Rozważania transferowe (dyskusja)

𝑩𝑹𝑬𝑨𝑲𝑰𝑵𝑮 𝑵𝑬𝑾𝑺: Liverpool considering Real Sociedad midfielder Martin Zubimendi

:writing_hand: PAUL JOYCE

ŁO

4 polubienia

Najlepsza opcja z możliwych. 60mln€ i zapraszamy.

:rotating_light::red_circle: Liverpool are exploring move for Martin Zubimendi as new midfielder, as there’s €60m release clause into his contract.

Talks will follow between clubs and on player side.

Fabrizio Romano

1 polubienie

Jak już Joyce daje info to już pewnie przyklepane. :grinning:

1 polubienie

Jedziemy!

Ornstein też potwierdza. Nie będę zaskoczony oficjalką wieczorem.

1 polubienie

Może Zubimendi to i nie Czołameni ale tez jest zajebiscie! :smiley:

Już ja kiedyś pisalem o tym Zubimendi :grin: ze ma klauzure i nie jest zły :grin: Może w końcu cos ruszy :grin:

1 polubienie

Nie było wcześniej info, że sa już prowadzone rozmowy z jakimś zawodnikiem? Bo z tego co Joyce i Romano piszą, to wygląda na to, że do żadnych rozmów jeszcze nie doszlo.

Jeszcze nie było oficjalnych. Na początku się bada, czy zawodnik chce dołączyć do danego klubu. Więc wygląda na to, że Liverpool wybadał. I teraz kwestia dogadania.

1 polubienie

Nie zdziwię się jak wieczorem będzie jakaś oficjalka :smile:to w dobrym starym stylu Edwardsa, cisza spokój parę plotek i boom z transferem :smiley:

2 polubienia

Spokojnie, zaraz wleci info że nie da się go przekonać do odejścia z Hiszpanii w związku z czym klub planuje następny sezon z Endo.
Po cyrku z Caicedo nie ma się co podniecać pogłoskami dopóki nie będzie oficjalki

5 polubień

Zaraz będzie info, że jednak woli siedzieć na dupie, czy coś. Jak coś to ja przypomnę tylko, kto go pierwszy wypatrzył i jego klauzulę, może złoże podanie do klubu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Można zakładać, że skoro pojawiają się już takie informacje od rzetelnych dziennikarzy to Zubimendi już jest niemal dogadany.
Jeśli uda nam się go podpisać, a wielu chciało od kilku lat to uważam, że Thiago musiał w tym maczać palce w kwestii przekonania lub po prostu reklamy miasta i klubu

2 polubienia

Głównym celem jest Zubi - Doyle.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1821155875400159648?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

A deal for Zubimendi will not be easy. The full release clause of €60m will need to paid in full if Liverpool can’t agree a lower fee, while the midfielder will also need to be convinced to come to Anfield, which other clubs have been unable to do. Ornstein.

https://x.com/AnfieldEdition/status/1821156726256607385

Klub musi zapłacić pełna klauzulę, Real nie zejdzie z ceną.

@Ziaja też tak myślę. Klub musiał dostać zielone światło od zawodnika i dlatego ruszył z kopyta.

Gratulacje dla forum. Zgadliście :sweat_smile:

1 polubienie

Oby lepiej nic na temat miasta nie mówił XD

A tak na serio, to byłby najlepszy wybór jaki jest. Cena też nie z kosmosu. Plus Bask jak Alonso. Jak by doszło do skutku to może numer 14 :3

No myślę, że gdyby nie było sygnału do zmiany to by Liverpool po niego nie ruszał, albo przynajmniej nie puszczał by info do Joyce’a i Ornsteina. Co najwyżej by Pearce pijany napisał i Romano.

2 polubienia

Ja bym się jeszcze nie napalał na Martina. Od lat się mówi, że jest on mocno przywiązany do Sociedad i nie jest zbyt chętny na odejście. Żeby go ściągnąć będzie trzeba pewnie zapłacić klauzulę z góry i zaoferować mu wysoką tygodniówkę.
Żeby się zaraz nie okazało, że na koniec sierpnia przeczytamy, że “klub bardzo starał się pozyskać Zubimendiego, ale ze względu na ciężkie negocjacje i brak innych alternatyw, w tym sezonie defensywnym pomocnikiem będzie Gravenberch”.

To jednak Hiszpan cel nr.1

1 polubienie

Przypomina mi to sytuację z Caicedo niestety.

1 polubienie