimy kogoś bardziej technicznego w młodym wieku i będzie on supportem dla pierwszego zespołu razem z Bajceticem, Mortonem, Jones’em i Gravenberhem.

Jestem ciekawy, ale muszę przyznać, że abstrahując od transferów ta 3 w środku może świetnie razem współpracować, natomiast w razie kontuzji, bądź gorszego meczu, trzeba mieć plan B i liczę, że go zapewnimy.

@Kolumbjajo Za Kloppa jak najbardziej, ale teraz już nie sądze, z powodów opisanych powyżej.

To tylko moje obserwacje, po 2 meczach towarzyskich, jak będzie to już pokaże mecz z Ipswich.

3 polubienia

To brzmi jak zaproszenie do naszej bramki

Akurat na Ipswich to nie jest zły pomysł, ale na top 8 w Anglii czy Bayerny i inne Reale to tego nie widzę

Dokładnie, to że straciliśmy do nich w dwóch poprzednich sezonach w sumie 22 punkty i to że oni w odróżnieniu od nas się jeszcze wzmacniają to nic nie znaczy, ważne że dostali w sparingu

…żeby się nie okazało że tym nowym numerem 6 co to potrafi również rozegrać piłkę będzie nie kto inny jak dobrze nam znany Curtis Jones :joy:

2 polubienia

Obyś się mylił, życzę tego nam wszystkim :wink:

4 polubienia

Nie spełniali warunków ewentualnego transferu, ponieważ, jak widać, były nimi zainteresowane inne kluby, a my nie walczymy o piłkarzy. Poza tym ogrywamy Arsenal, zatem nie spodziewam się transferów, jak widać kadra jest kompletna.

16 polubień

Znalezienie idealnego numeru 6 dla Liverpoolu na rynku transferowym okazuje się trudne. Przyjrzyjmy się temu, co jest potrzebne w systemie gry Slota, a także możliwym rozwiązaniom, które są już w klubie.

Uhu …zaczyna się :rofl:

Skoro Mats Wieffer pasował do taktyki Slota , ciekawe dlaczego holendra LFC nie kupił.
Bighton zapłaciło za Matsa 25,4 mln funtów.
,Wieffer robił trochę wszystkiego. Był mocno zaangażowany w fazę budowania akcji, ale był też agresywnym presserem bez piłki. Holenderski pomocnik łączył rolę numer sześć z numerem osiem,

Wszystko co wymaga wydawania pieniędzy jest dla klubu trudne.
Jedyne co im wychodzi łatwo to robienie transferow urojonych jak Caicedo, Tchouameni, Valverde, Gordon, kiedy z góry wiadomo że zawodnik tu nie dołączy to magicznie znajdują sie pieniadze na zlozenie oferty

3 polubienia

Cos pojawiają się plotki o WHU zainteresowanym Endo nic poważnego, ale już w kilku miejscach mi się rzuciło w oczy. Ponoć Dyrektor sportowy WHU jest fanem umiejętności Japończyka.

Przecież tam jest właśnie napisane, że nie ma dobrych opcji w kadrze i potrzebny jest transfer ale ciężko znaleźć odpowiedniego zawodnika.

1 polubienie


Czyli prawdopodobnie Barça nie bierze Williamsa, ciekawe, czy podpisze nowy kontrakt, czy może pójdzie gdzie indziej.

1 polubienie

Tak wiem , tylko weż to pod uwagę że ten artykuł napisał dziennikarz i to są jego przemyślenia a nie sztabu trenerskiego.

Nie wiem jak wy Panowie, ale tu nic nie będzie 1-2 transfer nastolatka poniżej 24 roku życia gdzieś z RB Lipsk albo innych wynalazków. Cieszcie się wakacjami ja jutro wybieram się na Wolverina i mam w dupie.

Też mnie zastanawia ta długa saga z Williamsem. Gdyby chłopak był tak napalony na Barcę, to już dawno by podpisał kontrakt. Transfer Olmo może, ale nie musi, świadczyć, że temat transferu do hiszpańskiego bankruta upadł. Czyżby Liverpool tam mieszał?

@Drzewiec tyle to nie, Liverpool nie jest głupi w kwestii płac, ale można mu zaproponować konkretne bonusy za bramki, asysty i sukcesy z klubem.

Williams w LFC to super sprawa by była jedyny minus tylko to że chłop chce podobno zarabiać bardzo dużo (gdzieś widziałem że nawet z 300 tys. tygodniowo by chciał). Jak wiemy my tyle 22 latkowi nie zapłacimy.

@Hmmmmmm Nie no wiadomo tylko pytanie czy młody na to pójdzie? Bo jak tak dalej będzie grać to się w końcu jakieś PSG/City czy inny majętny klub zgłosi po niego więc może będzie chciał przeczekać. Na pewno na miejscu LFC chociaż bym spróbował go podpisać za rozsądne pieniądze.

1 polubienie

Tak, łyżeczką w wiadrze XD

Nie no nie jesteśmy zainteresowani, byłbym zdziwiony jak by ten klub chciał stanąć do walki o takiego piłkarza. Ale wiadomo, że u nas bierze się piłkarzy których nikt inny nie chce kupić żeby nie było o niego walki.

Ja wiem, ale o tygodniówkę też trzeba walczyć. Kwota transferu nie jest aż tak zawrotna, ale wiele klubów może zdecydowanie nas przebić. My mając jedną z najlepszych polityk płacowych po prostu byśmy sie na to nie zgodzili.

5 polubień

Williams na klauzulę, którą Liverpool może z łatwością odpalić w każdym momencie. Jak wyżej zostało wspomniane - większym problem może być indywidualny kontrakt dla Nico, dogadanie tygodniówki i przekonanie go do wyprowadzki ze słonecznej Hiszpanii.